2009-2010 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 28 сәуірдегі N 112 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 3 маусымда N 1713 Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2015 жылғы 1 шілдедегі N 1.14-7/1840 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 01.07.2015 N 1.14-7/1840 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 Заңы 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 1300 бірлік санында 2009-2010 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін (бұдан әрі – мемлекеттік тапсырыс).
2. Бюджеттік бағдарламалар әкімшілері 261.024.000 "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" және 253.043.000 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейін ұйымдарында мамандарды даярлау" бағдарламалары бойынша мемлекеттік тапсырысты дер уақытында қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы және Білім басқармасы еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар бойынша қабылдау жоспарының нақтылануына байланысты колледждер арасындағы бюджеттік шығыстардың қайта бөлінуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Т. Қаскинға жүктелсін.
5. Осы қаулы оны ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Біләлов
Облыс әкімдігінің
2009 жылғы 28 сәуірдегі № 112
қаулысымен бекітілді
2009-2010 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білім беру мамандарын даярлауға мемлекеттік білім тапсырысы
№ р/с
Оқу орындары
ның атаулары
Мамандықтар
Жіктеуіш бойынша код
Оқыту тілі
9 сынып базасын
да
11 сынып база
сында
Барлы
ғы
1
Мағжан Жұмабаев атындағы гуманитар-
лық колледж
Біліктілік-
терімен қоса бастауыш білім

Об утверждении образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009-2010 учебный год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 28 апреля 2009 года N 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 июня 2009 года N 1713. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 1 июля 2015 года N 1.14-7/1840)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 01.07.2015 N 1.14-7/1840).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319 "Об образовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2009 – 2010 учебный год в количестве 1300 единиц (далее – государственный заказ).
2. Администраторам бюджетных программ обеспечить своевременное финансирование государственного заказа по бюджетным программам 261.024.000 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования" и 253.043.000 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования".
3. Управлению экономики и бюджетного планирования и управлению образования обеспечить организацию перераспределения бюджетных расходов среди колледжей в связи с уточнением плана приема по специальностям, востребованным на рынке труда.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Каскина Т.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С.Билялов
Утвержден
постановлением акимата области
от 28 апреля 2009 года № 112
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с техническим и профессиональным
образованием на 2009-2010 учебный год
п/п
Название
учебных
заведений
Специальнос-
ти
Код по
класси-
фикации
язык
обучения
на
базе
9
клас-
сов
на
базе
11
клас-
сов
все-
го
1
Гуманитар-ный колледж имени Магжана Жумабаева
Начальное образование с квалифи-
кациями