Жергілікті мерзiмдi баспасөзге жазылуға бiржолғы материалдық көмек көрсету туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының XXXII сессиясының 2010 жылғы 4 қарашадағы N 284 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 қарашада N 8-5-102 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 1-24/70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.22 N 1-24/70 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" және 1995 жылғы 28 сәуiрдегi "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына және Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджетi туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-82, 2009 жылы 31 желтоқсанда N 53 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешiмiне сәйкес, Қаражал қалалық Мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектерiне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегi, мiнсiз әскери қызметi үшiн бұрынғы Кеестiк Социалистiк Республикалар Одағының ордендерiмен және медальдарымен наградталған адамдарға, екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмілетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, қайтыс болған соғыс мүгедектерінің және соларға теңестірілген мүгедектердің әйелдерінің (күйеулерінің) және Ауғанстан аумағында ұрыс әрекетіне қатысқандардың жеке өтініштері бойынша, жергілікті мерзімді баспасөздің біреуіне жазылуға, бiржолғы материалдық көмек көрсету мақұлдансын.
2. Бiржолғы материалдық көмектi төлеу қалалық бюджет есебiнен тағайындалсын.
3. Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 208 "Жергiлiктi мерзiмдi баспасөзге жазылуға бiржолғы материалдық көмек көрсету туралы" шешiмiнiң (2010 жылғы 20 қаңтардағы нормативтiк құқықтық кесiмдер мемлекеттiк тiркеудiң Тiзiмiнде тiркеу нөмірі 8-5-84, 2010 жылғы 16 ақпандағы "Қазыналы өңiр" газетiнiң 7 нөмірінде жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық Мәслихаттың әлеуметтiк сала және құқық қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясының төрағасына (С. Сыртанбеков) жүктелсін.

Об оказании единовременной материальной помощи на подписку местной периодической печати
Решение XХХII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 4 ноября 2010 года N 284. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 17 ноября 2010 года N 8-5-102. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2011 года № 1-24/70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2011 № 1-24/70).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года и решением XХIIІ сессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы " (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-82, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 31 декабря 2009 года N 53), Каражалский городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Одобрить оказание единовременной материальной помощи на подписку одного наименования местной периодической печати инвалидам, участникам Великой Отечественной войны, лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны, женам (мужьям) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов и участникам боевых действий на территории Авганистана на основании личных заявлений.
2. Назначение единовременной материальной помощи производится за счет средств бюджета города.
3. Признать утратившим силу решение Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 208 "Об оказании единовременной материальной помощи на подписку местной периодической печати" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-84 от 20 января 2010 года, опубликовано в газете "Қазыналы өңiр" 16 февраля 2010 года номером 7).
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на председателя постоянной комиссии городского Маслихата по вопросам социальной сферы и правовой защиты (С. Сыртанбеков).

5. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
XXХII сессияның төрағасы                   Т. Қасымов
Қалалық Мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдiрсiзов

5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель XХХII сессии                  Т. Касымов
Секретарь городского Маслихата             Н. Кадирсизов