Шектеу іс-шаралары туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 мамырдағы N 14/03 қаулысы. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 01 маусымда N 8-6-104 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 17 қазандағы N 27/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2010.17.10 N 27/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министірлігі агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Сәтбаев аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық инспекторының ұсынысының негізінде Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласының аумағында жануарлардың жұқпалы ауруы сарып анықталған эпизоотия ошақтарында шектеу іс – шараларын енгізумен ветеринариялық тәртіп белгіленсін.
2. "Сәтбаев қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (А.Р. Әбілқасымов) жануарлардың жұқпалы ауруы – сарыптың таралуына жол бермеу және анықталған эпизоотия ошақтарында ветеринариялық – санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу мақсатында қажетті ветеринариялық, әкімшілік-шаруашылық шаралар өткізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.А. Кимге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 С.Т. Медебаев

Об ограничительных мероприятиях
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 26 мая 2010 года N 14/03. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 01 июня 2010 года N 8-6-104. Утратило силу - постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 17 октября 2010 года N 27/02
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 17.10.2010 N 27/02.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора государственного учреждения "Сатпаевская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на территории города Сатпаев ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий в выявленных эпизоотических очагах заразного заболевания животных – бруцеллеза.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Сатпаев" (Абилкасимов А.Р.) в целях недопущения распространения заразного заболевания животных – бруцеллеза и достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленных эпизоотических очагах, провести необходимые ветеринарные и административно - хозяйственные мероприятия.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ким А.А..
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города                                С.Т. Медебаев