Ақжар ауданының ұйымдарында төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 331 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 қаңтарда N 13-4-115 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімінің 2012 жылғы 7 ақпандағы N 48 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімінің 2012.02.07 N 48 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңы 7-бабы 5) тармақшасы мен 20-бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақжар ауданы ұйымдарының, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізбесі (әрі қарай - Тізбе) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Ақжар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес, жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға деген сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
мәлімделген қажетті жұмыс орындарының саны – 190 жұмыс орны;
бекітілген қажетті жұмыс орындарының саны – 190 жұмыс орны.
4. «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына сәйкес, қоғамдық қызметкерлердің еңбекақысы ең төменгі жалақы көлемінде төленсін. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылады.
5. Қоғамдық жұмыстардың талаптары жұмыс аптасының ұзақтығына байланысты белгіленеді: екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) бес күн, 1 сағаттық түскі үзілісі мен сегіз сағаттық жұмыс күні. Еңбек талабына байланысты, жұмыс беруші мен қызметкер арасында бекітілген еңбек шартында жұмыс уақытын ұйымдастырудың иілгіш формаларының қолданылуы қарастырылған.
6. Еңбек және техникалық қауіпсіздікті қорғау бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-саймандармен және жабдықтаумен қамтамасыздандыру, уақытша еңбекке жарамсыздық бойынша әлеуметтік төлем, зиянды төлеу, зақымдану немесе басқа бұзылған денсаулық себептеріне, зейнеткерлік және әлеуметтік қаржы бөлу Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізілсін.

Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях Акжарского района
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2010 года N 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 января 2011 года N 13-4-115. Утратило силу - постановлением акима Акжарского района Северо-Казахстанской области от 7 февраля 2012 года N 48
Сноска. Утратило силу - постановлением акима Акжарского района Северо-Казахстанской области от 07.02.2012 N 48 (вводится в действие спустя десять дней со дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций Акжарского района, виды и объемы общественных работ (далее по тексту – Перечень).
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Акжарского района» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 190 рабочих мест,
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 190 рабочих мест.
4. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы».
5. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели: пять дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час. Исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями.
6. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

7. «Ақжар ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Жұмыспен қамту бағдарламасы. Қоғамдық жұмыстар» 451-002-100 бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық қызметтегі жұмыссыздардың еңбек ақысын төлеуге қаражаттың уақытылы бөлінуін қамтамасыз етсін.
8. «2010 жылы Ақжар ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» (Нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелімінде 2010 жылғы 11 мамырда 13-4-104 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 22 мамырдағы № 22 «Ақжар-хабар» және 2010 жылғы 22 мамырдағы № 22 «Дала дидары» аудандық газеттерінде жарияланған) аудан әкімдігінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 63 қаулысы күші жойылған деп саналсын.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғ.Қ.Айтмұхаметовке жүктелсін.
10. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             А.Тастеміров
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Ақжар аудандық мұрағат»
мемлекеттік мекемесінің
директоры                         Сәуле Сәлімқызы Исмағұлова
Ақжар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы
22 желтоқсандағы № 331 қаулысымен
бекітілген
Ақжар ауданы ұйымдарының, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізбесі

7. Государственному учреждению «Отдел финансов Акжарского района» обеспечить своевременное выделение средств для оплаты труда безработных, занятых на общественных работах, по бюджетной программе 451-002-100 «Программа занятости. Общественные работы».
8. Признать утратившим силу постановление акимата района от 29 марта 2010 года № 63 «Об организации общественных работ в 2010 году в Акжарском районе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-4-104 11 мая 2010 года, опубликовано в районных газетах «Акжар-хабар» от 22 мая 2010 года № 22 и «Дала дидары» от 22 мая 2010 года № 22).
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухаметова Г.К.
10. Настоящее постановление вводится в действие спустя десять дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                          А. Тастемиров
СОГЛАСОВАНО»:
Директор государственного
учреждения «Акжарский районный
архив»                            Исмагулова Сауле Салимовна
Утвержден
постановлением акимата Акжарского района
от 22 декабря 2010 года № 331
Перечень
организаций Акжарского района, виды и объемы общественных работ

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2011.08.15 N 218 Қаулысымен
Мекемелердің атауы
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Жұмыс көлемі
Адам саны
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Айсары селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазалау - 2000 шаршы метр, арам шөптерді жүлу 1000 шаршы метр, ағаштарды кесу - 50 дана, бұтақтарды кесу – 100 бұта, ағаштарды әктеу – 50 дана, көшеттерді егу – 120 дана.
5

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 15.08.2011 N 218
п/
п
Наименование
организации
Виды опла
чиваемых обществен
ных работ
Объем общественных работ
Коли
чество
чело
век
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Айсаринского сельского округа Акжарского района Северо-Ка
захстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц – 2000 квадратных метров, прополка сорной травы – 1000 квадратных метров, обрезка деревьев – 50 штук, вырубка веток – 100 кустарников,
побелка деревьев - 50
штук, посадка саженцев - 120 штук
5

2. Әлеуметтік және мәдениет саласының объектілерінде жөндеу жұмыстарына қатысу.
Ауылдық әкімшілік гимаратында 384 шаршы метр сылау, әктеу, 10 терезе, 8 есік сырлау.
2
2
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Ағаш отырғызу – 70 дана, гүлзарларды бөлшектеу - 10 дана, гүл егу, суару. Көшелерді қоқыстан тазалау 2000 шаршы метр, бағандарды әктеу – 80 дана, қоқыс тастайтын жерлерді жайғастыру -600 шаршы метр, арам шөптерді жүлу – 1000 шаршы метр, жол бойындағы шөпті шабу – 1000 шаршы метр, дуалдарды жөндеу – 190 шаршы метр, ескерткішті сылау, әктеу, сырлау – 1 дана.
8
2. Қысқы уақытта мемлекеттік мекемелер мен бюджеттік ұйымдардың жылыту жүйесіне көмектесу жұмысы
Әкімшілік ғимаратын жылыту 324,5 шаршы метр
2
3
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округі» мемлекеттік мекеме әкімінің аппараты
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Ауылға кіретін жолында кюветтерді қардан тазалау – 10000 метр, 15 көшені қоқыстан тазалау, ескерткіштерді сылау, сырлау,әктеу – 2 дана, ағаштарды әктеу – 40 дана, көшеттерді отырғызу – 35 дана, бағандарды әктеу – 140 дана, көшелердегі кюветтердің шөбін шабу – 8000 метр, гүлзарларды бөлшектеу, гүл егу, суару – 5 гүлзар, ағаштарды кесу – 30 дана, 2000 шаршы метр стадион алаңын қоқыстан жинау, 500 шаршы метр дуалдарды сырлау.
9
2. Мемлекет
тік тілде іс жүргізуге көмек көрсету.
145 құжатты (мәтіндерді, хаттарды, есептерді өндеу)
1
4
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Восход ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1.Мұз қалашық салуға қосалқы жұмыстарын атқару.
Шыршаны және ағаш төбешіктерді орнатуға орталық алаңды қардан тазалау – 1250 шаршы метр, пішіндерді ойып кесуіне қардан дайындауларды даярлау – 9 дана.
4
2. Қысқа дайындауда көмек көрсету және әкімшілік ғимаратын жөндеу жұмыстарына қатысу.
Ғимараттың қабырғасы мен төбесін әктеу – 350 шаршы метр, терезелерді жылыту – 7 дана, есіктер - 5 дана, сылау – 350 шаршы метр, сырлау – 65 шаршы метр.
2
3. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қардан тазалау – 1200 шаршы метр, көшелерді қоқыстан тазалау – 3200 метр, арам шөптерді жүлу – 450 метр, ағаштарды кесу – 120 дана, бұталарды кесу – 110 дана, ағаштарды әктеу – 120 дана, ескерткішті сылау, сырлау, әктеу.
3
5
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кенашы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме

2. Оказание помощи в текущем ремонте здания сельского акимата
Побелка - 384 квадратных метров, штукатурка - 384 квадратных метров, покраска окон - 10 штук, дверей - 8 штук
2
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстан
ской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Посадка деревьев - 70 штук, разбивка цветочных клумб – 10 штук, посадка, уход и полив цветов и кустарников, уборка территории села и улиц от мусора – 2000 квадратных метров, побелка столбов - 80 штук, благоустройство свалок – 600 квадратных метров, прополка сорной травы – 1000 квадратных метров, скашивание травы вдоль дорог – 1000 квадратных метров, ремонт заборов - 190 квадратных метров, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника – 1 штука
8
2. Оказание помощи в отоплении здания акимата в период отопительного сезона
Здание акимата 324,5 квадратных метров
2
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжаркынско
го аульного округа Акжарского района Северо-Ка
захстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка от снега по кюветам на въезде в село - 10000 метров, очистка улиц от мусора – 15 улиц, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, побелка деревьев - 40 штук, посадка саженцев - 35 штук, побелка столбов - 140 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 8000 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 5 клумб, обрезка деревьев - 30 штук, уборка от мусора вокруг территории стадиона - 2000 квадратных метров, покраска металлического забора – 500 квадратных метров
9
2. Оказание помощи в делопроиз
водстве по обращениям на государственном языке
145 документов (обработка текстов, писем, отчетов)
1
4
Государственное учреждение «Аппарат Акима Восходского аульного округа Акжарского района Северо-Ка
захстанской области»
1. Участие в выпол
нении подсобных работ при строительстве ледовых городков
Очистка снега с территории площади для установки елки и деревянных горок – 1250 квадратных метров, изготовление заготовок из снега для вырезания фигур - 9 штук
4
2. Оказание помощи в подготовке к зиме и текущем ремонте здания акимата
Побелка потолков и стен -350 квадратных метров, утепление окон – 7 штук, дверей – 5 штук, штукатурка – 350 квадратных метров, покраска – 65 квадратных метров
2
3. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка от снега улиц - 1200 квадратных метров, уборка от мусора улиц - 3200 метров, прополка сорной травы - 450 метров, обрезка деревьев - 120 штук, вырубка веток - 110 кустарников, побелка деревьев - 120 штук, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника - 1 штук
3
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенащинского сельского округа Акжарского района Северо-Ка
захстанской области»

1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Орталық алаңын қоқыстан тазалау, жинау – 250 шаршы метр селоға кіру жолында кюветтерді қардан тазалау – 10000 метр, ескерткішті сылау, сырлау, әктеу – 1 дана, ағаштарды әктеу – 45дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана, бағандарды әктеу – 130 дана, көше бойындағы кюветтерде шөп шабу – 5500 метр, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 6 гүлзар, ағаштарды кесу – 45 дана.
9
6
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кіші Қарой селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Әкімшілік ғимаратының маңайын қоқыстан тазалау – 500 шаршы метр, қардан тазалау – 500 шаршы метр, ағаштарды кесу – 40 дана, гүлзарларды қазу, гүл егу, арам шөбін жүлу, суару – 5 гүлзар, жол бойындағы шөпті шабу – 2100 метр, қоршауларды жөндеу – 120 метр, ескерткіштерді сылау, сырлау, әктеу – 2 дана.
4
2. Қысқы уақытта мемлекеттік мекемелер мен бюджеттік ұйымдардың жылыту жүйесіне көмектесу жұмысы
350 шаршы метр әкімшілік ғимаратын жылыту
1
7
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Құлыкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Орталық алаңын қоқыстан тазалау, жинау – 350 шаршы метр селоға кіру жолында кюветтерді қардан тазалау – 70000 метр, ескерткішті сылау, сырлау, әктеу – 1 дана, ағаштарды әктеу – 40дана, көшеттерді отырғызу - 35 дана, бағандарды әктеу – 110 дана, көше бойындағы кюветтерде шөп шабу – 10000 метр, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару –5 гүлзар, ағаштарды кесу – 40 дана. Қоқысты қолмен артып шығару – 10 арба, дуалдарды орнату, сырлау – 90 шаршы метр.
6
2. Қысқа дайындауда көмек көрсету және әкімшілік ғимаратын жөндеу жұмыстарына қатысу
Әкімшілік гимаратында сылау, әктеу – 100 шаршы метр, терезелерді сырлау, қысқа жабу – 10 терезе, есік сырлау – 7 есік.
3
8
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Алаңды қардан, қоқыстан тазалау – 500 шаршы метр, арам шөптерді жүлу – 2000 шаршы метр, бұтақтарды кесу – 125 бұта, ағаштарды әктеу – 360 дана, бағандарды әктеу – 300 дана, қоқыс тастайтын жерлерді жайғастыру – 7500 метр, жол бойындағы шөпті шабу -12000 метр, жол бойындағы қокысты жинау – 12000 метр, қоқысты арту және түсіру – 11 тонна, гүлзарларды бөлу, гүл егу, арам шөбін жүлу, суару – 20 гүлзар, ескерткіштерді сылау, сырлау – 2 дана, орындықтарды жөндеу, сырлау – 20 дана, дуалдарды сырлау – 230 шаршы метр.
23

1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории центральной площади - 250 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село - 10000 метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 1 штука, побелка деревьев - 45 штук, посадка саженцев - 40 штук, побелка столбов - 130 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 5500 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 6 клумб, обрезка деревьев - 45 штук
9
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Кишикаройского сельского округа Акжарского района Северо-Ка
захстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территорий акимата - 500 квадратных метров, очистка территорий от снега - 500 квадратных метров, обрезка деревьев - 40 штук, вскапывание, посадка, прополка клумб - 5 клумб, скашивание травы вдоль дорог - 2100 метров, ремонт забора - 120 метров, покраска, частич-
ная штукатурка памятников - 2 штуки
4
2. Оказание помощи в отапливании здания акимата в период отопительного сезона
Здание акимата - 350 квадратных метров
1
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Кулыкольского сельского округа Акжарского района Северо-Ка
захстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории центральной площади - 350 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село - 70000 метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 1 штук, побелка деревьев - 40 штук, посадка саженцев - 35 штук, побелка столбов - 110 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 10000 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 5 клумб, обрезка деревьев - 40 штук, погрузка и вывоз мусора вручную – 10 телег, установка, покраска забора – 90 квадратных метров
6
2. Оказание помощи в подготовке к зиме и текущем ремонте здания акимата
Побелка, штукатурка -100 квадратных метров, утепление и покраска окон - 10 штук, покраска дверей-6 штук
3
8
Государственное учреждение «Аппарат Акима Ленинградского аульного округа Акжарского района Северо-Ка
захстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка от снега территории площади - 500 квадратных метров, прополка сорной травы – 2000 квадратных метров, обрезка веток - 125 кустарников, побелка деревьев – 360 штук, побелка столбов – 300 штук, благоустройство свалок – 7500 метров, скашивание травы вдоль дороги - 12000 метров, уборка мусора вдоль дороги – 12000 метров, погрузка и разгрузка мусора – 11 тонн, разбивка, посадка, прополка, полив 20 цветочных клумб, штукатурка, покраска памятников - 2 штуки, ремонт и покраска скамеек – 20 штук, покраска заборов - 230 квадратных метров
23

2. Шаруашылық кітабінің жазуын анықтау үшін ауланы аралау.
Аула бойынша аралау – 1006 аула, 60 шаруашылық кітап толтыру.
3
3. Қысқы уақытта мемлекеттік мекемелер мен бюджеттік ұйымдардың жылыту жүйесіне көмектесу жұмысы.
Дауіт ауылында әкімшілік ғимараты 40 шаршы метр.
1
4. Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларына мемлекеттік жәрдем ақылар тағайындау кезінде қажетті кұжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету.
Тоқсанда 150 іс даярлау
3
9
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Май селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету.
Әкімшілік ғимаратының маңайын қоқыстан тазалау 450 шаршы метр, қардан тазалау - 450 шаршы метр, ағаштарды кесу 55 дана, гүлзарларды қазу, гүл егу, арам шөбін жүлу – 6 гүлзар, жол бойындағы шөптерді шабу – 3700 метр, дуалдарды жөндеу – 350 метр ескерткіштерді сылау, сырлау – 1 дана, бағандарды әктеу – 70 дана.
8
10
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Новосел селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету.
Аумақты қоқыстан тазалау - 1500 шаршы метр, ағаштардың бұталарын кесу – 58 ағаш, ескерткіштерді сылау, сырлау, әктеу – 2 дана, кошеттерді отырғызу – 40 дана, дуалдарды жөндеу – 1000 метр, бағандарды әктеу – 160 дана, жол бойының шөбін шабу – 10000 метр, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 7 гүлзар, арам шөптерді жұлу -1000 шаршы метр.
10
11
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету.
Әкімшілік алаңын күнделікті қоқыстан, кардан тазалау 2000 шаршы метр, ауылға кіру жолында кюветтерді қардан тазалау – 6500 метр, жол бойындағы шөпті шабу – 2300 метр, ағаштарды кесу – 180 дана, бағандарды әктеу – 310 дана, қоқысты қолмен арту – 9 арба, ескерткіштерді сылау, әктеу, сыртау – 3 дана, қоршауларды сырлау – 3000 метр, көшеттерді отырғызу – 180 дана, гүлзарларды бөлу, гүл егу, арам шөбін жүлу, суару, күзету – 15 гүлзар, фонтанды тазалау, сырлау – 1 дана, стадион мен паркті қоқыстан тазалау – 2000 шаршы метр, орындықтарды сырлау – 25 дана.
43
2. Шаруашылық кітабінің жазуын анықтау үшін ауланы аралау
Аула бойынша аралау – 1200 аула, 53 шаруашылық кітап толтыру.
4
3. Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларына мемлекеттік жәрдем ақылар тағайындау кезінде қажетті кұжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету.
Тоқсанда 120 іс  даярлау
4

2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похо
зяйственных книгах
Подворный обход - 1006 дворов, заполнение 60 похозяйственных книг
3
3. Оказание помощи в отоплении здания акимата на период отопительного сезона
Здание акимата - 40 квадратных метров
1
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 150 дел в квартал
3
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Майского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории акимата - 450 квадратных метров, очистка территорий от снега - 450 квадратных метров, обрезка деревьев - 55 штук, вскапывание, посадка, прополка клумб - 6 клумб, скашивание травы вдоль дорог - 3700 метров, ремонт забора - 350 метров, покраска, частичная штукатурка памятников - 1 штук, побелка столбов – 70 штук
8
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Новосельско-го сельского округа Акжарского района Северо-Ка
захстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка территорий от мусора - 1500 квадратных метров, обрезка веток с деревьев – 58 деревьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, высаживание саженцев - 40 штук, ремонт заборов – 1000 метров, побелка столбов – 160 штук, скашивание травы вдоль кюветов – 10000 метров, разбивка клумб, посадка, полив – 7 штук, прополка сорной травы – 1000 квадратных метров
10
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Талшыкского аульного округа Акжарского района Северо-Ка
захстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от снега и мусора вручную на площади, общей площадью - 2000 квадратных метров, очистка от снега по кюветам вдоль дороги при въезде в село - 6500 метров, откос травы вдоль дороги при въезде в село - 2300 метров, обрезка деревьев - 180 штук, побелка столбов - 310 штук, погрузка мусора вручную - 9 телег, побелка, покраска, частичная штукатурка памятников - 3 штуки, покраска заграждений – 3000 метров, посадка саженцев – 180 штук, разбивка, посадка, уход и охрана цветочных клумб – 15 штук, очистка, покраска фонтана – 1 штука, уборка от мусора стадиона и парка -2000 квадратных метров, покраска скамеек – 25 штук
43
2. Подвор
ный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1200 дворов, заполнение 53 похозяйственных книг
4
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначений государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 120 дел в квартал
4

4. Мұз қалашық салуға қосалқы жұмыстарын атқару.
Су тасу - 100 кубометр, пішіндерді ойып кесуіне қардан дайындауларды даярлау – 20 дана.
12
12
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ұялы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қардан тазалау - 3000 шаршы метр, алаңды қардан тазалау – 3000 шаршы метр, шөптерді жүлу – 1000 шаршы метр, бұтақтарды кесу – 40 бұта, ағаштарды әктеу – 50 дана, жол бойында қоқысты тазалау – 100 шаршы метр, шөптерді шабу – 1000 шаршы метр, қоқысты арту және түсіру – 6 тонна, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 4 дана.
7
2. Шаруашылық кітабінің жазуын анықтау үшін ауланы аралау
Аула бойынша аралау – 240 аула, 16 шаруашылық кітап толтыру.
1
13
«Ақжар аудандық мұрағат» мемлекеттік мекеме
1. Құжаттарды сақтауға дайындау мен ретке келтіру жұмыстарына көмек көрсету.
500 істі ретке келтіру
2
14
Қазақстан Республикасы әділет Ми
нистрлігінің сот актілерін орындау жөніндегі Комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша сот актілерін орындау жөніндегі Департаментінің Ақжар аумақтық бөлімі
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттар жұмыстарда, өндірістерді тіркеуге хат-
хабарларды жеткізуге көмек көрсету
200 бірлік хат-
хабарлар
2
15
«Ақжар» коммуналды мемлекеттік кәсіпорыны
Елді мекендердің аумақтарын жинауда тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы ұйымына көмек көрсету
Орталық көшелерді және 30 000 шаршы метр алаңды жинау
8

4. Участие в выпол
нении подсобных работ в строительстве ледовых городков
Нарезка льда и заготовка снега для фигур - 20 штук
12
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Уялинского сельского округа Акжарского района Северо-Ка
захстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 3000 квадратных метров, очистка территории площади от снега- 3000 квадратных метра, прополка сорной травы 1000 квадратных метров, обрезка веток – 40 кустарников, побелка деревьев – 50 штук, скашивание травы, уборка мусора вдоль дороги 1000 квадратных метров, погрузка и разгрузка мусора – 6 тонн, разбивка клумб, посадка и уход за ними – 4 штуки
7
2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход 240 дворов, заполнение 16 книг
1
13
Государственное учреждение «Акжарский районный архив»
1. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка 500 документов
2
14
Филиал «Акжарский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи в работе с текущим и архивными документами, в подшивке производства, доставка корреспонденции
200 единиц корреспонденции
2
15
Коммунальное государственное предприятие «Акжар»
Оказание помощи организации жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов
Уборка центральных улиц и площадей 30 000 квадратных метров
8