"Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2010 жылдың сәуір-маусымында, қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 185 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 422 қаулысы. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 қыркүйекте № 9-10-148 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28 бабына сәйкес, әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 185 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-140 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 29 сәуірінде "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 3 тармағының 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі                   Қ. Испергенов
КЕЛІСІЛГЕН
"Қостанай облысы
Жітіқара ауданының
қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ М. Абраев

О внесении изменения в постановление акимата от 16 апреля 2010 года № 185 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне, октябре-декабре 2010 года"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 23 августа 2010 года № 422. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 9 сентября 2010 года № 9-10-148
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года" от 16 апреля 2010 года № 185 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-140, опубликовано 29 апреля 2010 года в газете "Житикаринские новости") следующее изменение:
подпункт 2) пункта 3 указанного постановления исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района                 К. Испергенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Житикаринского района
Костанайской области"
___________________ М. Абраев