Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін Ақсу қаласында жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 05 қарашадағы N 775/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 20 желтоқсанда N 12-2-160 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 13 тамыздағы N 536/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012.08.13 N 536/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектеріне әлеуметтік көмекке мұқтаждарға және жұмыс іздестіргенде қиыншылықты бастан кешіріп жүргендерге жұмысқа орналасуға жәрдем көрсету мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысандарына қарамастан Ақсу өңірінің кәсіпорындарында, мекемелері мен ұйымдарында (келісім бойынша) бас бостандағынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Ақсу қаласынын жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектеріне жұмысқа орналасуға және жұмыс тандауға, жұмыс берушілерге (келісім бойынша) тиісті жолдамалар беру жолымен, жәрдем көрсетуді қамтамасыз етсін.
3. Қала әкімдігінің осы қаулысы ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е. М. Рахымжановқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 О. Қайыргелдинов
Келісілді:
"Энергетик" тұтыну меншік иелері
кооперативінің төрағасы
2010 жылғы 05 қараша                       В.Косых
"Радуга-1" үй-жай меншік иелері
кооперативінің төрағасы
2010 жылғы 05 қараша                       Б. Идрисова
"Достык - Ақсу" пәтерлердің меншік
иелері кооперативінің төрағасы
2010 жылғы 05 қараша                       Н. Окулова
"Таир-1" пәтерлердің меншік иелері
кооперативінің төрағасы
2010 жылғы 05 қараша                       Д. Габешия
"Отан-2" пәтерлердің меншік иелері
кооперативінің төрағасы
2010 жылғы 05 қараша                       З. Иманбаева

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 05 ноября 2010 года N 775/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 декабря 2010 года N 12-2-160. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 13 августа 2012 года N 536/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 13.08.2012 N 536/6.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия в трудоустройстве лицам, освобожденным из мест лишения свободы, и несовершеннолетним выпускникам интернатных организаций, нуждающимся в социальной защите и испытывающим трудности в поиске работы, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на предприятиях, в учреждениях и организациях Аксуского региона, независимо от форм собственности (по согласованию), в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" обеспечить содействие лицам, освобожденным из мест лишения свободы, и несовершеннолетним выпускникам интернатных организаций в трудоустройстве и выборе работы путем выдачи соответствующих направлений работодателям (по согласованию).
3. Настоящее постановление акимата города вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рахимжанова Е.М.
Аким города                                О. Каиргельдинов
Согласовано:
Председатель потребительского
кооператива собственников
квартир "Энергетик"
05.11.2010 г.                              В. Косых
Председатель кооператива
собственников помещения "Радуга-1"
05.11.2010 г.                              Б. Идрисова
Председатель кооператива
собственников квартир "Достык-Аксу"
05.11.2010 г.                              Н. Окулова
Председатель кооператива
собственников квартир "Таир-1"
05.11.2010 г.                              Д. Габешия
Председатель кооператива
Собственников квартир "Отан-2"
05.11.2010 г.                              З. Иманбаева