Тіс протездеуге көмек көрсету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2009 жылғы 15 қыркүйектегі N 34 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қазанда N 13-8-110 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 ақпандағы N 4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2010.02.25 N 4 Шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 37-бабына, «Ұлы Отан соғысы қатысушыларына, мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға жеңілдіктер және оларды қорғау туралы» 1995 жылғы 28 сәуірдегі № 2247 Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Келесі санаттағы азаматтарға тіс протездеуге әлеуметтік көмек (одан әрі әлеуметтік көмек):
Ұлы Отан соғысы қатысушыларына;
Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне;
жеңілдіктері және кепілдіктері бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға;
жеңілдіктері және кепілдіктері бойынша Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға көрсетілсін.
2. Әлеуметтік көмек анықталсын:
тіс протездеу бағасының мөлшерінде (асыл металдар және металлопластика, металлокерамика, металлоакрил протездерден басқа) тағайындалады;
осы шешімнің 1-тармағында көрсетілген тіс протездеуге мұқтаж Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында тұрақты тұратын тұлғаларға ұсынылады.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Ы. Байсыновқа жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі                                Қ. Пшенбаев

О предоставлении социальной помощи на зубопротезирование
Решение акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15 сентября 2009 года N 34. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 26 октября 2009 года N 13-8-110. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2010 года N 4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 25.02.2010 N 4
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, статьей 20 Закона Республики Казахстан «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним» от 28 апреля 1995 года № 2247, аким района РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь на зубопротезирование (далее социальная помощь) следующим категориям граждан:
участникам Великой Отечественной войны;
инвалидам Великой Отечественной войны;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны.
2. Определить, что социальная помощь:
назначается в размере стоимости зубопротезирования (кроме  драгоценных металлов и протезов из металлопластики, металлокерамики, металлоакрила);
предоставляется лицам, указанным в пункте 1 настоящего решения, постоянно проживающим на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области и нуждающимся в зубопротезировании.
3. Контроль за исполнение настоящего решения возложить на заместителя акима района Байсынова А.И.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Пшенбаев