"Халықтың нысаналы топтарын әлеуметтік қорғау шаралары туралы" 2009 жылғы 1 шілдедегі № 221 қаулыға өзгертулер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 17 тамыздағы N 281 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 тамызда N 5-9-112 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Глубокое ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 ақпандағы N 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Глубокое ауданы әкімдігінің 2012.02.27 N 81 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 шілдедегі № 836 қаулысын орындауда, Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес, Глубокое аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Глубокое аудандық әкімдіктің «Халықтың нысаналы топтарын әлеуметтік қорғау шаралары туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылдың 27 шілдесінде № 5-9-110 тіркелген, аудандық «Огни Прииртышья» газетінің 2009 жылғы 7 тамыздағы № 32 санында жарияланған) 2009 жылғы 1 шілдедегі № 221 қаулысына мына өзгертулер енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі Нұсқаулыққа:
1 азат жолдың 2 тармағы төмендегідей мазмұндалсын:
«жұмыс берушінің жұмысшылардың еңбегін жартылай өтеумен нысаналы топтағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін жергілікті атқарушы органдармен келісім шарт негізінде жұмыс берушімен құрылған әлеуметтік жұмыс орны – жұмыс орны».
2. Қаулы бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Глубокое ауданы әкімінің орынбасары М.Н. Пономареваға жүктелсін.
Глубокое ауданының әкімі               В. Кошелев

О внесении изменений в постановление от 1 июля 2009 года № 221 "О мерах по социальной защите целевых групп населения"
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 17 августа 2009 года N 281. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 августа 2009 года за N 5-9-112. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата ВКО от 27 февраля 2012 года N 81
Сноска. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата ВКО от 27.02.2012 N 81.
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»», в соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Глубоковского районного акимата от 1 июля 2009 года № 221 «О мерах по социальной защите целевых групп населения» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 июля 2009 года № 5-9-110, опубликованное в районной газете «Огни Прииртышья» 7 августа 2009 года № 32) следующие изменения:
в Инструкции по организации и финансированию социальных рабочих мест утвержденной, вышеуказанным постановлением:
абзац 1 пункта 2 изложить в следующей редакции:
«социальное рабочее место - рабочее место, создаваемое работодателем на договорной основе с местным исполнительным органом, для трудоустройства безработных из целевых групп с частичной компенсацией затрат работодателя на оплату их труда».
2. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима Глубоковского района Понамареву М.Н.
Аким Глубоковского района             В. Кошелев