Алматы хайуанаттар саябағы мен Параскева шіркеуінің қосалқы шаруашылығы аумақтарында карантиндік аймақтың ветеринарлық режимін белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 3/220 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 13 сәуірде N 814 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 18 мамырдағы № 4/324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009.05.18 № 4/324 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» № 339-ІІ Заңының 10 бабы 1 тармағының 2 тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алматы қаласы бойынша аумақтық инспекциясы бастығының орынбасары К.Әлиевтің 2009 жылғы 26 наурыздағы № 02-16/367 ұсынысы негізінде, Алматы хайуанаттар саябағы аумағында және Параскева шіркеуінің қосалқы шаруашылығы аумағында жануарлардың қауіпті пастереллез ауруының таралу эпизоотикалық ошағын оқшаулау және жою мақсатында Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Алматы хайуанаттар саябағы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны аумағында мекенжайы: Алматы қаласы, Медеу ауданы, Есенберлин көшесі, 166 және Параскева шіркеуінің қосалқы шаруашылығы аумағында мекенжайы: Алматы қаласы, Жетісу ауданы, Жансүгіров көшесі, 500 «в» карантиндік режим мен шектеу іс-шаралары енгізіліп, карантиндік аймақтың ветеринарлық режимі белгіленсін.
2. Алматы қаласы кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасының ауылшаруашылық бөлімі Алматы хайуанаттар саябағы мен Параскева шіркеуінің қосалқы шаруашылығы аумағында жануарлардың қауіпті пастереллез ауруының таралу эпизоотикалық ошағын оқшаулау және жою жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын жүргізсін.
3. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алматы қаласы бойынша аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша), «Алматы қаласы кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы», қаланың Медеу және Жетісу аудандарының әкімдіктері пастереллездің эпизоотикалық ошағын толығымен жою кезінде осы қаулының орындалғаны туралы қала әкімдігіне ақпарат берсін.
4. Осы қаулы Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны на территориях Алматинского зоологического парка и подсобного хозяйства храма Параскева с введением ограничительных мероприятий
Постановление акимата города Алматы от 3 апреля 2009 года N 3/220. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 13 апреля 2009 года за N 814. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 18 мая 2009 года N 4/324
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 18.05.2009 N 4/324.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года № 339-II, на основании представления заместителя начальника территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе по городу Алматы Министерства сельского хозяйства К. Алиева от 26 марта 2009 года № 02-16/367, в целях локализации и ликвидации эпизоотических очагов распространения опасного заболевания животных – пастереллеза на территории государственного коммунального казенного предприятия Алматинского зоологического парка и на территории местного православного общества «Параскевий приходь», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий на территории государственного коммунального казенного предприятия «Алматинский зоологический парк» по адресу: город Алматы, Медеуский район, улица Есенберлина 166 и на территории местного православного общества «Параскевий приходь» по адресу: город Алматы, Жетысуский район, улица Жансугурова 500-в.
2. Отделу сельского хозяйства Управления предпринимательства и промышленности города Алматы провести организационные мероприятия по локализации и ликвидации эпизоотических очагов распространения опасного заболевания животных – пастереллеза на территории Алматинского зоологического парка и подсобного хозяйства храма Параскева.
3. Государственным учреждениям «Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Алматы (по согласованию), «Управление предпринимательства и промышленности города Алматы», акиматам Медеуского и Жетысуского районов города представить информацию об исполнении настоящего постановления в акимат города при полной ликвидации эпизоотического очага пастереллеза.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции города Алматы и вводится в действие со дня его официального опубликования.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Шормановқа жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі                     А.Есімов

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
Аким города Алматы                      А. Есимов