"Астықтың сандық-сапалық есебін жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 11 наурыздағы № 195 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 15 наурыздағы № 172 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 2 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6152 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 10-1/18 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.01.17 № 10-1/18 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының «Астық туралы» 2001 жылғы 19 қаңтардағы Заңының 6-бабының 12) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Астықтың сандық-сапалық есебін жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 11 наурыздағы № 195 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3545 болып тіркелген; 2005 жылғы 23 желтоқсандағы № 240-241 (974-975) «Юридическая газета» жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Астықтың сандық-сапалық есебін жүргізу ережесінде:
осы Ережеге 5-қосымшада:
«IV бөлім. Астықты қабылдау, кептіру, тазарту бойынша қызметтер құнын есептеу» жолында «астық» деген сөзден кейін «*» белгімен толықтырылсын;
«Есептелген нақты салмаққа беруге жатады, кг» жолынан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«* - арифметикалық амалмен жүргізіледі (Дюваль формуласын қолданбай)»;
осы Ережеге 6-қосымшада:
«IV бөлім. Астықты қабылдау, кептіру, тазарту бойынша қызметтер құнын есептеу» жолында «астық» деген сөзден кейін «*» белгімен толықтырылсын;
«Есептелген нақты салмаққа беруге жатады, кг» жолынан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«* - арифметикалық амалмен жүргізіледі (Дюваль формуласын қолданбай)».
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Егіншілікті дамыту және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     А. Күрішбаев

О внесении дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 марта 2005 года № 195 "Об утверждении Правил ведения количественно-качественного учета зерна"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2010 года № 172. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2010 года № 6152. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 10-1/18
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 17.01.2012 № 10-1/18.
В соответствии с подпунктом 12) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 "О зерне" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 марта 2005 года № 195 "Об утверждении Правил ведения количественно-качественного учета зерна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 3545; опубликован "Юридическая газета" от 23 декабря 2005 года № 240-241 (974-975)) следующие дополнения:
в Правилах ведения количественно-качественного учета зерна, утвержденных указанным приказом:
в приложении 5 к указанным правилам:
в строке "Раздел IV Расчет стоимости услуг по приемке, сушке, очистке зерна" после слова "зерна" дополнить знаком "*";
после строки
"
Подлежит к выдаче зачтенного физического веса, кг
"
дополнить строкой следующего содержания:
"* - производится арифметическим способом (без применения формулы Дюваля)";
в приложении 6 к указанным правилам:
в строке "Раздел IV Расчет стоимости услуг по приемке, сушке, очистке зерна" после слова "зерна" дополнить знаком "*";
после строки
"
Подлежит к выдаче зачтенного физического веса, кг
"
дополнить строкой следующего содержания:
"* - производится арифметическим способом (без применения формулы Дюваля)".
2. Департаменту развития земледелия и фитосанитарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Куришбаев