Ботақара, Ғ. Мұстафин, Қушоқы кенттерінің аумақтарын аймақтарға бөлу сұлбасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 34 сессиясының N 9 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 8-11-107 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы 36 сессиясының № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 28.03.2019 36 сессиясының № 9 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы "Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке басқа да міндетті төлемдерді төлеу туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кадастрлық (бағалау) құнын белгілеу үшін және салық салу мақсаты үшін Ботақара, Ғ. Мұстафин, Қушоқы кенттерінің аумақтарын аймақтарға бөлу сұлбасы осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Кадастрлық (бағалау) құнын белгілеу үшін және салық салу мақсаты үшін Ботақара, Ғ. Мұстафин, Қушоқы кенттерінің аумақтарын аймақтарға бөлу сұлбасына түзету коэфициенттері осы шешімнің 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2005 жылғы 15 желтоқсандағы 23 сессиясының "Ботақара, Мұстафин, Қушоқы кенттерін аймақтарға бөлу сұлбасын бекіту туралы" N 12 шешімі жойылсын.
4. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ш. Курбанов
Мәслихат хатшысы
А. Жүніспеков
КЕЛІСІЛДІ:
Бұқар жырау ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы
А.Б. Таханов
2010 жылғы 23 желтоқсан
"Бұқар жырау ауданының
жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Г.О. Божанова
2010 жылғы 23 желтоқсан
Бұқар жырау аудандық Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
34 сессиясының N 9 шешіміне
1 қосымша
Кадастрлық (бағалау) құнын белгілеу үшін және салық салу мақсаты үшін Ботақара кентінің аумағын аймақтарға бөлу сұлбасы
Бұқар жырау аудандық Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
34 сессиясының N 9 шешіміне
2 қосымша
Кадастрлық (бағалау) құнын белгілеу үшін және салық салу мақсаты үшін Ғ. Мұстафин кентінің аумағын аймақтарға бөлу сұлбасы
Бұқар жырау аудандық Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
34 сессиясының N 9 шешіміне
3 қосымша
Кадастрлық (бағалау) құнын белгілеу үшін және салық салу мақсаты үшін Қушоқы кентінің аумағын аймақтарға бөлу сұлбасы
Бұқар жырау аудандық Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
34 сессиясының N 9 шешіміне
4 қосымша
Кадастрлық (бағалау) құнын белгілеу үшін және салық салу мақсаты үшін Ботақара кентінің аумағын аймақтарға бөлу сұлбасына түзету коэффициенттері
Кадастрлық (бағалау) аймағының нөмірі
Шаршы метр жер үшін төленетін төлемнің базалық ставкасына түзету коэффициенттері
Жер салығы базалық ставкасына түзету коэффициенттері
I
2,0
1,5
II
1,0
1,0
III
0,8
0,8
Бұқар жырау аудандық Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
34 сессиясының N 9 шешіміне
5 қосымша
Кадастрлық (бағалау) құнын белгілеу үшін және салық салу мақсаты үшін Ғ. Мұстафин кентінің аумақтарын аймақтарға бөлу сұлбасына түзету коэффициенттері
Кадастрлық (бағалау) аймағының нөмірі
Шаршы метр жер үшін төленетін төлемнің базалық ставкасына түзету коэффициенттері
Жер салығы базалық ставкасына түзету коэффициенттері
I
2,0
1,5
II
1,0
1,0
III
0,8
0,8
Бұқар жырау аудандық Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
34 сессиясының N 9 шешіміне
6 қосымша
Кадастрлық (бағалау) құнын белгілеу үшін және салық салу мақсаты үшін Қушоқы кентінің аумағын аймақтарға бөлу сұлбасына түзету коэффициенттері
Кадастрлық (бағалау) аймағының нөмірі
Шаршы метр жер үшін төленетін төлемнің базалық ставкасына түзету коэффициенттері
Жер салығы базалық ставкасына түзету коэффициенттері
I
2,0
1,5
II
1,2
1,2
III
1,0
1,0
IV
0,8
0,8

Об утверждении схем зонирования территорий поселков Ботакара, Г. Мустафина, Кушокы
Решение 34 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 9. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 29 декабря 2010 года N 8-11-107. Утратило силу решением 36 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 марта 2019 года № 9
Сноска. Утратило силу решением 36 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28.03.2019 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Земельный кодекс Республики Казахстан" от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схемы зонирования территорий поселков Ботакара, Г. Мустафина, Кушокы для определения кадастровой (оценочной) стоимости и для целей налогообложения согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к схемам зонирования территорий поселков Ботакара, Г. Мустафина, Кушокы для определения кадастровой (оценочной) стоимости и для целей налогообложения согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению.
3. Решение 23 сессии районного Маслихата N 12 "Об утверждении схем зонирования поселков Ботакара, Мустафина, Кушокы" от 15 декабря 2005 года отменить.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии
Ш. Курбанов
Секретарь Маслихата
А. Джунуспеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового управления
по Бухар-Жыраускому району
Таханов А.Б.
23 декабря 2010 года
Начальник государственного учреждения
"Отдел земельных
отношений Бухар-Жырауского района"
Божанова Г.О.
23 декабря 2010 года
Приложение 1
к решению 34 сессии Бухар-Жырауского
районного Маслихата
от 23 декабря 2010 года N 9
Схема зонирования территории поселка Ботакара для определения кадастровой (оценочной) стоимости и для целей налогообложения
Приложение 2
к решению 34 сессии Бухар-Жырауского
районного Маслихата
от 23 декабря 2010 года N 9
Схема зонирования территории поселка Г. Мустафина для определения кадастровой (оценочной) стоимости и для целей налогообложения
Приложение 3
к решению 34 сессии Бухар-Жырауского
районного Маслихата
от 23 декабря 2010 года N 9
Схема зонирования территории поселка Кушокы для определения кадастровой (оценочной) стоимости и для целей налогообложения
Приложение 4
к решению 34 сессии Бухар-Жырауского
районного Маслихата
от 23 декабря 2010 года N 9
Поправочные коэффициенты к схеме зонирования территории поселка Ботакара для определения кадастровой (оценочной) стоимости и для целей налогообложения
Номер кадастровой (оценочной) зоны
Поправочный коэффициент к базовой ставке платы за 1 квадратный метр земли
Поправочный коэффициент к базовой ставке земельного налога
I
2,0
1,5
II
1,0
1,0
III
0,8
0,8
Приложение 5
к решению 34 сессии Бухар-Жырауского
районного Маслихата
от 23 декабря 2010 года N 9
Поправочные коэффициенты к схеме зонирования территории поселка Г. Мустафина для определения кадастровой (оценочной) стоимости и для целей налогообложения
Номер кадастровой (оценочной) зоны
Поправочный коэффициент к базовой ставке платы за 1 квадратный метр земли
Поправочный коэффициент к базовой ставке земельного налога
I
2,0
1,5
II
1,0
1,0
III
0,8
0,8
Приложение 6
к решению 34 сессии Бухар-Жырауского
районного Маслихата
от 23 декабря 2010 года N 9
Поправочные коэффициенты к схеме зонирования территории поселка Кушокы для определения кадастровой (оценочной) стоимости и для целей налогообложения
Номер кадастровой (оценочной) зоны
Поправочный коэффициент к базовой ставке платы за 1 квадратный метр земли
Поправочный коэффициент к базовой ставке земельного налога
I
2,0
1,5
II
1,2
1,2
III
1,0
1,0
IV
0,8
0,8