Мамандарды әлеуметтік қолдау шаралар туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 қаңтардағы N 172 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 ақпанда N 3-12-111 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 239 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011.04.27 № 239 Шешімімен.
«Қазақстан Республиксындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 Заңының 7 бабына сәйкес, «Ауылдық елді мекендерде жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 Қаулысын орындау мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына төмендегідей әлеуметтік қолдау шаралары белгіленсін:
1) жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау – алты жүз отыз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит.
2. Мамандар үшін тұрғын үй сатып алуға бюджеттік кредит он бес жыл мерзімге беріледі; кредит бойынша сыйақы ставкасы кредит сомасының 0,01% –ы мөлшерінде белгіленсін.
3. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-12-90 номерімен тіркелген, «Хромтау» аудандық қоғамдық-саяси газетінің 2009 жылдың 28 мамырындағы № 23-24 санында жарияланған аудандық мәслихаттың «Мамандарға көтерме жәрдемақы ұсыну туралы» 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 118 шешімінің күші жойылды деп танылсын
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                     Аудандық
сессиясының төрағасы               мәслихат хатшысы
Ш.Омаров                          Д.Молдашев

О мерах социальной поддержки специалистов
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 28 января 2010 года N 172. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 17 февраля 2010 года N 3-12-111. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 27 апреля 2011 года № 239
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 27.04.2011 № 239.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» № 148 от 23 января 2001 года, статьей 7 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» № 66 от 8 июля 2005 года, в целях реализации Постановления Правительства Республики Казахстан «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной защиты специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты» № 183 от 18 февраля 2009 г районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить следующие меры социальной поддержки специалистов здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывших для работы и проживания в сельские населенные пункты Хромтауского района:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесяткратному месячному расчетному показателю;
2) социальная поддержка для приобретения жилья - бюджетный кредит в сумме, не превышающей шестисоттридцатикратный размер месячного расчетного показателя.
2. Бюджетный кредит на приобретение жилья для специалистов предоставляется сроком на пятнадцать лет; ставка вознаграждения по кредиту устанавливается в размере 0,01% годовых от суммы кредита.
3. Признать утратившим силу решение районного маслихата № 118 «О предоставлении специалистам подъемного пособия» от 22 апреля 2009 года, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-90 от 20 мая 2009 года, опубликованное в № 23-24 районной общественно-политической газеты «Хромтау» от 28 мая 2009 года.
4.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии                 Секретарь
районного маслихата            районного маслихата
Ш.Омаров                       Д.Мулдашев