Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2010 жылға арналған төлемақы мөлшермелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 256/21 шешімі. Павлодар облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 31 желтоқсанда N 3149 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 16 ақпандағы N 352/32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.02.16 N 352/32 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы" кодексi (Салық кодексі) 495-бабының 9-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год
Решение маслихата Павлодарской области от 20 декабря 2009 года N 256/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 декабря 2009 года N 3149. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 16 февраля 2011 года N 352/32
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 16.02.2011 N 352/32.
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан  "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и пункта 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, областной маслихат РЕШИЛ:

1. Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2010 жылға арналған төлемақы мөлшерлемесі көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы                            Ю. Әлекпаров
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған, ХXI сессиясы)
2009 жылғы 20 желтоқсандағы
N 256/21 шешіміне қосымша
Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін
2010 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері

1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год по Павлодарской области  согласно приложению  к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
Председатель сессии                        Ю. Алекпаров
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение
к решению XXI сессии IV созыва
Павлодарского областного маслихата
от 20 декабря 2009 года N 256/21
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год
по Павлодарской области

1-тармақта – 0,3 коэффициенті;
4-тармақта – 0,43 коэффициенті;
5-тармақтың 1.3.5.-жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигон-дар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5-тармақтың 1.1.-жолда белгіленген төлем-ақы мөлшерлемелері 0,2 коэффиценті қолданылады.
3) 1), 2) тармақшаларда қаралған ескертпедегі женілдік коэффициенттерді қоршаған ортаға эмиссиясының жоғары нормативтік көлемі үшін төлеміне қолданылмайды.
4) белгіленген лимиттерден асып түскен қоршаған ортаға эмиссия үшін осы бапта белгіленген төлемақы мөлшерлемелері он есеге ұлғаяды.

пунктом 1, - 0,3;
пунктом 4, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 5, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2.
3) применение льготных коэффициентов, предусмотренных пунктами 1), 2) не распространяется на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
4) за эмиссии в окружающую среду сверх установленных лимитов ставки платы, увеличиваются  в десять раз.