Алматы қаласында нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 2 наурыздағы N 1/144 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 16 наурызда N 839 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 2 тамыздағы № 3/354 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 02.08.2016 № 3/354 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағын, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағын басшылыққа ала отырып, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тiзбесi белгіленсін.
2. Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 12 мамырдағы № 4/313 "2009 жылғы 6 наурыздағы Мемлекет Басшысының Қазақстан халқына арнаған "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" Жолдауын жүзеге асыруға халықты жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын құру бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс-қимыл жоспарын жүзеге асыру туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 817 болып тіркелген, "Алматы Ақшамы" газетінің 2009 жылғы 23 мамырдағы № 60 санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2009 жылғы 23 мамырдағы № 59 санында жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М.Мұқашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми түрде бірінші жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Алматы қаласының әкімі А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2010 жылғы "2" наурыздағы
№ 1/144 қаулысына қосымша
Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша
тізбесі:
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы қаласы әкімдігінің 2015.02.24 N 1/121 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Колледждерді және кәсіптік лицейлерді бітірушілер.
2. Ұзақ уақыттан бері (алты және одан да көп ай) жұмыс істемейтін тұлғалар.
3. Елу жастан асқан адамдар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, в городе Алматы
Постановление Акимата города Алматы от 2 марта 2010 года N 1/144. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 16 марта 2010 года за N 839. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 2 августа 2016 года № 3/354
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 02.08.2016 № 3/354.
Руководствуясь пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы "О реализации Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" по созданию социальных рабочих мест для трудоустройства населения" от 12 мая 2009 года № 4/313 (зарегистрировано под № 817 в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов, опубликовано 23 мая 2009 года в газете "Алматы Ақшамы" № 60 и 23 мая 2009 года в газете "Вечерний Алматы" № 59).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы М. Мукашева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы А. Есимов
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 2 марта 2010 года № 1/144
Дополнительный перечень лиц,
относящихся к целевым группам
Сноска. Приложение в редакции постановления Акимата города Алматы от 24.02.2015 N 4/121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Выпускники колледжей и профессиональных лицеев.
2. Лица, длительное время (шесть и более месяцев) не работающие.
3. Лица, старше пятидесяти лет.