"Қазақстан Республикасының ер жынысы азаматтарын 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру туралы" Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 6 мамырдағы № 118 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 28 қыркүйектегі N 241 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қазанда N 13-6-126 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 29 тамыздағы N 02.04.05-05-11/531 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2012.08.29 N 02.04.05-05-11/531 хаты)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына сәйкес, кадрлық құрылымның өзгеруіне байланысты, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының ер жынысты азаматтарын 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 06 мамырдағы № 118 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 04 тамыздағы № 184 қаулысымен енгізілген өзгертулермен (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 01 қыркүйекте № 13-6-123 болып тіркелген, 18.09.2009 жылғы № 38 (170) «Есіл таңы», 18.09.2009 жылғы № 39 (8447) «Ишим» газеттерінде жарияланған) «Қазақстан Республикасының ер жынысты азаматтарын 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 06 мамырдағы № 118 қаулысына (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14.05.2009 жылғы № 13-6-115 болып тіркелген, 05.06.2009 жылғы № 24 (8432) «Ишим» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында «Қабиев Жағыпар Сәткенұлы» сөздері «Шоқыбаева Ақмаржан Нышанқызы» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                В. Бубенко
КЕЛІСІЛГЕН:
Есіл ауданының қорғаныс істері             Сүлейменов
жөніндегі бөлімнің бастығы            Сағындық Әбдірахманұлы
Орталық аудандық                           Барабаш
аурухананың бас дәрігері              Александр Иванович
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановление акимата Есильского района от 6 мая 2009 года N 118 "Об организации очередного призыва граждан мужского пола Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 28 сентября 2009 года N 241. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 16 октября 2009 года N 13-6-126. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 августа 2012 года N 02.04.05-05-11/531)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.08.2012 N 02.04.05-05-11/531)
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», в связи с изменением кадровой структуры, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района от 6 мая 2009 года № 118 «Об организации очередного призыва граждан мужского пола Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года» (зарегистрировано в Реестре  государственной регистрации № 13-6-115 от 14.05.2009 года, опубликовано в газете «Ишим» № 24(8432) от 05.062009 года), с внесенными изменениями постановлением акимата Есильского района от 4 августа 2009 года № 184 «О внесении изменений в постановление акимата Есильского района от 6 мая 2009 года № 118 «Об организации очередного призыва граждан мужского пола Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 1 сентября 2009 года № 13-6-123, опубликовано в газете "Есіл таңы" от 18.09.2009 года № 38 (170), "Ишим" от 18.09.2009 года № 39 (8447)) следующие изменения:
в приложении 2 указанного постановления слова «Кабиев Жагипар Саткенович» заменить словами «Шокыбаева Акмаржан Нышановна».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента официального опубликования в средствах массовой информации.
Акима района                               В. Бубенко
Согласовано:
Начальник отдела по делам                 Сулейменов
обороны Есильского района            Сагандык Абдрахманович
Исполняющий обязанности                    Барабаш
главного врача центральной           Александр Иванович
районной больницы