"Жануарлардың инвазиялық ауруларын алдын алу және жою жөнiндегi ветеринариялық ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 12 қарашадағы № 654 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 625 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 22 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6589 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 10-1/18 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.01.17 № 10-1/18 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 8-бабы 9) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жануарлардың инвазиялық ауруларын алдын алу және жою жөнiндегi ветеринариялық ережелерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 12 қарашадағы № 654 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3249 болып тіркелген, 2005 жылғы 14 қазандағы № 126-127(751) «Заң газетінде» жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
бұйрықтың кіріспесінде «8)» деген сан «9)» деген санмен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті және оның облыстық және Астана, Алматы қалалық аумақтық инспекциялары,заңнамада  белгіленген тәртіппен осы бұйрықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.»;
3-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жануарлардың анаплазмозының алдын алу және жою жөнiндегi ветеринариялық ережеде:
10-тармақта «Импорттан алынған» деген сөздер «Әкелінетін, әкетілетін, сондай-ақ орны ауыстырылатын» деген сөздермен ауыстырылсын;
12 және 13-тармақтарда «ветеринариялық инспекторына», «ветеринариялық инспекторы» деген сөздер «ветеринариялық-санитариялық инспекторына», «ветеринариялық-санитариялық инспекторы» деген сөздермен ауыстырылсын;
14-тармақта «Анаплазмозға» деген сөздің алдынан «Егер халықаралық міндеттемелерде өзгеше көзделмесе,» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығын дамыту және ветеринариялық қауіпсіздік департаменті (Тоқсеитова Р.Ә) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 ноября 2004 года № 654 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инвазионных болезней животных"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 сентября 2010 года № 625. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2010 года № 6589. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 10-1/18
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 17.01.2012 № 10-1/18.
В соответствии с подпунктом 9) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 ноября 2004 года № 654 "Об утверждении Ветеринарных правил по профилактике и ликвидации инвазионных болезней животных" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3249, опубликованный в "Юридической газете" от 18 октября 2005 года, № 192 (926)) следующие изменения и дополнение:
в преамбуле приказа цифру "8)" заменить цифрой "9)";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и его территориальным инспекциям областей и городов Астана, Алматы, в установленном законодательством порядке, принять необходимые меры, вытекающие из настоящего приказа.";
пункт 3 исключить;
в Ветеринарных правилах по профилактике и ликвидации анаплазмоза животных, утвержденных указанным приказом:
в пункте 10 слово "Импортируемые" заменить словами "Ввозимые, вывозимые, а также перемещаемые";
в пунктах 12 и 13 слова "ветеринарному инспектору", "ветеринарный инспектор" заменить словами "ветеринарно-санитарному инспектору", "ветеринарно-санитарный инспектор";
пункт 14 дополнить словами ", если иное не предусмотрено международными обязательствами".
2. Департаменту развития животноводства и ветеринарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Токсеитова Р.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрінің
міндеттерін атқарушы                               Е. Аман

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Е. Аман