2009 жылы жұмыссыздарды кәсіби даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы N 16 қаулысы. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 ақпанда N 56 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы N 26/1-28/73 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2011.02.17 N 26/1-28/73 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 31  бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 19 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, жұмыссыздардың еңбек нарығындағы бәсекелестiкке төтеп беру қабiлетiн арттыру мақсатында аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жұмыссыздарды кәсiби даярлауға және олардың бiлiктiлiгiн арттыратын жұмыстарды ұлғайту аудандық бюджеттен қаржыны игерсiн.
2. "Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жұмыссыздарды кәсiби даярлау, қайта даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру" 002 бағдарламасы бойынша аудандық бюджетте бекiтiлген қаржы көлемiнде мерзiмiнде қаржыландыруды қамтамасыз етілсiн.
3. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б. З. Ысқақоваға мiндеттелсiн.
Аудан әкiмі                                М. Көбенов

Об организации и финансировании профессиональной подготовки, переподготовки и повышения квалификации безработных в 2009 году
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 19 января 2009 года N 16. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 23 февраля 2009 года за N 56. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Актогайского района Павлодарской области от 17 февраля 2011 года N 26/1-28/73)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Актогайского района Павлодарской области от 17.02.2011 N 26/1-28/73).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлений в Республики Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года за N 836 " О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях повышения конкурентоспособности безработных на рынке труда и содействия их занятости, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести организацию безработных на профессиональную подготовку и переквалификацию за счет средств районного бюджета.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Актогайского района" обеспечить своевременное финансирование из районного бюджета в пределах утвержденных средств по программе 002 "Об организации и финансировании профессиональной подготовке, переподготовке и повышения квалификации безработных".
3. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Б. З. Ыскакову.
Аким района                                М. Кубенов