Карантиндік режимді енгізе отырып, Аққайың, Уәлиханов, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Жамбыл, Шал ақын аудандарының аумақтарында карантинді аймақты белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 229 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 5 қазанда N 1724 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 25 маусымдағы N 210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 25.06.2013 N 210 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27-бабы 2-тармағына, «Өсімдіктер карантині туралы» Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы № 344 Заңы 9-1-бабы 3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, қызғылт (өрмелегіш) укекіремен зақымданған алқаптар көлемінде Аққайың, Уәлиханов, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Жамбыл, Шал ақын аудандарының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақ белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.С.Ескендіровке жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Біләлов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2009 жылғы 14 қыркүйек № 229 қаулысына
қосымша
Қызғылт (өрмелегіш) укекіремен зақымданған алқаптар көлемінде Аққайың, Уәлиханов, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Жамбыл, Шал ақын аудандарының аумақтарындағы карантиндік аймақ
Аудандардың
атауы
Шаруашылық атауы
Зақымдал
ған алқап
тар, га
Өңдеуге
арналған
алқаптар,
га
1
Аққайың
«Солтүстік Қазақстан
тәжірибе станциясы»
жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі

Об установлении карантинной зоны на территории районов Аккайынского, Уалихановского, имени Габита Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Жамбылского, Шал акына с введением карантинного режима
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2009 года N 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 октября 2009 года N 1724. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 25 июня 2013 года N 210
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 25.06.2013 N 210
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года № 344 «О карантине растений» акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону на территории районов Аккайынского, Уалихановского, имени Габита Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Жамбылского, Шал акына в объемах зараженных площадей горчаком розовым (ползучим) с введением карантинного режима согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ескендирова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Билялов
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 14 сентября 2009 года № 229
Карантинная зона на территории районов Аккайынского, Уалихановского, имени Габита Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Жамбылского, Шал акына в объемах зараженных площадей горчаком розовым (ползучим)
Наименование
района
Наименование
хозяйства
Площадь
заражения,
га
Площадь
под обра
ботку, га
1
Аккайынский
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Северо-Казахстан
ская опытная
станция»