Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 15 қазандағы № 13/127 "Ақтау қаласындағы білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілер үшін қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүруді белгілеу және төлеуінің нұсқаулығын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/347 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 қаңтарда № 11-1-144 тіркелді. Күші жойылды - Ақтау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 шілдедегі № 44/403 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтау қалалық мәслихатының 2011.07.21 №  44/403 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңына 43 бабының 1 тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 15 қазандағы № 13/127 «Ақтау қаласындағы білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілер үшін қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүруді белгілеу және төлеуінің нұсқалығын бекіту туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-97 болып тіркелген, 2008 жылғы 8 қарашадағы № 174 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Нұсқаулықтың:
1 тармағындағы:
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» деген сөздері « 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» сөздерімен ауыстырылсын;
«және қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 мамырдағы «Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 13 желтоқсандағы «2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы» № 5/34 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 9/88 шешімін орындау мақсатында» деген сөздер алынып тасталсын;
6 тармағындағы:
«2007 жылғы 20 наурыздағы № 225 «Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы» деген сөздер «2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» деген сөздермен ауыстырылсын;
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                         В.Попова
Қалалық маслихат
хатшысы                                 Ж.Матаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Д.Жұмашева
2010 жылы 24 желтоқсан

О внесении изменений в решение городского маслихата от 15 октября 2008 года № 13/127 "Об утверждении Инструкции по назначению и выплате по льготному проезду на городском общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам организаций образования очной формы обучения города Актау"
Решение Актауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года № 38/347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 января 2011 года № 11-1-144. Утратило силу решением маслихата города Актау Мангистауской области от 21 июля 2011 года № 44/403
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актау    Мангистауской области от 21.07.2011 № 44/403.
В соответствии Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 15 октября 2008 года № 13/127 «Об утверждении Инструкции по назначению и выплате по льготному проезду на городском общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам организаций образования очной формы обучения города Актау» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 11-1-97, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 8 ноября 2008 года № 178) следующие изменения:
В Инструкции утвержденной указанным решением:
в пункте 1:
слова «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» заменить словами «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»;
слова «и во исполнение решения сессии городского маслихата от 22 мая 2008 года № 9/88 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 13 декабря 2007 года № 5/34 «О городском бюджете на 2008 год» исключить;
в пункте 6:
слова «20 марта 2007 года № 225 «Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов» заменить словами «26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания»;
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                     В.Попова
Секретарь городского
маслихата                               Ж. Матаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Актауский городской
отдел образования»
Жумашева Д.
24 декабря 2010 года