Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № 112 "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне? басқа әскерлеріне және іскери құрылымдарына азаматтарды 2010 жылдың сәуір-маусымында жіне қазан-желтоқсанында кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 254 қаулысы. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 қыркүйекте № 9-7-122 тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28-бабына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № 112 "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2010 жылдың сәуір–маусымында және қазан–желтоқсанында кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9-7-119 тіркелген, "Әулиекөл" газетінде 2010 жылғы 20 мамырда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармағының 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл ауданының әкімі                   Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер
министрлігі Қостанай облысы Ішкі Істер
Департаментінің Әулиекөл ауданының
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығының міндетін атқарушы
Әбдіқалықов Қайрат Әмірғалиұлы
"Әулиекөл ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы
Түгелбаев Марат Теңізбайұлы
Қостанай облысы әкімдігі Қостанай облысы
денсаулық сақтау басқармасының
"Әулиекөл аудандық орталық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық қазыналы
кәсіпорнының бас дәрігері
Шульгин Сергей Владимирович

О внесении изменения в постановление акимата района от 22 апреля 2010 года № 112 " Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстана в апреле-июне, октябре-декабре 2010 года"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 1 сентября 2010 года № 254. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 17 сентября 2010 года № 9-7-122
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 22 апреля 2010 года № 112 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне, октябре-декабре 2010 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-7-119, опубликовано 20 мая 2010 года в газете "Әулиекөл") следующее изменение:
подпункт 2) пункта 2 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аулиекольского района                 Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Аулиекольского района
Департамента внутренних дел Костанайской области
Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Абдыкалыков Кайрат Амиргалиевич
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Аулиекольского района Костанайской области"
Тугельбаев Марат Тенизбаевич
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
"Аулиекольская центральная районная больница"
Управления здравоохранения Костанайской области
акимата Костанайской области"
Шульгин Сергей Владимирович