Целиноград ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардын қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № А-6/299 қаулысы. Ақмола облысы Целиноград аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 21 қаңтарда № 1-17-144 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № А-1/125 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 18.03.2016 № А-1/125 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі бекітілсін.
1) ұзақ уақыт жұмыс істемегендер (бір жылдан артық);
2) жиырма төрт жасқа дейінгі жастар;
3) бірде–бір жұмыс істемейтін отбасылар;
4) бұрында жұмыс істемегендер;
5) техникалық және кәсіптік оқу орындарының түлектері.
2. Целиноград ауданы әкімдігінің "Целиноград ауданы бойынша мақсатты топқа кіретін халықты орналастыру үшін қосымша жеке тұлғалар тізбесін құру туралы" 2010 жылғы 26 қаңтардағы № А-0/7 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-17-131 тіркелген, 2010 жылғы 12 наурызда "Призыв", "Ұран" газеттерінде жарияланған) қаулысы күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Б.А.Жанбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Целиноград ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Жунусов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Целиноградскому району
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 31 декабря 2010 года № А-6/299. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 21 января 2011 года № 1-17-144. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 18 марта 2016 года № А-1/125
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 18.03.2016 № А-1/125 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по Целиноградскому району:
1) длительно не работающие (более одного года);
2) молодежь в возрасте до двадцати четырех лет;
3) семьи не имеющие ни одного работающего;
4) ранее не работавшие;
5) выпускники технических и профессиональных учебных заведений.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Целиноградского района "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Целиноградскому району" от 26 января 2010 года № А-0/7 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-131, опубликовано 12 марта 2010 года в газетах "Призыв", "Ұран").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Жанбаева Б.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района М.Жунусов