"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 91-ө бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 25 қазандағы № 350-Ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылы 13 желтоқсанда № 6680 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің м.а. 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1084 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің м.а. 31.12.2015 № 1084 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 43-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 91-ө бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің № 1904 мемлекеттік Тіркелімінде тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, № 35, 684-бап) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың үшінші, төртінші абзацтары алынып тасталсын;
Аталған бұйрықта бекітілген жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган туралы Үлгі жобасында:
6-тармақтағы:
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының Заңдарымен» деген сөздер «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы және 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының Заңдарымен» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Жұмыспен қамту және көші-қон департаменті (Д.Р. Арғындықов) осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республиканың Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі Б.Б. Нұрымбетовке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Г. Әбдіқалықова
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
____________ Б. Жұмағұлов

О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 91-п "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 октября 2010 года № 350-ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2010 года № 6680. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1084
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения и социального развития РК от 31.12.2015 № 1084 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 91-п "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1904, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, № 35, статья 684) следующие изменения:
абзацы третий, четвертый пункта 1 исключить;
в Типовом положении об уполномоченном органе по вопросам занятости, утвержденном указанным приказом:
в пункте 6:
слова "Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и "О занятости населения" заменить словами "Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 23 января 2001 года "О занятости населения".
2. Департаменту занятости и миграции населения (Аргандыков Д.Р.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Нурымбетова Б.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Г. Абдыкаликова
СОГЛАСОВАНО:
Министр образования и науки
Республики Казахстан
______________ Б. Жумагулов

2010 жылғы 26 қараша
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
______________ Б. Жәмішев
2010 жылғы 3 желтоқсан

26 ноября 2010 года
СОГЛАСОВАНО:
Министр финансов
Республики Казахстан
_______________ Б. Жамишев
3 декабря 2010 года