Ақкөл ауданындағы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № А-12/296 қаулысы. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қаңтарда № 1-3-149 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № А-3/180 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 28.03.2013 № А-3/180 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2)-тармақшасына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданындағы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ мерзім жұмыс істемейтін тұлғалар (12 айдан артық);
2) 29 жасқа дейінгі жастар;
3) бірде – бір жұмысшысы жоқ отбасылар;
4) маусымдық жұмыс мерзімінің аяқталуына байланысты жұмыстан шыққан тұлғалар.
2. «Ақкөл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне, қосымша нысаналы топтарға жататын тұлғаларды жұмыспен қамтуға көмек көрсету және әлеуметтік қорғау шараларын уақытында қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақкөл ауданы әкімінің орынбасары Р.М.Қанатоваға жүктелсін.
4. Ақкөл ауданы әкімдігінің «Ақкөл ауданындағы халықтың мақсатты топтарына жататын адамдардың қосымша тізбелерін белгілеу туралы» 2010 жылғы 31 наурыздағы № А - 3/81 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-3-135 тіркелген, аудандық «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде 2010 жылғы 16 сәуірде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
5. Осы қаулы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Үйсімбаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 29 декабря 2010 года № А-12/296. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 18 января 2011 года № 1-3-149. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 28 марта 2013 года № А-3/180
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 28.03.2013 № А-3/180.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения Аккольского района:
1) лица, длительно не работающие (более 12 месяцев);
2) молодежь в возрасте до 29 лет;
3) семьи не имеющие ни одного работающего;
4) лица, уволенные в связи с завершением сроков сезонных работ.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Аккольского района» своевременно обеспечивать меры по содействию занятости и социальной защите лиц, дополнительно отнесенных к целевым группам.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккольского района Канатову Р.М.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Аккольского района «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Аккольского района» от 31 марта 2010 года № А-3/81 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 апреля 2010 года за № 1-3-135, опубликовано 16 апреля 2010 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины КZ».
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                А.Уисимбаев