Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 19/1 "Тимирязев ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 шілдедегі N 25/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 19 тамызда N 13-12-113 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 31/7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 31/7 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджеттік кодексінің 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың IV шақырымы он тоғызыншы сессиясының «Тимирязев ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/1 шешіміне (2010 жылғы 14 қаңтардағы № 13-12-100 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 23 қаңтардағы № 4 (1872) «Нива» газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«1261416» сандарын «1277085,1» сандарымен ауыстырылсын;
«1150» сандарын «2081» сандарымен ауыстырылсын;
«8550» сандарын «13819» сандарымен ауыстырылсын;
«1093072» сандарын «1102541,1» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1276598,9» сандарын «1292268» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«8011» сандарын «7788,7» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мағынадағы жолмен толықтырылсын:
«бюджеттік кредиттерді өтеу – 222,3 мың теңге»;
5) тармақшада
«-23193,9» сандарын «-22971,6» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«23193,9» сандарын «22971,6» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мағынада сөздермен толықтырылсын:
«қарыздарды өтеу – 222,3 мың теңге;
бюджет қаражатынының пайдаланылатын қалдықтары – 15182,9 мың теңге»;
8-тармақта:
«89914» сандарын «89077,1» сандарымен ауыстырылсын;
«71522» сандарын «70928,1» сандарымен ауыстырылсын;
«18392» сандарын «18149» сандарымен ауыстырылсын;
1) тармақшада
«25205» сандарын «24474» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«20125» сандарын «20030,9» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«4306» сандарын «4294,2» сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
«170803» сандарын «170883» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«3054» сандарын «3134» сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 19/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 июля 2010 года N 25/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской Северо-Казахстанской области 19 августа 2010 года N 13-12-113. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 31/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 31/7
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан № 95-IV от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата девятнадцатой сессии IV созыва от 25 декабря 2009 года № 19/1 «О районном бюджете Тимирязевского района на 2010-2012 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 января 2010 года № 13-12-100, опубликованное в газете «Нива» (№ 4 (1872) от 23 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1261416» заменить цифрами «1277085,1»;
цифры «1150» заменить цифрами «2081»;
цифры «8550» заменить цифрами «13819»;
цифры «1093072» заменить цифрами «1102541,1»;
подпункте 2)
цифры «1276598,9» заменить цифрами «1292268»;
подпункте 3)
цифры «8011» заменить цифрами «7788,7»;
дополнить строкой следующего содержания:
«погашение бюджетных кредитов - 222,3 тысяч тенге»;
подпункте 5)
цифры «-23193,9» заменить цифрами «-22971,6»;
подпункте 6)
цифры «23193,9» заменить цифрами «22971,6»;
дополнить словами следующего содержания:
«погашение займов – 222,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15182,9 тысяч тенге»;
в пункте 8:
цифры «89914» заменить цифрами «89077,1»;
цифры «71522» заменить цифрами «70928,1»;
цифры «18392» заменить цифрами «18149»;
подпункте 1)
цифры «25205» заменить цифрами «24474»;
подпункте 3)
цифры «20125» заменить цифрами «20030,9»;
подпункте 5)
цифры «4306» заменить цифрами «4294,2»;
в пункте 9:
цифры «170803» заменить цифрами «170883»;
подпункте 3)
цифры «3054» заменить цифрами «3134»;
в пункте 10:

«77498» сандарын «87764» сандарымен ауыстырылсын;
5) және 6) тармақшалар келесі мағынамен толықтырылсын:
«5) 226 мың теңге «Ұрпақ қоры» тууды ынталандыру бойынша Бағдарлама шегіндегі әлеуметтік көмек төлемі»;
6) 10000 мың теңге Тимирязев селосындағы Школьная көшесі, 4, 12-пәтерлік үйді қайта құруға;
18-1 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
«Аудандық бюджет шығындарында бюджет қаражатының бос қалдықтар есебінен жылдың басынан бастап жиналған, 14493 мың теңге сомасы қарастырылсын; 2009 жылы пайдаланылмаған, республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін 689,9 мың теңге сомасында кері қайтарылсын; 10 қосымшаға сәйкес, 222,3 мың теңге сомасында, 2010 жылы ауылдағы әлеуметтік сала мамандарын қолдауға берілген, бюджетте жоғары тұрғанның алдында несие бойынша қарыз өтелсін»;
1, 5, 8, 10 қосымшаларына сәйкес, көрсетілген шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімге қоса берілген.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізілген.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
XXV сессия төрағасына                      хатшысы
С. Жукеев                                  Ғ. Шаяхметов
КЕЛІСІЛГЕН:                                30 шілде 2010 жыл
«Тимирязев ауданы бойынша
салық басқармасы» мемлекеттік
мекеме бастығының м.а.                     А. Жактаев
«Экономика және бюджетті
жоспарлау бөлімінің» мемлекеттік
мекеменің бастығы                          Ж. Мәкенова
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 29 шілдедегі
№ 25/2 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 19/1 шешіміне 1-қосымша
2010 жылға арналған Тимирязев ауданының бюджеті
Санаты
Сы-
ны-
бы
Iшкi сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

цифры «77498» заменить цифрами «87764»;
дополнить подпунктами 5) и 6) следующего содержания:
«5) 226 тысяч тенге на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
6) 10000 тысяч тенге на реконструкцию 12-ти квартирного дома в селе Тимирязево по улице Школьная, 4»;
пункт 18-1 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 14493 тысяч тенге; возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2009 году, в сумме 689,9 тысяч тенге; погашение долга перед вышестоящим бюджетом по кредитам, выданным в 2010 году на поддержку специалистов социальной сферы на селе, в сумме 222,3 тысяч тенге согласно приложению 10»;
приложения 1, 5, 8, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению прилагаются.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель XXV сессии                    Секретарь
районного маслихата                       районного маслихата
С. Жукеев                                  Г. Шаяхметов
СОГЛАСОВАНО:                               30 июля 2010 года
И.о. начальника государственного учреждения
«Налоговое управление
по Тимирязевскому району»                  А. Жактаев
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного планирования
Тимирязевского района»                     Ж. Макенова
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 29 июля 2010 года № 25/2
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 25 декабря 2010 года № 19/1
Бюджет Тимирязевского района на 2010 год
Категория
Кл.
Под-
класс
Наименование
Сумма, тыс.тенге
I. Доходы

124
004
Бір жолғы талондарды беру және іске асырылған бір жолғы талондар сомасын толық жинауды қамтамасыз ету бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
327
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4 845
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 845
2
Қорғаныс
2 728
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 728
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 267
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
250
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
211
4
Бiлiм беру
758 113
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
213
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
213
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
757 900
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 341
003
Жалпы білім беру
683 794
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4 000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4 740
006
Балалар үшін қосымша білім беру
16 381
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
20 170
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
24 474
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
68 563
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68 563
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 783
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18 346
004
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
1 488
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 921
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

124
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
327
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4 845
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
4 845
2
Оборона
2 728
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 728
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 267
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
250
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
211
4
Образование
758 113
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
213
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
213
464
Отдел образования района (города областного значения)
757 900
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
4 341
003
Общеобразовательное обучение
683 794
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города районного значения)
4 740
006
Дополнительное образование для детей
16 381
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
20 170
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
24 474
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
68 563
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68 563
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
13 783
002
Программа занятости
18 346
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 488
005
Государственная адресная социальная помощь
7 921
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

2 220
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
501
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
572
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7 245
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11 802
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
468
019
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы аумағында жол жүруін, сонымен бірге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік шараларға қатысу үшін, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларды алып жүрушілерге тамағына, тұруына және жол жүруін қамтамасыз ету
144
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
3 944
022
Мемлекеттік органдарын материалдық-техникалық жабдықтау
129
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
35 909
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 951
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
2 172
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
79
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
79
Елді мекендерді көркейту және жасылдандыру
700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 958
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу
22 958
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 000
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйдің құрылысы және (немесе) сатып алу
10 000
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
52493,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

2 220
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
501
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
572
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 245
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11 802
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
468
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
144
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
3 944
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
129
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
35 909
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 951
008
Освещение улиц населенных пунктов
2 172
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
79
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 958
030
Ремонт инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
22 958
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 000
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
10 000
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
52 493,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

15 803
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
15 803
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22 988
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 359
003
Жергілікті органдардың аппараттары
9 695
004
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
4294,2
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
5 211
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілді дамыту
429
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8 701
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 861
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4 840
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5 001
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 036
006
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) деңгейінде спорттық сайыстарды өткізу
100
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 625
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
240
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
169680,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
20030,9
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобалар қаржыландыру
20030,9
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
10 004
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 874
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
1 130
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
4 005
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 850
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
155
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

15 803
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
15 803
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
22 988
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
3 359
003
Поддержка культурно-досуговой работы
9 695
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
4 294,2
006
Функционирование районных (городских) библиотек
5 211
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
429
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8 701
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3 861
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4 840
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5 001
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3 036
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
100
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 625
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
240
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
169 680,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20 030,9
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
20 030,9
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
10 004
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
8 874
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1 130
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
4 005
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
3 850
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
155
467
Отдел строительства района (города областного значения)