Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектеріне, жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 453 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 қаңтарда № 9-20-188 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 354 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2011.12.05 № 354 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5)5-6) тармақшаларына сәйкес, Федоров ауданының әкiмдігі КАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Федоров ауданының кәсіпорындарында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектеріне, жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Қ. Өтегеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Ахметов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 21 декабря 2010 года № 453. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 30 января 2011 года № 9-20-188. Утратило силу - Постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 5 декабря 2011 года № 354
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 05.12.2011 № 354.
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить  квоту  рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, в размере одного процента от общего количества рабочих мест на предприятиях Федоровского района.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Утегенова Н.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Ахметов