Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 наурыздағы "Ауданда көріктендірудің және үй жануарларын күтіп ұстаудың қағидалары туралы" N 71/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 110/19 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қаңтарда N 12-12-82 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 желтоқсандағы N 50/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012.12.06 N 50/10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 наурыздағы  "Ауданда көріктендірудің және үй жануарларын күтіп ұстаудың қағидалары туралы" N 71/14 (2009 жылғы 9 мамырдың "Сельские будни" газетінің 18 нөмірінде жарияланған, N 12-12-67 мемлекеттік нормативтік құқық актілер тізілімінде тіркелген) шешіміне төмендегі өзгерістер енгізілсін:
8 тараудын атауы келесі мазмұнда баяндалсын "Осы Қағидамен жеке және заңды тұлғаларға ұсынылған іс-әрекеттер";
50 тармағында "Тиым салынады" деген сөз "Жеке және заңды тұлғаларға ұсынылмайды" сөзімен өзгертілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми басылымға жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күннен кейін күшіне енеді.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихатының IV сайланған
XIX сессия төрағасы                        В. Латун
Аудандық мәслихатының хатшысы              Т. Байғожинов

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 27 марта 2009 года N 71/14 "О правилах благоустройства и содержания домашних животных в районе"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 110/19. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 13 января 2010 года N 12-12-82. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 06 декабря 2012 года N 50/10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 06.12.2012 N 50/10.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 27 марта 2009 года N 71/14 "О правилах благоустройства и содержания домашних животных в районе" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-67, опубликованный в газете "Сельские будни" от 9 мая 2009 года N 18) следующие изменения:
Наименование главы 8 изложить в следующей редакции "Действия, рекомендованные физическим и юридическим лицам настоящими Правилами";
в пункте 50 слово "Запрещается" изменить на "Физическим и юридическим лицам не рекомендуется".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету.
Председатель ХIХ сессии
районного маслихата                        В. Латун
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов