2009 жылы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2009 жылғы 19 тамыздағы № 213 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 тамызда № 9-20-159 тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 Заңының 7–бабының 3–тармағының 4) тармақшасына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 Қаулысының 2–тармағына сәйкес, Федоров ауданы әкімінің 2009 жылғы 18 тамыздағы № 2-26/802 хатын қарастыра отырып, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2009 жылы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы ретінде жетпіс есептік айлық көрсеткішке тең сомада әлеуметтік қолдау шараларының мөлшері берілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         О. Ковалева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                      С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Д. Белик
19 тамызда 2009 жылғы
"Федоров ауданының ауыл шаруашылық
бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
____________________ В. Завгородний
19 тамызда 2009 жылғы

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты на 2009 год
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 19 августа 2009 года № 9-20-159. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 20 августа 2009 года № 9-20-159
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", рассмотрев письмо акима Федоровского района от 18 августа 2009 года № 2-26/802, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты на 2009 год, в виде предоставления подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю.
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        О. Ковалева
Секретарь
районного маслихата                      С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Федоровского района"
_________________ Д. Белик
19 августа 2009 года
И.о. начальника
государственного учреждения
"Отдел сельского хозяйства
Федоровского района"
________________ В. Завгородний
19 августа 2009 года