2011 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын айқындау туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 569 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 желтоқсанда № 9-4-174 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Лисаков қаласының әкімінің аппарат 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 13-1-14 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Лисаков қаласының әкімінің аппарат 2012.01.06 № 13-1-14 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған халықтың нысаналы топтары болып мынадай санаттар айқындалсын:
1) табысы аз адамдар;
2) жиырма бір жасқа дейінгі жастар;
3) балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар;
4) кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар;
5) Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар;
6) зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған);
7) мүгедектер;
8) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар;
9) бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
10) оралмандар;
11) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
12) жұмыс беруші – заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші – жеке тұлғаның қызметі тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
13) он екі және одан да артық ай ұзақ жұмыссыздықты бастан кешірген адамдар;
14) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.
2. Осы қаулы оны алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков
қаласының әкімі                            В. Радченко
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" ММ бастығы
______________ Г. Бермухамбетова

Об определении целевых групп населения на 2011 год
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 30 ноября 2010 года № 569. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 24 декабря 2010 года № 9-4-174. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо аппарата акима города Лисаковска Костанайской области от 6 января 2012 года № 13-1-14
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо аппарата акима города Лисаковска Костанайской области от 06.01.2010 № 13-1-14.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить целевыми группами населения на 2011 год следующие категории:
1) малообеспеченные;
2) молодежь в возрасте до двадцати одного года;
3) воспитанники детских домов, дети - сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
4) одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
5) граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
6) лица, предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
7) инвалиды;
8) лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9) лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
10) оралманы;
11) выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
12) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя -юридического лица либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников;
13) лица, испытывающие длительную безработицу двенадцать и более месяцев;
14) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Лисаковска                          В. Радченко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел занятости
и социальных программ
акимата города Лисаковска"
___________ Г. Бермухамбетова