Сотталғандарға қоғамдық пайдалы жұмыс түрлерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 12 тамыздағы N 273 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 қыркүйекте N 13-3-123 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы N 47 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 10.02.2015 N 47 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі № 167 Қылмыстық Кодексінің 42-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы № 208 Қылмыстық-атқару кодексінің 30-бабының 1-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жазалау түрінде сотталғандарға қоғамдық пайдалы жұмыс түрлері анықталсын:
аумақтарды көріктендіру және тазарту.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Тоқтасын

Об определении видов общественно полезных работ для осужденных
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 12 августа 2010 года N 273. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 21 сентября 2010 года N 13-3-123. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10 февраля 2015 года N 47
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10.02.2015 N 47.
В соответствии со статьей 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года № 167, пунктом 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года № 208 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественно полезных работ для осужденных, привлеченных к общественным работам в виде наказания:
благоустройство и уборка территорий.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня первого его официального опубликования.
Аким района К. Токтасин