Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы "Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" N 422/12 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 338/12 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 желтоқсанда N 12-11-117 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 16 қарашадағы N 508/11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2012.11.16 N 508/11 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары, мүгедектері және оларға теңестірілген тұлғаларға жеңілдіктер және әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, Павлодар ауданы мәслихатының 2009 жылғы 24 қарашадағы (4 шақырылған 14 сессиясы) “Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 10 сессиясы) 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/74 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” N 14/125 шешіміне сәйкес, аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы "Аудан азаматтарының жекелеген санаттарына жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" N 422/12 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-11-101 тіркелген, 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "Нива" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Нұсқаулықта:
2 тармағы мынадай мазмұндағы 53), 54), 55), 56) тармақшаларымен толықтырылсын:
"53) ауданда тұратын амбулаторлық емделуді қолданатын ашық туберкулезбен сырқаттанғандар – азық-түлік алуға материалдық көмек 4 АЕК, ай сайын алты ай бойы;
54) ауданда тұратын амбулаторлық емделуді қолданатын ашық туберкулезбен сырқаттанғандар – облыстық тубдиспансерге жету және кері қайту жолақысына тоқсан сайын 0,5 АЕК мөлшерінде материалдық көмек;
55) ауданда тұратын Чернобыль атомдық электр станциясы апатының зардаптарын жоюға қатысқандар – тісті протездеуге біржолғы материалдық көмек мөлшері 10000 теңге;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 5 декабря 2008 года N 422/12 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района по решению местных представительных органов"
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 11 декабря 2009 года N 338/12. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 23 декабря 2009 года N 12-11-117. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 16 ноября 2012 года N 508/11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 16.11.2012 N 508/11.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", решением Павлодарского районного маслихата (14 сессия, 4 созыв) от 24 ноября 2009 года N 14/125 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (10 сессия, 4 созыв) от 22 декабря 2008 года N 10/74 "О районном бюджете на 2009 год", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан района акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 5 декабря 2008 года N 422/12 "Об утверждении Инструкции по назначению социальных выплат отдельным категориям граждан района по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-101, опубликовано в газете "Нива" от 26 декабря 2008 года), следующие изменения и дополнения:
в Инструкции, утвержденной указанным постановлением:
пункт 2 дополнить подпунктами 53), 54), 55), 56), следующего содержания:
"53) больные с активной формой туберкулеза, находящиеся на поддерживающей фазе амбулаторного лечения, проживающие в районе, - на питание, - материальная помощь в размере 4 МРП, ежемесячно в течение шести месяцев;
54) больные с активной формой туберкулеза, находящиеся на поддерживающей фазе амбулаторного лечения, проживающие в районе, – на проезд до областного противотуберкулезного диспансера и обратно, - ежеквартальная материальная помощь в размере 0,5 МРП;
55) лица, принимавшие участие в ликвидации последствии катастроф на Чернобыльской атомной электростанции, проживающие в районе, - на протезирование зубов, - единовременная материальная помощь в размере 10000 тенге;

56) ауданда тұратын "Құрметті азамат" атағына ие болған зейнеткерлер, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен ардагерлері "Казахстанская Правда" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 1814 теңге мөлшерінде;
ауданда тұратын "Құрметті азамат" атағын алған зейнеткерлер, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен ардагерлері "Егемен Қазақстан" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 1577 теңге мөлшерінде;
ауданда тұратын "Құрметті азамат" атағын алған зейнеткерлер, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен ардагерлері, атаулы әлеуметтік көмек алатындар, 1 - топ мүгедектері, бас бостандығынан айыру орындарынан босағандар, ата-аналары ата-ана құқығынан айырылған балалар, Ауған соғысына қатысқандар, Чернобыль атомдық электр станциясы апатының зардаптарын жоюға қатысқан адамдар "Сарыарқа самалы" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 1380 тенге мөлшерінде;
ауданда тұратын "Құрметті азамат" атағын алған зейнеткерлер, Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен ардагерлері, атаулы әлеуметтік көмек алатындар, 1 - топ мүгедектері, бас бостандығынан айыру орындарынан босағандар, ата - аналары ата-ана құқығынан айырылған балалар, Ауған соғысына қатысқандар, Чернобыль атомдық электр станциясы апатының зардаптарын жоюға қатысқандар, "Звезда Прииртышья" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 1386 теңге мөлшерінде;
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен ардагерлері, тыл еңбеккерлері, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін наградталғандар, "Ленинградты қорғағаны үшін", "Мәскеуді қорғағаны үшін", "Одессаны қорғағаны үшін", "Севастопольды қорғағаны үшін", "Сталинградты қорғағаны үшін", "Киевті қорғағаны үшін", "Кавказды қорғағаны үшін", "Кеңестік Заполярьені қорғағаны үшін" КСРО ордендері мен медальдарымен наградталғандар, сондай–ақ "Блокадалық Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғалар - "Ардагер-ветеран" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 816 теңге мөлшерінде;
ауданда тұратын жетім және ата-ана қамқорлығынан айырылған жоғарғы оқу орындарының, колледждердің студенттеріне - "Регион-КZ" газетіне жазылу үшін - біржолғы материалдық көмек 3500 тенге мөлшерінде;
2 тармақта:
22) тармақшасындағы "ашық туберкулезбен сырқаттанғандар" сөзі алынып тасталсын;
46) тармақшасындағы "15 апта және жоғары жүктілік мерзімдегі" сөздері "өтініш білдірген сәтте 12-15 апта жүктілік мерзімінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
49) тармақшасындағы "60 жасқа толған жұмыс істемейтін ерлер мен 55 жасқа толған жұмыс істемейтін әйелдер" деген сөздермен толықтырылсын;
3 тармақта:
1) тармақша 53), 54), 55), 56) тармақшаларымен толықтырылсын;
4 тармақта:
2) тармақша 53), 54), 55), 56) тармақшаларымен толықтырылсын;

56) пенсионеры, имеющие звание "Почетный гражданин", участники и инвалиды Великой Отечественной войны, проживающие в районе, - на подписку газеты "Казахстанская Правда", - единовременная материальная помощь в размере 1814 тенге;
пенсионеры, имеющие звание "Почетный гражданин", участники и инвалиды Великой Отечественной войны, проживающие в районе, - на подписку газеты "Егемен Қазақстан", - единовременная материальная помощь в размере 1577 тенге;
пенсионеры, имеющие звание "Почетный гражданин", участники и инвалиды Великой Отечественной войны, получатели государственной адресной социальной помощи, инвалиды 1 группы, лица, освободившиеся из мест лишения свободы, дети, родители которых лишены родительских прав, лица, принимавшие участие в боевых действиях в Афганистане, лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастроф на Чернобыльской атомной электростанции, проживающие в районе, - на подписку газеты "Сарыарка Самалы", - единовременная материальная помощь в размере 1380 тенге;
пенсионеры, имеющие звание "Почетный гражданин", участники и инвалиды Великой Отечественной войны, получатели государственной адресной социальной помощи, инвалиды 1 группы, лица, освободившиеся из мест лишения свободы, дети, родители которых лишены родительских прав, лица, принимавшие участие в боевых действиях в Афганистане, лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастроф на Чернобыльской атомной электростанции, проживающие в районе, - на подписку газеты "Звезда Прииртышья", - единовременная материальная помощь в размере 1386 тенге;
участники и инвалиды Великой Отечественной войны, труженники тыла, награжденные за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, награжденные орденами и медалями СССР "За оборону Ленинграда", "За оборону Москвы", "За оборону Одессы", "За оборону Севастополя", "За оборону Сталинграда", "За оборону Киева", "За оборону Кавказа", "За оборону Советского Заполярья", а также лица, имеющие знак "Жителю блокадного Ленинграда", - на подписку газеты "Ардагер - ветеран", - единовременная материальная помощь в размере 816 тенге;
студенты ВУЗов, колледжей из числа круглых сирот и оставшихся без попечения родителей, проживающие в районе, - на подписку газеты "Регион KZ", - единовременная материальная помощь в размере 3500 тенге;
в пункте 2:
в подпункте 22) слова "больные с активной формой туберкулеза" исключить;
в подпункте 46) слова "со сроком беременности 15 недель и более" заменить словами "на момент обращения со сроком беременности 12 – 15 недель";
подпункт 49) дополнить словами "мужчины, не работающие, достигшие возраста 60 лет и женщины, не работающие, достигшие возраста 55 лет";
в пункте 3:
подпункт 1) дополнить подпунктами 53), 54), 55), 56);
в пункте 4:
подпункт 2) дополнить подпунктами 53), 54), 55), 56);

5 тармағы мынадай мазмұндағы 29), 30), 31), 32) тармақшаларымен толықтырылсын:
"29) 53) тармақшада көрсетілген санаттар үшін осы әлеуметтік төлемдерге құқылары бар тұлғаның өтініші, алушының жеке басын куәландыратын құжаттарының көшірмелері, СТТН, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, табыс есебінсіз облыстық туберкулезге қарсы диспансерден анықтама;
30) 54) тармақшада көрсетілген санаттар үшін осы әлеуметтік төлемдерге құқылары бар тұлғаның өтініші, алушының жеке басын куәландыратын құжаттарының көшірмелері, СТТН, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, табыс есебінсіз облыстық туберкулезге қарсы диспансерден анықтама;
31) 55) тармақшада көрсетілген санаттар үшін осы әлеуметтік төлемдерге құқылары бар тұлғаның өтініші, алушының жеке басын куәландыратын құжаттарының көшірмелері, СТТН, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, мәртебені куәландыратын құжат, табыс есебінсіз протездеуді қажет ететіндігі туралы медициналық мекемеден анықтама;
32) 56) тармақшада көрсетілген санаттар үшін табыс есебінсіз ауылдық округ және ауылдардың тізіміне, зейнетақы мен жәрдемақы тағайындау және төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығының Павлодар аудандық бөлімшесінің тізіміне сәйкес;
7 тармағы 53), 54), 55), 56) тармақшаларымен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтүзбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ш.А. Мұхамбетжановаға жүктелсін.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов

пункт 5 дополнить подпунктами 29), 30), 31), 32) следующего содержания:
"29) для категории, указанной в подпункте 53), - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, копии документа, удостоверяющего личность получателя, РНН, копия книги регистрации граждан, справка с областного противотуберкулезного диспансера, без учета дохода;
30) для категории, указанной в подпункте 54), - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, копии документа, удостоверяющего личность получателя, РНН, копия книги регистрации граждан, справка с областного противотуберкулезного диспансера, без учета дохода;
31) для категории, указанной в подпункте 55), - заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, копии документа, удостоверяющего личность получателя, РНН, копия книги регистрации граждан, документ удостоверяющий его статус, справка с медицинского учреждения о нуждаемости в протезировании, без учета дохода;
32) для категории, указанной в подпункте 56), - согласно списков сельских округов и сел, списка Павлодарского районного отделения государственного центра по назначению и выплате пенсии и пособий, без учета дохода;
пункт 7 дополнить подпунктами 53), 54), 55), 56).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мухамбетжанову Ш.А.
Аким района                                Т. Бастенов