Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 21 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 356 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 2 қарашадағы 31 сессиясының N 497 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 қарашада N 8-7-112 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 2-27/63 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2011.05.11 N 2-27/63 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 21 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 356 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-98, "Ваша газета" газетінде 2009 жылғы 31 желтоқсанда N 53 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 25 ақпандағы 23 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 21 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 356 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 388 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-102, "Саран газеті" газетінде 2010 жылғы 19 наурыздағы N 1 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі 25 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 21 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 356 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 419 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-105, "Саран газеті" газетінде 2010 жылғы 30 сәуірдегі N 7 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 1 шілдедегі 27 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 21 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 356 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 431 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-108, "Саран газеті" газетінде 2010 жылғы 16 шілдеде N 18 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі 29 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 21 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 356 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 465 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-111, "Саран газеті" газетінде 2010 жылғы 24 қыркүйекте N 28 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений в решение 21 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 356 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение 31 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 2 ноября 2010 года N 497. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 5 ноября 2010 года N 8-7-112. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года N 2-27/63)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 11.05.2011 № 2-27/63).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Саранского городского маслихата "О городском бюджете на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года N 356 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-98, опубликовано 31 декабря 2009 года в газете "Ваша газета" N 53), в которое внесены изменения решением 23 сессии Саранского городского маслихата от 25 февраля 2010 года N 388 "О внесении изменений в решение 21 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 356 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (регистрационный номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-102, опубликовано 19 марта 2010 года в газете "Саран газеті" N 1), решением 25 сессии Саранского городского маслихата от 16 апреля 2010 года N 419 "О внесении изменений в решение 21 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 356 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (регистрационный номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-105, опубликовано 30 апреля 2010 года в газете "Саран газеті" N 7), решением 27 сессии Саранского городского маслихата от 1 июля 2010 года N 431 "О внесении изменений в решение 21 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 356 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (регистрационный номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-108, опубликовано 16 июля 2010 года в газете "Саран газеті" N 18), решением 29 сессии Саранского городского маслихата от 14 сентября 2010 года N 465 "О внесении изменений в решение 21 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 356 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (регистрационный номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-111, опубликовано 24 сентября 2010 года в газете "Саран газеті" N 28), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

бірінші азат жолда "1900824" саны "1975461" санымен алмастырылсын;
екінші азат жолда "617799" саны "626141" санымен алмастырылсын;
төртінші азат жолда "60043" саны "51701" санымен алмастырылсын;
бесінші азат жолда "1215971" саны "1290608" санымен алмастырылсын;
2) тармақшада:
"1912893" саны "1987530" санымен алмастырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

в абзаце первом цифры "1900824" заменить на цифры "1975461";
в абзаце втором цифры "617799" заменить на цифры "626141";
в абзаце четвертом цифры "60043" заменить на цифры "51701";
в абзаце пятом цифры "1215971" заменить на цифры "1290608";
в подпункте 2):
цифры "1912893" заменить на цифры "1987530".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

144820
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4809
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4809
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129709
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26949
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3004
006
Тұрғын үй көмегі
20565
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24721
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1040
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21538
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3094
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
9454
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
66
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
19278
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10302
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10302
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20947
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20947
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

144820
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4809
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4809
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129709
002
Программа занятости
26949
005
Государственная адресная социальная помощь
3004
006
Жилищная помощь
20565
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24721
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1040
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21538
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3094
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9454
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
66
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
19278
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10302
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10302
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20947
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20947
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения