Ақкөл ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 29 маусымдағы № А-6/214 "Қазақстан Республикасы Парламентіне, Ақмола облысы және Ақкөл аудандық мәслихаттарға үміткер депутаттардың үгіт-насихат басылған материалдарын орналастыруға арналған орындарды анықтау туралы қаулысына толықтыру енгізу туралы"
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 4 қазандағы № А-10/232 қаулысы. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қазанды № 1-3-141 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 1 қарашадағы № А-11/242 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2010.11.01 № А-11/242 қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Қолданысқа енгізу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28-бабының,6-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданы әкімдігінің «Қазақстан Республикасының Парламентіне, Ақмола облыстық және Ақкөл аудандық мәслихаттарға үміткер депутаттардың үгіт-насихат басылған материалдарын орналастыруға арналған орындарды анықтау туралы» 2007 жылғы 29 маусымдағы № А-6/214 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-3-71 тіркелген, 2007 жылғы 13 шілдеде аудандық «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
4
Ақкөл ауданының селолық округтері мен селоларының орталықтары
Орталығы
ЖШС-тің, ФАП-дің, ОДА мен ФП-дің ғимараттары
(келісім бойынша)
аталған қаулының қосымшасынан кейінгі жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
5
Ақкөл қаласы
Луганская көшесі, 6
Ақмола облыстық білім Басқармасының «№ 10 кәсіптік лицейі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты (келісім бойынша)
2. Осы қаулының қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.М. Қанатоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақкөл аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа түседі.
Ақкөл ауданы әкімі                         А. Үйсімбаев
КЕЛІСІЛДІ
Ақмола облыстық білім
Басқармасының «№ 10
кәсіптік лицейі»
мемлекеттік мекемесінің
директоры                                  Дүйсекенов А.С.
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Нұрымов Ж.Х.
Ақкөл ауданы әкімдігінің

О внесении дополнения в постановление акимата Аккольского района от 29 июня 2007 года № А-6/214 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Парламента Республики Казахстан, маслихата Акмолинской области, маслихата Аккольского района"
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 4 октября 2010 года № А-10/232. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 20 октября 2010 года № 1-3-141. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 1 ноября 2010 года № А-11/242
Сноска. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 01.11.2010 № А-11/242
Примечание РЦПИ.
Порядок введения в действия см. п-4.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аккольского района «Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Парламента Республики Казахстан, маслихата Акмолинской области, маслихата Аккольского района» от 29 июня 2007 года № А-6/214 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-71, опубликовано 13 июля 2007 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующее дополнение:
в приложение указанного постановления после строки
4
Центральные усадьбы сельских округов и села Аккольского района
Центр
Здания ТОО, ФАПов, СВА, ФП
(по согласованию)
дополнить строкой следующего содержания:
5
город Акколь
улица Луганская, 6
Здание государственного учреждения «Профессиональный лицей № 10» Управления образования Акмолинской области (по согласованию)
2. Приложение к настоящему постановлению изложить в новой редакции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Канатову Р.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аккольского района                    А. Уисимбаев
СОГЛАСОВАНО
Директор государственного
учреждения «Профессиональный
лицей № 10» Управления
образования Акмолинской области            Дюсекенов А.С.
Председатель районной
территориальной избирательной
комиссии                                   Нурумов Ж.Х.
Приложение к постановлению
акимата Аккольского района

2010 жылғы «4» қазан № А-10/232
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентіне, Ақмола облыстық
және Ақкөл аудандық мәслихаттарға үміткер
депутаттардың үгіт-насихат басылған материалдарын
орналастыруға арналған орындар
р/с
Елді мекен атауы
Орналасқан жері
Орналастыруға арналған нысандар атауы
1
Ақкөл қаласы
Нұрмағамбетов және Бегелдинов көшелерінің қиылысы
Қалалық хабарландыру тақтасы
2
Ақкөл қаласы
Нұрмағамбетов көшесі, 116
«Қазпошта» АҚ-ның аудандық пошта байланысы торабының ғимараты
3
Ақкөл қаласы
Нұрмағамбетов көшесі, 176
«ҚР АШМ-нің ашт ПЖЗО» МЕК ғимараты
4
Ақкөл ауданының селолық округтері мен селоларының орталықтары
Орталығы
ЖШС-тің, ФАП-дің, ОДА мен ФП-дің ғимараттары (келісім бойынша)
5
Ақкөл қаласы
Луганская көшесі, 6
Ақмола облыстық білім Басқармасының «№ 10 кәсіптік лицейі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты (келісім бойынша)
Аббревиатуралардың мағынасы:
АҚ – акционерлік қоғам;
ЖШС – жауапкершілігі шектеулі серіктестік;
ФАП – фельдшерлік-акушерлік пункт;
ОДА – отбасылық-дәрігерлік амбулатория;
ФП – фельдшерлік пункт;
«ҚР АШМ-нің ашт ПЖЗО» МЕК – «Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің ауыл шаруашылығы техникаларын Пайдалану және Жөндеу жөніндегі Зерттеу Орталығы» мемлекеттік еншілес кәсіпорны.

от «4» октября 2010 г.№ А-10/232
Места для размещения агитационных печатных материалов
кандидатов в депутаты Парламента Республики Казахстан,
маслихата Акмолинской области, маслихата
Аккольского района
п/п
Наименование населенного пункта
Месторасположение
Наименование объекта для размещения
1
город Акколь
Пересечение улиц Нурмагамбетова и Бегельдинова
Городская доска объявлений
2
город Акколь
улица Нурмагамбетова, 116
Здание районного узла почтовой связи АО «Казпочта»
3
город Акколь
улица Нурмагамбетова, 176
Здание ДГП «ИЦЭРсхт МСХ РК»
4
Центральные усадьбы сельских округов и села Аккольского района
Центр
Здания ТОО, ФАПов, СВА, ФП (по согласованию)
5
город Акколь
улица Луганская, 6
Здание государственного учреждения «Профессиональный лицей № 10» Управления образования Акмолинской области (по согласованию)
Расшифровка аббревиатур:
АО – акционерное общество;
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью;
ФАП – фельдшерско-акушерский пункт;
СВА – сельская врачебная амбулатория;
ФП – фельдшерский пункт;
ДГП «ИЦЭРсхт МСХ РК» - Дочернее Государственное Предприятие «Исследовательский Центр Эксплуатации и Ремонта сельскохозяйственной техники Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».