2010 жылы Успен ауданында қоғамдық жұмысты ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 11 қаңтардағы N 1/6 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 ақпанда N 12-12-86 тіркелген. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 2014 жылғы 26 тамыздағы N 1-18/555 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 26.08.2014 N 1-18/555 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына және 7 бабының 5 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуда көмек жасауды қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі кәсіпорындармен және ұйымдармен (келісім бойынша) келісім шарт арқылы аудандағы жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыс ұйымдастырсын.
2. Кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі, сұраныс және ұсыныстар, келісім шарттарда атқарылған жұмыстар көлемі, қаржыландыру көздері осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыс түрлері осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об организации общественных работ в Успенском районе на 2010 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 11 января 2010 года N 1/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 11 февраля 2010 года N 12-12-86. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26 августа 2014 года N 1-18/555)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26.08.2014 N 1-18/555).
В соответствии с подпунктом 13), пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5 статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" организовать по договорам с предприятиями и организациями (по согласованию) общественные работы для безработных граждан района.
2. Утвердить перечень организаций, спрос, предложение и источники финансирования согласно приложению 1 к настоящему постановлению, в договорах предусмотреть объемы выполняемых работ.
3. Утвердить виды общественных работ согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

4. Дәрігерлік-ұжымдық комиссиясының анықтамасы бойынша еңбекке шек қойылған азаматтар және 3-ші топтағы мүгедек жұмыссыздар қоғамдық жұмыстарға денсаулығына сәйкес медицина мекемелері ұсынған жұмыс түрлеріне жіберілсін.
5. Қоғамдық жұмысқа қатысушыларға еңбек ақы республика бойынша ең төменгі айлық мөлшерінде бекітілсін.
6. Успен ауданының "Қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік жұмыс орындарының аудандық бюджеттен бөлінген қаражат көлемінде өз уақытында қаржыландырылуын қамтамасыз етсін.

4. Безработных, из числа инвалидов 3-й группы и имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-коллективной комиссии направлять на общественные работы в соответствии с состоянием их здоровья по видам работ, рекомендуемым медицинскими учреждениями.
5. Установить оплату труда лиц, привлекаемых к общественным работам в размере минимальной заработной платы, установленной по республике.
6. Государственному учреждению "Отдел финансов" Успенского района обеспечить своевременное финансирование общественных работ из районного бюджета в пределах выделенных средств.

1. Елді мекендерді қолмен жинау жұмыстары; ескі құрылыстарды бұзу, қоқыс тиеу, елді мекендердегі автожолдардың бойындағы шөптерді және бұталарды шабу, жалпы пайдаланымдағы жерлерді қардан қолмен тазалау, көк тайғақпен күрес.
2. Жолдарды, шұңқырларды жөндеуге (арнаулы біліктіліктің бар екенін талап етпейтін), су құбырларын жүргізуге, канализация коммуникацияларын салуға, көктемгі қалпына келтіру жұмыстарына көмек көрсету.
3. Тұрғын үйлерді, қоғамдық ғимараттарды және әлеуметтік-мәдени бағыттағы объектілерді салуға, қалпына келтіруге, қайта жасауға және жөндеу жұмысына (арнаулы біліктіліктің бар екенін талап етпейтін) көмек көрсету.
4. Мәдени және тарихи ескірткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына (арнаулы біліктіліктің бар екенін талап етпейтін) көмек көрсету.
5. Елді мекендерді экологиялық сауықтыру (көріктендіру және көгалдандыру).
6. Кең ауқымды мәдени бағыттағы шараларды ұйымдастыруға көмек (спорттық жарыстар, фестивальдар), еңбекшілердің қысқы және жазғы бос уақытын, шаңғы жолдарын құру, қысқы қалашықтар, балалардың спорттық жазғы алаңдар ұйымдастыру.
7. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандардың өткізуге көмек (қоғамдық пікір-сұрақ, халық, мал санағына қатысу және т.б.).
8. Учаскелік комиссияға аулаларды аралап шығуда көмек көрсету.
9. Жалғыз басты қарттарға және ауру мүгедектерге мал азығын, отын дайындауға, көмір тиеуге және түсіруге көмек.
10. Әлеуметтік-мәдени бағыттағы ұйымдар мен қоғамдық ғимараттарда от жағушылар.

1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, разборка и снос ветхих строений, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в строительстве и ямочном ремонте дорог, прокладке водопроводных, канализационных коммуникаций, весенних дренажных работах.
3. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в строительстве, восстановлении, реконструкции и ремонте жилья, общественных зданий и объектов социально-культурного назначения.
4. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры.
5. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
6. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивных соревнований, фестивалей), организация зимнего и летнего досуга трудящихся, заливка катков, устройство лыжных трасс, зимних городков, детских спортивных летних площадок.
7. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота, и др.).
8. Оказание помощи участковым комиссиям в проведении подворных обходов.
9. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля и др.
10. Истопники печей в организациях социально-культурного назначения и общественных зданий.