"1983-1992 жылы туған азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қатарына кезекті жедел әскери қызметке шақыру туралы" Қызылжар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі N 150 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 17 мамырдағы N 213 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 мамырда N 13-8-127 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі N 02.07.-05-03-921 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 17.09.2013 N 02.07.-05-03-921 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі № 74 Заңының 23-бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «1983-1992 жылы туған азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қатарына кезекті жедел әскери қызметке шақыру туралы» Қызылжар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 150 қаулысына өзгерістер енгізілсін (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуде 2010 жылғы 04 мамырда № 13-8-124 тіркелген, «Маяк» газетінде 2010 жылғы 07 мамырда № 19 (5254), «Қызылжар» газетінде 2010 жылғы 06 мамырда № 15 (349) келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«Жедел әскери қызметке шақыртуды өткізу үшін аудандық әскерге шақыру комиссиясы резервті құраммен құрылсын:
Әскерге шақыру
комиссиясының төрағасы:
«Қызылжар аудандық қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы Әубәкіров Нұрлан
Әлбекұлы (келісімімен)
Әскерге шақыру
комиссиясы төрағасының
орынбасары:
Қызылжар ауданы әкімінің
әлеуметтік мәселелер жөніндегі
орынбасары Байсынов Әсет
Ыбраймұлы
Комиссия мүшелері:
Тәрбие және кадрлармен жұмыс
жөніндегі «Қызылжар аудандық
ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының орынбасары
Тугаев Самат Николаевич
(келісімімен)
Медициналық комиссияның
төрағасы:
Қызылжар ауданы әкімдігінің
«Қызылжар орталық аудандық
ауруханасы» шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының
дәрігері Сәдуақасова Кама
Ашуқызы (келісімімен)
Әскерге шақыру
комиссиясының хатшысы:
Қызылжар ауданы әкімдігінің
«Қызылжар орталық аудандық
ауруханасы» шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының
медбикесі Мамбетова Любовь
Николаевна(келісімімен)
Қажет болған жағдайда келесі резервтегі комиссия құрамындағы сәйкес келетін маман пайдаланылсын:
Әскерге шақыру
комиссиясының төрағасы:
«Қызылжар аудандық қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығының орынбасары
Хорошенко Андрей Борисович
(келісімімен)
Әскерге шақыру
комиссиясы төрағасының
орынбасары:
«Қызылжар аудандық ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Бодуновский Александр
Викторович
Комиссия мүшелері:
«Қызылжар аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығының қызмет
жөніндегі орынбасары Алпысбаев
Марат Жоламанұлы (келісімімен)
Медициналық комиссияның
төрағасы:
Қызылжар ауданы әкімдігінің
«Қызылжар орталық аудандық
ауруханасы» шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының
дәрігері Қабиев Жағыпар
Сәткенұлы (келісімімен)
Әскерге шақыру
комиссиясының хатшысы:
Қызылжар ауданы әкімдігінің
«Қызылжар орталық аудандық
ауруханасы» шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының
медбикесі Салмина Валентина
Григорьевна (келісімімен)

О внесении изменений в постановление акимата Кызылжарского района N 150 от 26 апреля 2010 года "Об очередном призыве граждан 1983-1992 года рождения на срочную воинскую службу в ряды Вооруженных Сил Республики Казахстан"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 17 мая 2010 года N 213. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 25 мая 2010 года N 13-8-127. Утратило силу (письмо акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 17 сентября 2013 года N 02.07-05-03/921)
Сноска. Утратило силу (письмо акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 17.09.2013 N 02.07-05-03/921)
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, статьей 23 Закона Республики Казахстан «О воинской обязанности и воинской службе» от 08 июля 2005 года № 74, статьей 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылжарского района № 150 от 26 апреля 2010 года «Об очередном призыве граждан 1983-1992 года рождения на срочную воинскую службу в ряды Вооруженных Сил Республики Казахстан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 04 мая 2010 года за № 13-8-124, опубликовано 07 мая 2010 года в № 19 (5254) газета «Маяк», 06 мая 2010 года № 20 (354) газета «Қызылжар» следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
«Для проведения призыва на срочную воинскую службу создать районную призывную комиссию с резервным составом:
Председатель призывной
Комиссии
Начальник государственного
учреждения «Кызылжарский
районный Отдел по делам
обороны» Аубакиров Нурлан
Альбекович (по согласованию)
Заместитель председателя
призывной комиссии
Заместитель акима
Кызылжарского района по
социальным вопросам Байсынов
Асет Ибраимович
Члены комиссии:
Заместитель начальника по
воспитательной и кадровой
работе государственного
учреждения «Кызылжарский
районный отдел внутренних дел»
Тугаев Самат Николаевич
(по согласованию)
Председатель медицинской
комиссии
Врач государственного
коммунального предприятия на
праве хозяйственного ведения
«Кызылжарская центральная
районная больница» акимата
Кызылжарского района
Садвакасова Кама Ашуовна
(по согласованию)
Секретарь призывной
комиссии
Медицинская сестра
государственного коммунального
предприятия на праве
хозяйственного ведения
«Кызылжарская центральная
районная больница» акимата
Кызылжарского района
Мамбетова Любовь Николаевна
(по согласованию)
В случае необходимости использовать соответствующего специалиста из следующего резервного состава призывной комиссии:
Председатель призывной
комиссии
Начальник отделения
государственного учреждения
«Кызылжарский районный отдел
по делам обороны» Хорошенко
Андрей Барисович (по
согласованию)
Заместитель председателя
призывной комиссии
Начальник государственного
учреждения «Кызылжарский
районный отдел внутренней
политики» Бодуновский
Александр Викторович
Члены комиссии:
Заместитель начальника по
службе государственного
учреждения «Кызылжарский
районный отдел внутренних
дел» Алпысбаев Марат
Жоломанович (по согласованию)
Председатель медицинской
комиссии
Врач государственного
коммунального предприятия на
праве хозяйственного ведения
«Кызылжарская центральная
районная больница» акимата
Кызылжарского района
Кабиев Жагипар Саткенович
(по согласованию)
Секретарь призывной комиссии
Медицинская сестра
государственного коммунального
предприятия на праве
хозяйственного ведения
«Кызылжарская центральная
районная больница» акимата
Кызылжарского района Салмина
Валентина Григорьевна
(по согласованию)

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Ы. Байсыновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған кейін қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауданының әкімі                   Қ. Пшенбаев
КЕЛІСІЛГЕН:
Қызылжар ауданының «Қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Ә. Әубәкіров
Қызылжар ауданы
әкімдігінің «Қызылжар орталық аудандық
ауруханасы» шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының
бас дәрігері                               С.А. Алмолдин
Қызылжар ауданының «Ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т.І. Әлмұқанов

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Байсынова А. И.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского района                  К. Пшенбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны» Кызылжарского района              Н.А. Аубакиров
Главный врач коммунального
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведении
«Кызылжарская центральная районная больница»
акимата Северо-Казахстанской области       А.С. Алмолдин
Начальник государственного
учреждения «Кызылжарский
районный отдел внутренних дел»             Т.И. Альмуханов