Шымкент қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 наурыздағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу Қағидасы туралы" N 477 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 ақпандағы 258 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 наурызда N 14-1-109 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 216 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2012.02.28 № 216 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" заңдарына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу қағидасы туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 наурызындағы № 477 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14-1-93 нөмірімен тіркелген, "Шымкент келбеті" "Панорама Шымкента" газеттерінде 2009 жылдың 17 сәуірінде жарияланған), "Шымкент қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 наурыздағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу қағидасы туралы" № 477 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 1801 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14-1-104 нөмірімен тіркелген, "Шымкент келбеті" "Панорама Шымкента" газеттерінде 2010 жылдың 15 қаңтарында жарияланған) келесідей өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу қағидасында:
6 тармақтағы "мәлімет берер күнге дейінгі соңғы айда төлем ақы қарызының жоқтығы туралы салық комитетінің анықтамасы" деген сөздер "салық төлеуші куәлігінің көшірмесі" деген сөздерге өзгертілсін;
17 тармақ "заңына сәйкес" деген сөздерден кейін "жұмыс берушімен" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 А.Жетпісбаев

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Шымкента от 30 марта 2009 года N 477 "О правилах отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест"
Постановление акимата города Шымкента Южно-Казахстанской области от 23 февраля 2010 года N 258. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 9 марта 2010 года N 14-1-109. Утратило силу - постановлением Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 28 февраля 2012 года № 216
Сноска. Утратило силу - постановлением Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 28.02.2012 № 216.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Шымкента «О правилах отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест» от 30 марта 2009 года № 477 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-93, опубликовано 17 апреля 2009 года в газетах «Панорама Шымкента», «Шымкент келбеті»), постановление акимата города Шымкент от 8 декабря 2009 года № 1801 «О внесении изменений в постановление акимата города Шымкента от 30 марта 2009 года № 477 «О правилах отбора работодателей предлагающих организацию социальных рабочих мест»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-104, опубликовано 15 января 2010 года в газетах «Панорама Шымкента», «Шымкент келбеті») внести следующие изменение и дополнение:
в Правилах отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 6 слова «справка с налогового комитета об отсутствии задолженности по платежам за последний месяц, предшествующий дате подачи заявки» заменить словами «копия свидетельства налогоплательщика»;
в пункте 17 после слова «производится» дополнить словом «работодателем».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                А.Жетписбаев