2010 жылы Ақтоғай ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық акімдігінің 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 227 қаулысы. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 қаңтарда N 12-4-78 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы N 309 қаулысы)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2010.12.31 N 309 қаулысы).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына, 20 бабының 1 тармағына  Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен  бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесінің" 8 тармағына сәйкес, жұмыссыз азаматтарды еңбекке тартуға көмектесу мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi 260 жұмыссызға қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
2. Қоғамдық жұмыстарды жүргізетін мемлекеттік мекемелер, кәсіпорындар мен ұйымдардың жиынтығы, қаржыландыру көздері, түрлері, қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайы мен көлемі қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об организации общественных работ по Актогайскому району на 2010 год
Потановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 24 декабря 2009 года N 227. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 29 января 2010 года N 12-4-78. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании постановления акимата Актогайского района Павлодарской области от 31 декабря 2010 года N 309
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании постановления акимата Актогайского района Павлодарской области от 31.12.2010 N 309.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 19 июня 2001 года "О занятости населения", пунктом 8 "Правил организации и финансирования общественных работ" утвержденных  постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях содействия занятости безработным гражданам акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" организовать общественные работы для 260 безработных.
2. Утвердить перечень государственных учреждений, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы, конкретные условия общественных работ и источники их финансирования, согласно приложения.

3. Қоғамдық жұмысқа қатысушыларға төленетiн еңбекақы мөлшерi Қазақстан Республикасы бойынша 2010 жылға қарастырылған ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем болмайтын дәрежеде белгіленсін.
4. "Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы" 002 бағдарламасы бойынша уақытында қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.

3. Установить оплату труда участников общественных работ в размере не менее минимальной заработной платы, установленной по Республике Казахстан на 2010 год.
4. Государственному учреждению "Отдел финансов Актогайского района" обеспечить своевременное финансирование по программе 002 "Об организации общественных работ".
5. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня официального опубликования.

6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары  Б.З.Ысқақоваға мiндеттелсiн.
Аудан әкiмi                                М. Көбенов
Аудан әкiмдiгiнiң 2009 жылғы
24 желтоқсан N 227 қаулысының
қосымшасы
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын ұйымдар, қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемдері мен нақты жағдайлары, оларды қаржыландыру
көздерінің тізімі, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
N
Ауылдық округтер, кәсіпорындар мен ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Сұраныс (адам)
Ұсыныс (адам)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1.
Ақтоғай ауылдық округі
1. Коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендер аумақтарында тазалықты сақтауға көмек;
Күніне 8 сағаттан көше тазалау;
10
10
Жергiлiктi бюджет
2. Жол салу және жөндеу, су құбырларын, газ, кәріз коммуникацияларын өткiзу жұмыстарына қатынасу;
Күніне 8 сағаттан жол шұнкырларын тегістеу;
10
10
3. Сумен жабдықтау нысандарын жөндеу және қалпына келтіру;
Күніне 8 сағаттан су кұбырларын жөндеу және айырбастау жұмыстарын жүргізу;
5
5
4. Әлеуметтiк-мәдени қолданыстағы нысандарды, тұрғын үйлерді салуға, қайта өңдеуге және күрделi жөндеуге қатысу;
Күніне 8 сағаттан әлеуметтiк-мәдени қолданыстағы нысандар мен тұрғын үйлерді салу және күрделi жөндеу жүргізуге көмек көрсету;
5
5
5. Тарихи-архитектуралық ескерткiштердi, кешендер мен қорық аймақтарын қалпына келтiру жұмыстары;
Күніне 8 сағаттан ескерткiштердi қалпына келтіру, ескерткіш маңатын тазалау жұмыстары;
2
2
6. Аумақтарды экологиялық сауықтыру жұмыстары (көріктендіру, көгалдандыру);
Күніне 8 сағаттан көріктендіру, көгалдандыру жұмыстарын жүргізу;
30
30
7. Коммуналдық меншiктегi нысандарды күзету жұмыстары;
Иесіз қалған нысандарды күзету;
2
2
8. Республикалық және өңірлік қоғамдық науқандарды өткiзуге көмектесу (халық санағы,  мал санағы және т.б.);
Күніне 8 сағаттан халық санағы, мал санағын жүргізуге көмектесу;
1
1
9. Кең ауқымды мәдени іс–шараларды өткiзуге көмектесу (спорт жарыстары, фестивалдер өткiзу және т.б.);
Күніне 8 сағаттан мәдени іс–шаралар жұмыстары плакаттар, жалауларды орнықтыру т.б. жұмыстарды жүргізу;
3
3
10. Ұлы Отан соғысы ардагерлерiне үйде көмек көрсету;
Күніне 8 сағаттан Ұлы Отан соғысы ардагерлерiнің аула шаруашылықтарына көмек көрсету;
1
1
11. Жалғыз тұратын зейнеткерлерге көмек көрсету;
Күніне 8 сағаттан жалғыз тұратын зейнеткерлердің шаруашылықтарына көмек көрсету;
2
2
12. Жұмыстардың көлемі көбейген уақытта ауылдық округі әкімінің аппаратында құжаттарды әзірлеуге көмек көрсету.
Күніне 8 сағатта 30 құжат көлемінде жұмыс жасау.
24
24
2.
Әуелбек ауылдық округі
1. Коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендер аумақтарында тазалықты сақтауға көмек;
Күніне 8 сағаттан көше тазалау жұмыстарын жүргізу;
7
7
Жергiлiктi бюджет
2. Аумақтарды экологиялық сауықтыру жұмыстары (көріктендіру, көгалдандыру );
Күніне 8 сағаттан көріктендіру, көгалдандыру жұмыстарын жүргізу;
7
7
3. Жалғыз тұратын зейнеткерлерге көмек көрсету.
Күніне 8 сағаттан жалғыз тұратын зейнеткерлердің шаруашылықтарына көмек көрсету.
1
1
3.
Барлыбай ауылдық округі
1. Аумақтарды экологиялық сауықтыру жұмыстары. (көріктендіру, көгалдандыру)
Күніне 8 сағаттан көріктендіру, көгалдандыру жұмыстарын жүргізу.
2
2
Жергiлiктi бюджет
4.
Басқамыс ауылдық округі
1. Коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендер аумақтарында тазалықты сақтауға көмек;
Күніне 8 сағаттан көше тазалау жұмыстарын жүргізу;
2
2
Жергiлiктi бюджет
2. Аумақтарды экологиялық сауықтыру жұмыстары (көріктендіру, көгалдандыру);
Күніне 8 сағаттан көріктендіру, көгалдандыру жұмыстарын жүргізу;
2
2
3. Ұлы Отан соғысы ардагерлерiне үйде көмек көрсету;
Күніне 8 сағаттан Ұлы Отан соғысы ардагерлерiнің үй шаруашылықтарына көмек көрсету;
1
1
4. Жалғыз тұратын зейнеткерлерге көмек көрсету.
Күніне 8 сағаттан жалғыз тұратын зейнеткерлердің шаруашылық тарына көмек көрсету.
1
1
5.
Жалаулы ауылдық округі
1. Коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендер аумақтарында тазалықты сақтауға көмек;
Күніне 8 сағаттан көше тазалау жұмыстарын жүргізу;
3
3
Жергiлiктi бюджет
2. Аумақтарды экологиялық сауықтыру жұмыстары (көріктендіру, көгалдандыру );
Күніне 8 сағаттан көріктендіру, көгалдандыру жұмыстарын жүргізу;
4
4
3. Жалғыз тұратын зейнеткерлерге көмек көрсету.
Күніне 8 сағаттан жалғыз тұратын зейнеткерлердің шаруашылықтарына көмек көрсету.
1
1
6.
Жолболды ауылдық округі
1. Коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендер аумақтарында тазалықты сақтауға көмек;
Күніне 8 сағаттан көше тазалау жұмыстарын жүргізу;
5
5
Жергiлiктi бюджет
2. Аумақтарды экологиялық сауықтыру жұмыстары (көріктендіру, көгалдандыру);
Күніне 8 сағаттан көріктендіру, көгалдандыру жұмыстарын жүргізу;
7
7
3. Ұлы Отан соғысы ардагерлерiне үйде көмек көрсету;
Күніне 8 сағаттан Ұлы Отан соғысы ардагерлерiнің үй шаруашылықтарына көмек көрсету;
1
1
4. Жалғыз тұратын зейнеткерлерге көмек көрсету.
Күніне 8 сағаттан жалғыз тұратын зейнеткерлердің шаруашылықтарына көмек көрсету.
1
1
7.
Қараоба ауылдық округі
1. Коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендер аумақтарында тазалықты сақтауға көмек;
Күніне 8 сағаттан көше тазалау жұмыстарын жүргізу;
6
6
Жергiлiктi бюджет
2. Аумақтарды экологиялық сауықтыру жұмыстары (көріктендіру, көгалдандыру);
Күніне 8 сағаттан көріктендіру, көгалдандыру жұмыстарын жүргізу;
7
7
3. Ұлы Отан соғысы ардагерлерiне үйде көмек көрсету;
Күніне 8 сағаттан Ұлы Отан соғысы ардагерлерiнің үй шаруашылықтарына көмек көрсету;
1
1
4. Жалғыз тұратын зейнеткерлерге көмек көрсету.
Күніне 8 сағаттан жалғыз тұратын зейнеткерлердің шаруашылықтарына көмек көрсету.
1
1
8.
Қожамжар ауылдық округі
1. Коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендер аумақтарында тазалықты сақтауға көмек;
Күніне 8 сағаттан көше тазалау жұмыстарын жүргізу;
7
7
Жергiлiктi бюджет
2. Сумен жабдықтау нысандарын жөндеу және қалпына келтіру;
Күніне 8 сағаттан су кұбырларды жөндеу және айырбастау жұмыстарын жүргізу;
1
1
3. Аумақтарды экологиялық сауықтыру жұмыстары (көріктендіру, көгалдандыру );
Күніне 8 сағаттан көріктендіру, көгалдандыру жұмыстарын жүргізу;
7
7
4. Коммуналдық меншiктегi нысандарды күзету жұмыстары;
Иесіз нысандарды күзету;
2
2
5. Ұлы Отан соғысы ардагерлерiне үйде көмек көрсету;
Күніне 8 сағаттан Ұлы Отан соғысы ардагерлерiнің үй шаруашылықтарына көмек көрсету;
1
1
6. Жалғыз тұратын зейнеткерлерге көмек көрсету.
Күніне 8 сағаттан жалғыз тұратын зейнеткерлердің шаруашылықтарына көмек көрсету.
2
2
9.
Мүткенов ауылдық округі
1. Коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы ұйымдарына елдi мекендер аумақтарында тазалықты сақтауға көмек;
Күніне 8 сағаттан көше тазалау жұмыстарын жүргізу;
11
11
Жергiлiктi бюджет
2. Сумен жабдықтау нысандарын жөндеу және қалпына келтіру;
Күніне 8 сағаттан су кұбырларды жөндеу және айырбастау жұмыстарын жүргізу;
1
1
3. Аумақтарды экологиялық сауықтыру жұмыстары (көріктендіру, көгалдандыру );
Күніне 8 сағаттан көріктендіру, көгалдандыру жұмыстарын жүргізу;
10
10
4. Коммуналдық меншiктегi нысандарды күзету жұмыстары;
Иесіз нысандарды күзету;
2
2
5. Республикалық және өнірлік қоғамдық науқандарды өткiзуге көмектесу (халық санағы, мал санағы және т.б.);
Күніне 8 сағаттан халық санағын, мал санағын жүргізуге көмектесу;
2
2
6. Ұлы Отан соғысы ардагерлерiне үйде көмек көрсету;
Күніне 8 сағаттан Ұлы Отан соғысы ардагерлерiнің үй шаруашылықтарына көмек көрсету;
1
1

6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Б.З.Искакову.
Аким района                                М. Кубенов
Приложение
к постановлению акимата района
от 2009 года N 227
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, источники их финансирования, спрос и
предложение на общественные работы
N
Наименования предприятий организаций и сельских округов
Виды работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Спрос, заявленная потребность ( человек)
Предложение (человек)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Село Актогай
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов;
Уборка территорий улиц 8 часов в день;
10
10
Местный бюджет
2. Строительство и ремонт дорог, прокладка водопроводных, газовых, канализационных коммуникации;
Ямочный ремонт дорог 8 часов в день;
10
10
3. Ремонт объектов и восстановление водоснабжения;
Прокладка водопроводных труб, ремонт и их замена 8 часов в день;
5
5
4. Участие в строительстве, реконструкции и капитальном ремонте жилья, а также объектов социально-культурного назначения;
Помощь в строительстве и реконструкции жилья и объектов социально-культурного значения, 8 часов в день;
5
5
5. Восстановление историко-архитектурных памятников, комплексов и заповедных зон;
Восстановление памятников, очистка территорий памятников 8 часов в день;
2
2
6. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство);
Посадка саженцев и уборка территорий поселка 8 часов в день;
30
30
7. Охрана объектов коммунальной собственности;
Охрана бесхозных объектов;
2
2
8. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (участие в переписи населения, скота и др.);
Помощь в проведении переписи населения, скота 8 часов в день;
1
1
9. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивных соревнований, фестивалей);
Помощь в установлении  плакатов, флагов, трибун и прочих видов работ 8 часов в день;
3
3
10. Оказание помощи на дому участникам ВОВ;
Оказание помощи в личном подворье ветеранов ВОВ 8 часов в день;
1
1
11. Помощь одиноко проживающим пенсионерам;
Работы, связанные с оказанием помощи одиноко проживающим пенсионерам 8 часов в день;
2
2
12. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ.
30 документов в 8 часов в день с учетом выходных.
24
24
2.
Ауельбекский сельский округ
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов;
Уборка территорий улиц 8 часов в день;
7
7
Местный бюджет
2. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство);
Посадка саженцев и уборка территории поселка 8 часов в день;
7
7
3. Помощь одиноко проживающим пенсионерам.
Работы, связанные в оказании помощи одиноко проживающим пенсионерам 8 часов в день.
1
1
3.
Барлыбайский сельский округ
1. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство).
Посадка саженцев и уборка территорий поселка 8 часов в день.
2
2
Местный бюджет
4.
Баскамысский сельский округ
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территории населенных пунктов;
Уборка территорий улиц 8 часов в день;
2
2
Местный бюджет
2. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство);
Посадка саженцев и уборка территорий поселка 8 часов в день;
2
2
3. Оказание помощи на дому участникам ВОВ;
Оказание помощи в личном подворье ветерана ВОВ 8 часов в день;
1
1
4. Помощь одиноко проживающим пенсионерам.
Работы, связанные в оказании помощи одиноко проживающим пенсионерам 8 часов в день.
1
1
5.
Жалаулинский сельский округ
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов;
Уборка территорий улиц в течение 8 часов в день;
3
3
Местный бюджет
2. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство);
Посадка саженцев и уборка территорий поселка 8 часов в день;
4
4
3. Помощь одиноко проживающим пенсионерам.
Работы по оказанию помощи одиноко проживающим пенсионерам 8 часов в день.
1
1
6.
Жолболдинский сельский округ
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов;
Уборка территорий улиц в течение 8 часов в день;
5
5
Местный бюджет
2. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство);
Посадка саженцев и уборка территории поселка 8 часов в день;
7
7
3. Оказание помощи на дому участникам ВОВ;
Оказание помощи в личном подворье ветерана ВОВ 8 часов в день;
1
1
4. Помощь одиноко проживающим пенсионерам.
Работы, связанные в оказании помощи одиноко проживающим пенсионерам 8 часов в день.
1
1
7.
Караобинский сельский округ
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов;
Уборка территорий улиц в течение 8 часов в день;
6
6
Местный бюджет
2. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство);
Посадка саженцев и уборка территорий поселка 8 часов в день;
7
7
3. Оказание помощи на дому участникам ВОВ;
Оказание помощи в личном подворье ветерана ВОВ 8 часов;
1
1
4. Помощь одиноко проживающим пенсионерам.
Работы, связанные в оказании помощи одиноко проживающим пенсионерам 8 часов в день.
1
1
8.
Муткеновский сельский округ
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов;
Уборка территории улиц в течение 8 часов в день;
11
11
Местный бюджет
2. Ремонт объектов и восстановление водоснабжение;
Работы, связанные с ремонтом водопровода;
1
1
3. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство);
Посадка саженцев и уборка территорий поселка 8 часов в день;
10
10
4. Охрана объектов коммунальной собственности;
Сторожа бесхозных объектов 8 часов в день;
2
2
5. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных компании (участие в переписи населения, скота);
Проведение переписи населения 8 часов в день;
2
2
6. Оказание помощи на дому участникам ВОВ;
Оказание помощи в личном подворье ветерана ВОВ 8 часов в день;
1
1