Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 19 қаңтардағы № а-2/4 "2010 жылы Еңбекшілдер ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерту мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы № А-3/51 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 сәуірде № 1-10-112 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № а-11/380 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010.12.29 № а-11/380 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесінің 7, 8 тармақтарына сәйкес Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің «2010 жылы Еңбекшілдер ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы» 2010 жылғы 19 қаңтардағы № А-2/4 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 1-10-110 тіркелген, 2010 жылғы 20 ақпандағы аудандық «Сельская новь» газетінде және 19 ақпандағы аудандық «Жаңа дәуір» газетінде жарияланған) келесідей өзгерту мен толықтыру енгізілсін:
қаулының екінші тармағында «көлемі» сөзінен кейін «және жағдайы» сөзімен толықтырылсын;
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Ж.Шәуеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданының әкімі                Т.Хамитов
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданының
«Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Е.Әбуова
Еңбекшілдер ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Н.Бекенова
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 25.03. № А-3/51
қаулысына қосымша
2010 жылы Еңбекшілдер ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, еңбекақы көлемі және жағдайы мөлшелері және оларды қаржыландыру көзінің тізбесі
Кәсіпорын атауы
Қоғамдық жұмыстар түрлері
Қоғамдық
жұмыс
көлемі
1
«Степняк қаласы
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру және көркейту.
Әлеуметтік картамен жұмыс
істеу көмек белгілеу,
аулаларды аралау.
Жөндеу жұмыстары.
Курьерлық жұмыс.
Аумақты тазалау.

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Енбекшильдерского района от 19 января 2010 года № а-2/4 "Об организации общественных работ в Енбекшильдерском районе на 2010 год"
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 25 марта 2010 года № А-3/51. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 8 апреля 2010 года № 1-10-112. Утратило силу - постановлением акимата Енбекшилдерского района Акмолинской области от 29 декабря 2010 года № а-11/380
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Енбекшилдерского района Акмолинской области от 29.12.2010 № а-11/380
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Енбекшильдерского района «Об организации общественных работ в Енбекшильдерском районе на 2010 год» от 19 января 2010 года № А-2/4 (зарегистрировано в Реестре регистрации нормативных правовых актов за № 1-10-110, опубликованное 20 февраля 2010 года в районной газете «Сельская новь» и 19 февраля 2010 года в районной газете «Жаңа дәуір») следующее изменение и дополнение:
в пункте 2 постановления после слов «объемы» дополнить словами «и условия»;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шауенова С.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Енбекшильдерского района              Т.Хамитов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ»
Енбекшильдерского района                   Абуова Т.Е.
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Енбекшильдерского района                   Бекенова А.Н.
Приложение
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
25.03.2010 года № А-3/51
Перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ, размеры оплаты и источники их финансирования по Енбекшильдерскому району на 2010 год
Наименование
организаций
Виды общественных
работ
Объем
общественных
работ
1
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
города Степняк»
Озеленение и благоустройство.
Помощь оформления социальных
карт, подворный обход.
Ремонтные работы.
Курьерская работа.
Уборка территории.

2063,2
2
«Ақсу ауылдық округі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
134,6
3
«Аңғал батыр ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
314,0
4
«Баймырза ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
134,6
5
«Бірсуат ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
269,1
6
«Уәлихан ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
224,3
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстар
шарттары
Еңбекті төлеу мөлшері
Қаржыландыру
көздері
1
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті
бюджет
2
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті
бюджет
3
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті
бюджет
4
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті
бюджет
5
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті
бюджет
6
Еңбек келісім шарты
Ең төменгі жалақы
мөлшерінен кем емес
Жергілікті
бюджет
кестенің жалғасы
7
«Донской ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.
269,1
8
«Кеңащы ауылдық
округінің әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалау, аулаларды аралау.

2063,2
2
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Аксусского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
134,6
3
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Ангалбатырского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
314,0
4
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Баймырзинского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
134,6
5
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Бирсуатского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
269,1
6
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Валихановского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
224,3
7
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Донского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.
269,1
продолжение таблицы
Условия общественных
работ
Размеры оплаты
Источник
финансирования
1
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
2
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
3
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
4
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
5
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
6
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
7
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
продолжение таблицы
8
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Кенащинского
сельского округа»
Уборка территории, подворный обход.