"Сотталғандарды қоғамдық жұмыс түріндегі жазаға тартып жұмысқа орналастыру үшін қоғамдық жұмыс түрлерін белгілеу туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 27 ақпандағы № 39 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 29 қыркүйектегі № 218 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 қазанда № 9-19-114 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 29.01.2015 № 20 қаулысымен.
"Нормативтік құқықтық актілері туралы" Қазақстан Республикасы ның 24 наурыздағы 1998 жылғы Заңының 28 бабына, Қазақстан Республикасы Қылмыстық Кодексінің 42 бабына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сотталғандарды қоғамдық жұмыс түріндегі жазаға тартып жұмысқа орналастыру үшін қоғамдық жұмыс түрлерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде 9-19-91 тіркелген, "Нұрлы жол" газетінде 2006 жылғы 16 сәуірде жарияланған) әкімдіктің 2009 жылғы 27 ақпандағы № 39 қаулысына келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасының 1 тармағында № 1 реттік жолы алынып тасталсын;
қосымшаның 2 тармағында "Аудан аумағын" деген сөздерден кейін "қандай болса да арнайы дайындықты талап етпейтін" деген сөздермен толықтырылсын;
қосымшаның 3 тармағында "Аудан орталығын, селолық округтер мен мен селолар аумағын" деген сөздерден кейін "қандай болса да арнайы дайындықты талап етпейтін" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданының әкімі                    А. Сейфуллин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы бойынша
қылмыстық-орындаушы жүйенің
Комитет басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің Ұзынкөл ауданының
қылмыстық атқару инспекциясының
бас инспекторы – бас маманы
______________ Қ. Ж. Нагурбеков
2009.09.29

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 27 февраля 2009 года № 39 "Об определении видов общественных работ для трудоустройства лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 29 сентября 2009 года № 218. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 23 октября 2009 года № 9-19-114. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 29 января 2015 года № 20
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 29.01.2015 № 20.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, статьей 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении видов общественных работ для трудоустройства лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам" от 27 февраля 2009 года № 39 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-91 опубликовано в газете "Нұрлы жол" 16 апреля 2006 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 приложения указанного постановления исключить строку порядковый № 1;
в пункте 2 приложения после слов "территории района" дополнить словами "не требующая какой – либо специальной подготовки";
в пункте 3 приложения после слов "территории районного центра, сельских округов и сел" дополнить словами "не требующая какой – либо специальной подготовки".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Узункольского района                  А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО:
Старший специалист – старший инспектор
уголовно-исполнительной инспекции
Узункольского района управления Комитета
уголовно-исполнительной системы
по Костанайской области
_____________________ К.Ж. Нагурбеков
29 сентября 2009 года