"2010 жылғы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" аудан әкімдігінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 94 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 17 мамырдағы N 128 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 мамырда N 13-5-114 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 352 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2010.12.20 N 352 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 жылғы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 94 (2010 жылғы 6 мамырдағы № 13-5-112 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2010 жылғы 17 мамырдағы № 20 «Новости Приишимья», 2010 жылғы 17 мамырдағы № 20 «Есіл өңірі» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру, түрлері, көлемі Тізбесінде:
«Бірлік ауылдық округінің әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі»  2 тармағында:
«1. Селолық елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға көмек көрсету» жолында:
«Адам саны» бағанында:
«6» саны «10» санымен ауыстырылсын;
«2. Селолық елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қамтамасыз ету үшін құқық қорғау органдарына көмек тобына қатысу» жолы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Айбек Оралбекұлы Күшеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі                                М. Тасмағанбетов

О внесении изменений в постановление акимата района от 14 апреля 2010 года N 94 "Об организации общественных работ в 2010 году в районе имени Габита Мусрепова"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 17 мая 2010 года N 128. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 24 мая 2010 года N 13-5-114. Утратило силу - постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2010 года N 352
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20.12.2010 N 352
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 14 апреля 2010 года № 94 «Об организации общественных работ в 2010 году в районе имени Габита Мусрепова» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-112 от 6 мая 2010 года, опубликовано в газетах «Новости Приишимья» от 17 мая 2010 года № 20, «Есіл Өңірі» от 17 мая 2010 года № 20) следующие изменения:
в Перечне организаций, виды, объемы общественных работ на 2010 год, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2 «Государственное учреждение «Аппарат акима Бирликского аульного округа»:
в строке «1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов»:
в столбце «Количество человек»:
цифру «6» заменить цифрой «10»;
строку «2. Участие в отрядах содействия правоохранительным органам в обеспечении общественного порядка в сельских населенных пунктах» исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кушенова Айбека Оралбековича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                                М. Тасмаганбетов