Тимирязев ауданы бойынша жер салығының негізгі ставкаларын түзету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 22/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 сәуірде N 13-12-105 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 2015 жылғы 12 ақпандағы N 34/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 12.02.2015 N 34/1 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Салықтар және бюджетке басқа міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387-бабы 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Салық және бюджетке басқа міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 378379381383-баптарымен бекітілген, жер салығының негізгі ставкасы көтерілсін, соған сәйкес:
1) ауыл шаруашылығына тағайындалған жерлердің негізгі салық ставкасын - 50 пайызға;
2) жеке тұлғаларға ұсынылған, ауыл шаруашылығына тағайындалған жерлердің негізгі салық ставкасын - 50 пайызға;
3) елді мекендердің (үй жанындағы жер учаскелерінен басқа) жерлерінің негізгі салық ставкасын - 50 пайызға;
4) елді мекендердің сыртында орналасқан, өндіріс жерлерінің негізгі салық ставкасын - 50 пайызға;
2. Аудандық мәслихаттың 2004 жылғы 18 наурыздағы №6/7 "Жер салығының ставкаларын түзету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 2004 жылғы 13 сәуірден № 1214 тіркелген, 2004 жылы 20 сәуірде "Нива" газетінде жарияланған) сессия шешімінің күші жойылған деп саналсын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн ішінде қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХІІ сессия төрағасы
Н. Никитенко
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ғ. Шаяхметов
"КЕЛІСІЛГЕН" 2 сәуір 2010 жыл
Салық басқарма бастығы
А. Мұсабаев
Экономика және бюджетті
жоспарлау бөлімінің бастығы
Ж. Макенова

О корректировке базовых ставок земельного налога по Тимирязевскому району
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2010 года N 22/4. Зарегистрировано Управление юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 28 апреля 2010 года N 13-12-105. Утратило силу решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 12 февраля 2015 года N 34/1
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 12.02.2015 N 34/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога, установленные статьями 378379381383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) соответственно:
1) базовые налоговые ставки на земли сельскохозяйственного назначения – на 50 процентов;
2) базовые налоговые ставки на земли сельскохозяйственного назначения, предоставленные физическим лицам – на 50 процентов;
3) базовые налоговые ставки на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков) – на 50 процентов;
4) базовые налоговые ставки на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов – на 50 процентов.
2. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 18 марта 2004 года № 6/7 "О корректировке ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1214 от 13 апреля 2004 года, опубликовано в газете "Нива" от 20 апреля 2004 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель XXII
сессии районного маслихата
Н. Никитенко
Секретарь
районного маслихата
Г. Шаяхметов
"СОГЛАСОВАНО" 2 апреля 2010 года
Начальник
налогового управления
А. Мусабаев
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Ж. Макенова