Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" № 11/2 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 14/4 шешімі.Солтүстік Қазақстан облысының Мамлют аудынының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 мамырда N 13-10-85 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қазандағы N 129 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2011.10.14 N 129 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджеттік Кодексiнің 109-бабындағы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 1 тармақшасына сәйкес, «Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы «Дағдарыстан жаңару мен дамуға» Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № 264 қаулысына және бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің қолдаухаттарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-10-76 бойынша 2009 жылғы 4 ақпаннан, 2009 жылғы 13 ақпандағы «Знамя труда» газетінде жарияланған № 11/2 шешіміне төмендегі өзгертулер енгізілсін:
1. 1) тармақта:
1) тармақшада:
«1378522» сандары «1399371» сандарына ауыстырылсын;
«159163» сандарына «174243» сандарына ауыстырылсын;
«1210754» сандары «1216523» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«1378522» сандары «1405290,5» сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«0» саны «-5919,5» сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«0» саны «5919,5» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақтағы: «216» саны «2266» сандарына ауыстырылсын.
Келесі мазмұндағы 5-1, 5-2 тармақтармен толықтырылсын:
5-1 «2009 жылдың 1 қаңтарына жиналған аудандық бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен, аудандық бюджеттің шығысына ақша қаражаты бюджеттік бағдарламалар бойынша 3 қосымшаға сәйкес бөлінсін.      5-2 «Жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын (Жол картасы) іске асыру шеңберінде мәдениет объектілеріне күрделі және ағымдағы жөндеулерге соның ішінде Мамлютка қаласының мәдениет орталығына 1393 мың теңге ауданның оптимизациялары есебінен бөлінсін»
14 тармақтың 1) тармақшасы «295923» саны «228409» сандарына ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № 11/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 14/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 22 мая 2009 года N 13-10-85. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 октября 2011 года № 129)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.10.2011 № 129)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 264 «О мерах по реализации Послания главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию» и ходатайств администраторов районных бюджетных программ районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-76 от 4 февраля 2009 года, опубликованное 13 февраля 2009 года в газете «Знамя труда» № 7) следующие изменения:
1. В пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1378522» заменить цифрами «1399371»
цифры «159163» заменить цифрами «174243»
цифры «1210754» заменить цифрами «1216523»
подпункте 2)
цифры «1378522» заменить цифрами «1405290,5»
подпункте 5)
цифры «0» заменить цифрами «-5919,5»
подпункте 6)
цифры «0» заменить цифрами «5919,5»
В пункте 5: цифры «216» заменить цифрами «2266».
Дополнить пунктами 5-1, 5-2 следующего содержания:
5-1 «Выделить за счет свободных остатков средств районного бюджета сложившихся на 1 января 2009года, денежные средства на расходы районного бюджета по бюджетным программам, согласно приложению 3».
5-2 «В рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) выделить на капитальный и текущий ремонт объектов культуры в том числе культурный центр города Мамлютка за счет оптимизации района в сумме 1393 тысяч тенге».
В пункте 14 в подпункте 1) цифры « 295923» заменить цифрами «228409».

15 тармақтың 3) тармақшасы «10594» саны «10679» сандарына ауыстырылсын
«6220» саны «6276» сандарына ауыстырылсын
«4374» саны «4403» сандарына ауыстырылсын
Келесі мазмұндағы 15-1, 15-2 тармақтармен толықтырылсын:
«Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейиуге–35178 мың теңге республикалық бюджеттен нысаналы трансферттерден 2009 жылға арналған аудандық бюджетте 15-1 есептелсін
Келесі шараларды қаржыландыру үшін:
1) Білім объектілеріне күрделі және ағымдағы жөндеулерге соның ішінде Новомихайлов орта мектебіне – 12780 мың теңге.
2) Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 13098 мың теңге соның ішінде:
әлеуметтік жұмыс орындарына – 6900 мың теңге,
жастар тәжірибесі – 6198 мың теңге.
3) Автомобиль жолдарын ұстау мен жөндеуге соның ішінде жол жөндеу жұмыстарына 9300 мың теңге.
Жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын (Жол картасы) іске асыру шеңберінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 2009 жылға арналған аудандық бюджетте 38020 мың теңге сомасында.
келесі шараларды қаржыландыру үшін:
1) Білім объектілеріне күрделі және ағымдағы жөндеулерге соның ішінде Новомихайлов орта мектебіне – 5220 мың теңге.
2) Мәдениет объектілеріне күрделі және ағымдағы жөндеулерге соның ішінде Мамлютка қаласының мәдениет орталығына 2607 мың теңге;
3) Андреевка селосындағы селолық кітапханалар (мәдениет объектілері) әлеуметтік жобаларына - 7000 мың теңге.
4) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді көркейтуге – 13893 мың теңге сомасында соның ішінде:
сумен жабдықтау объектілерін күрделі жөндеу – 10694 мың теңге;
елді мекендерді көркейту – 3199 мың теңге
5) Автомобиль жолдарын ұстауға және жөндеуге соның ішінде: жол жөндеу жұмыстары – 9300 мың теңге.
2. Осы шешімге № 1, 2 ,3, 6, 7, 8, 9 қосымшалар жаңа түзетулермен жаңа редакцияда жазылсын (қоса берілсін).

В пункте 15 подпункте 3 цифры «10594» заменить цифрами « 10679»;.
Цифры « 6220» заменить цифрами «6276»;
Цифры «4374» заменить цифрами «4403».
Пункт 15 дополнить пунктами 15-1, 15-2 следующего содержания:
15-1 «Учесть в районном бюджете на 2009 год целевые трансферты из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 35178 тысяч тенге.
для финансирования следующих мероприятий:
1) Капитальный и текущий ремонт объектов образования в том числе:
Новомихайловская средняя школа - 12780 тысяч тенге;
2) Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики - 13098 тысяч тенге в том числе:
- социальные рабочие места - 6900 тысяч тенге,
- молодежная практика - 6198 тысяч тенге.
3) Ремонт и содержание автомобильных дорог в том числе дорожно-ремонтные работы 9300 тысяч тенге».
15-2 «Учесть в районном бюджете на 2009 год целевые трансферты из областного бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 38020 тысяч тенге.
для финансирования следующих мероприятий:
1) Капитальный и текущий ремонт объектов образования в том числе:
Новомихайловская средняя школа - 5220 тысяч тенге;
2) Капитальный и текущий ремонт объектов культуры в том числе культурный центр города Мамлютка 2607 тысяч тенге;
3) Социальные проекты (объекты культуры) сельский дом культуры села Андреевка в сумме -7000 тыс.тенге.
4) Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройства населенных пунктов в сумме 13893 тысяч тенге в том числе:
- капитальный ремонт объектов водоснабжения - 10694 тысяч тенге;
- благоустройство населенных пунктов 3199 тысяч тенге.
5) Ремонт и содержание автомобильных дорог в том числе: дорожно-ремонтные работы - 9300 тысяч тенге.
2. Приложения № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагаются).

7000
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
7000
019
Аймақтық жұмыспен қамту және қадрларды қайта даярлау стратегияларын іске асыру мақсатында кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерді әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
7000
12
Көлік және коммуникациялар
18600
458
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
18600
008
Аймақтық жұмыспен қамту және қадрларды қайта даярлау стратегияларын іске асыру мақсатында елді мекендердегі автомобиль жолдарына жөндеу
18600
Барлығы:
74591

7000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7000
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных
(сельских)округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
7000
12
Транспорт и коммуникации
18600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского  транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18600
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения  улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
18600
Итого:
74591