2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 35-2 Шешімі. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қаңтарда 63 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)Кірістер – 3 329 018 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 817 879 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 14 074 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 8996 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2 488 069 мың теңге;
2)шығындар – 3 330 586 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 19 103 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 674 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 571 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –  -  1 307 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1307 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы – - 19 364 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру – 19 364 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 19 167 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 771 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 968 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011.03.28 № 36-6;2011.04.29 № 37-2; 2011.09.06 № 39-6; 2011.11.07 № 40-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2.Төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің 2011 жылға арналған жалпы сомасынан аудан бюджетіне 30 пайыз мөлшерінде үстеме ақы қосу белгіленсін.
3.2011 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 1642708 мың теңге сомасында белгіленсін.
4.«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аймақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабына сәйкес, 2011-2013 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық және кенттік елді мекендерде жұмыс істейтін мемлекеттік білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мекемелерінің мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықтары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 24 декабря 2010 года № 35-2. Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 10 января 2011 года за № 6-7-63. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2011 год в следующих объемах
1)доходы – 3 329 018 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 817 879 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 14 074 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 8 996 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 488 069 тысяч тенге;
2)затраты – 3 330 586 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 19 103 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 674 тысяч. тенге;
выплаты по бюджетным кредитам – 2571 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами –  - 1 307 тысяч тенге;
покупка финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи государственных финансовых активов –  1 307 тысяч тенге;
5)дефицит бюджета – - 19 364 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита бюджета – 19 364 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 19 167 тысяч тенге;
погашение займов - 771 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 968 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Мойынкумского  районного маслихата от 28.03.2011 № 36-6;от 29.04.2011 № 37-2; от 06.09.2011 № 39-6; от 07.11.2011 № 40-2(вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить дополнительные поступления в бюджет 2011 года индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплат и социального налога в размере 30 процентов.
3.Установить объем субвенций передаваемой из областного бюджета, в бюджет района на 2011 год в сумме 1642708 тысяч тенге.
4.В соответствии со статьей-18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», на 2011-2013 годы, предусмотреть специалистам, работающим в сельских и поселковых населенных пунктах в организациях образования, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета надбавку в размере 25 процентов к окладу и тарифам в соответсвии с такими же специалистами, работающими в городских условиях.

5.Аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 16 800 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011.04.29 № 37-2; 2011.09.06 № 39-6; 2011.09.06 № 39-6; 2011.11.07 № 40-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
6.Бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі № 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5.Утвердить резерв местного исполнительного органа в размере  16 800 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Мойынкумского районного маслихата от 29.04.2011 № 37-2; от 06.09.2011 № 39-6; от 07.11.2011 № 40-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
6.Утвердить перечень бюджетных программ развития направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов и на формирование или увеличение уставных капиталов юридических лиц согласно приложению №4.

7.2011 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындау процессінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі № 5 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8.2011 жылға арналған аудан бюджетінен кенттік, ауылдық (селолық) округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі № 6 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9.Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Мойынқұм аудандық мәслихат                 Мойынқұм аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихат хатшысы
С.Тұрсынбаев                               Ш.Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихат
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 35-2 шешіміне № 1-қосымша
Мойынқұм ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011.11.07 № 40-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

7.Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2011 год, согласно приложению № 5.
8.Утвердить перечень бюджетных программ поселка, аульного (сельского) округа на 2011 год из районного бюджета согласно приложению № 6.
9.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С.Турсынбаев                               Ш.Исабеков
Приложение № 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 35-2
Бюджет Мойынкумского района на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в новой редакции внесенной решением Мойынкумского районного маслихата от 07.11.2011 № 40-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1
2
3
4
5

1400
14
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
700
15
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
700
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29580
6
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
29580
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20 550
2
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
19 200
5
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1350
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6002
1
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6002
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8208
1
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6108
3
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
2100
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
231004
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
14462
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5462
5
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500
7
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
8
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7500
9
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
143939
25
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
143939
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7603
1
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7603
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
65000
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
65000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9000
1
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

1400
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
700
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
700
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
29580
006
Функционирование районных (городских) библиотек
29580
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения
20550
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
19200
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1350
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6002
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6002
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения
8208
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6108
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2100
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
231004
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
14462
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5462
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
7500
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
143939
025
Развитие системы водоснабжения
143939
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7603
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7603
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
65000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
65000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9000
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
008
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне № 5- қосымша
2011 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
Тұрғын үй көмегі
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне № 6- қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджетінен кенттік, ауылдық (селолық) округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі
мың теңге
№ р/с
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараттарының атауы
бағдарламаның атауы
001 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
003 «Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету»
008 «Елді мекен-дерде көше-лерді жарықтан-дыру»

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения
Приложение № 5 к решению
Мойынкумского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 35-2
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2011 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Социальная помощь и социальное обеспечение
Жилищная помощь
Государственная адресная социальная помощь
Государственные пособия на детей до 18 лет
Приложение № 6 к решению
Мойынкумского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 35-2
Перечень бюджетных программ поселка, аульного (сельского) округа на 2011 год из районного бюджета
тыс. тенге
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование программы
001 «Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа»
003 «Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому»
008 «Освещение улиц населенных пунктов»