Лисаков қаласының 2011 жылға арналған мемлекеттік тұрғын үй қорынан жалдаған үйдегі пәтерлерді пайдаланғаны үшін ақы төлеу мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 627 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 қаңтарда № 9-4-177 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Лисаков қаласының әкімінің аппарат 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 13-1-14 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Лисаков қаласының әкімінің аппарат 2012.01.06 № 13-1-14 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97- бабы 1-тармағына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лисаков қаласының 2011 жылға арналған мемлекеттік тұрғын үй қорынан жалданған үйдегі пәтерлерді пайдаланғаны үшін ай сайын пәтердің жалпы алаңына бір шаршы метр үшін 97,5 (тоқсан жеті теңге елу тиын) ақы төлеу мөлшері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары А.И. Клименкоға жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 В. Радченко

Об установлении размера платы за пользование жилищем в арендном доме государственного жилищного фонда города Лисаковска на 2011 год
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 28 декабря 2010 года № 627. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 13 января 2011 года № 9-4-177. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо аппарата акима города Лисаковска Костанайской области от 6 января 2012 года № 13-1-14
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо аппарата акима города Лисаковска Костанайской области от 06.01.2010 № 13-1-14.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер ежемесячной платы за пользование жилищем в арендном доме государственного жилищного фонда города Лисаковска на 2011 год 97,5 (девяносто семь тенге пятьдесят тиын) за один квадратный метр общей площади жилища.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Клименко А.И.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                В. Радченко