"Аққайың ауданының шақыру учаскесіне 1992 жылы туған және одан үлкен жастағы бұрын шақыру учаскесінде тіркелмеген азаматтардың тіркеуін өткізу туралы" Аққайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 6 қаңтардағы N 5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы N 23 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 қаңтарда N 13-2-94 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 02.03.03-29/369 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының 2012.04.20 N 02.03.03-29/369 хаты)
«Нормативтік-құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Аққайың ауданының шақыру учаскесіне 1992 жылы туған және одан үлкен жастағы, бұрын шақыру учаскесінде тіркелмеген азаматтардың тіркеуін өткізу туралы» Аққайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 6 қаңтардағы № 5 қаулысына (нормативті-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-2-93 және 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 2 «Аққайың» газеті мен 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 2 «Колос» газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының атауы мен 1 тармағында «тіркелмеген»  сөзінен кейін «Қазақстан Республикасының ер» сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бұқаралық  ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған кезден бастап 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                   А. Шушамоин

О внесении изменений в постановление акимата Аккайынского района от 6 января 2009 года N 5 "О проведении приписки граждан 1992 года рождения и старших возрастов, не прошедших приписку, к призывному участку Аккайынского района"
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2009 года N 23. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 29 января 2009 N 13-2-94. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2012 года N 02.03.03-29/396
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 20.04.2012 N 02.03.03-29/396
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аккайынского района «О проведении приписки граждан 1992 года рождения и старших возрастов, не прошедших приписку, к призывному участку Аккайынского района» от 6 января 2009 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-2-93 и опубликовано   в газетах «Аққайың» от 15 января 2009 года № 2, «Колос» от 15 января 2009 года № 2) следующие изменения:
в наименовании и в пункте 1 указанного постановления после слова «граждан» дополнить словами «Республики Казахстан мужского пола».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции Республики Казахстан и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                А. Шушамоин