Әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 21 сәуірдегі N 478 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 мамырда N 5-2-112 тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 27 қарашадағы № 965 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 27.11.2023 № 965 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213–1 Заңы 36-бабының 4-тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау мен төлеудің Қағидаларын бекіту туралы” 2006 жылғы 22 ақпандағы № 175 қаулыға (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 28 наурыздағы № 5-2-30 болып тіркелген, 2006 жылғы 13 сәуірдегі № 15 “Семипалатинские вести” және 2006 жылғы 13 сәуірдегі № 15 “Семей таңы” газеттерінде жарияланған) және “Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау мен төлеудің Қағидаларын бекіту туралы” 2006 жылғы 22 ақпандағы № 175 қаулыға өзгеріс енгізу туралы” 2008 жылғы 19 маусымдағы № 684 қаулыға (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 1 тамыздағы № 5-2-94 болып тіркелген, 2008 жылғы 7 тамыздағы № 32 “Семипалатинские вести” және 2008 жылғы 7 тамыздағы № 32 “Семей таңы” газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауында және қаулының бүкіл мәтінінде “Қағидалар”, “Қағидалардың”, “Қағидалармен” деген сөздер “Нұсқаулық”, “Нұсқаулықтар”, “Нұсқаулықпен” деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі
М. Айнабеков

О внесении изменений в некоторые постановления акимата
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2009 года N 478. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 мая 2009 года N 5-2-112. Утратило силу постановлением акимата города Семей области Абай от 27 ноября 2023 года № 965
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей области Абай от 27.11.2023 № 965 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-1 "О нормативных правовых актах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 22 февраля 2006 года № 175 "Об утверждении Правил назначения и выплаты материального обеспечения на детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2006 года № 5-2-30, опубликовано в газетах от 13 апреля 2006 года № 15 "Семипалатинские вести" и от 13 апреля 2006 года № 15 "Семей таны") и от 19 июня 2008 года № 684 "О внесении изменений в постановление от 22 февраля 2006 года № 175 "Об утверждении Правил назначения и выплаты материального обеспечения на детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 1 августа 2008 года № 5-2-94, опубликовано в газетах от 7 августа 2008 года № 32 "Вести Семей" и от 7 августа 2008 года № 32 "Семей таны") следующие изменения:
в наименовании и по всему тексту постановлений слова "Правила", "Правил", "Правилами" заменить на слова "Инструкция", "Инструкции", "Инструкцией".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей
М. Айнабеков