2009 жылғы 15 шілдедегі № 2728 "Үлбі" халыққа әлеуметтік қызмет көрсететін қалалық аумақтық орталығы" мемлекеттік мекемесіне сауықтыру үшін тегін жолдамалар беру туралы" қаулыға өзгерту енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі N 6848 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2010 жылғы 25 мамырда № 5-1-144 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 21 ақпандағы N 5619 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 21.02.2013 N 5619 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 20-бабына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. № 2009 жылғы 15 шілдедегі № 2728 «Үлбі» халыққа әлеуметтік қызмет көрсететін қалалық аумақтық орталығы» мемлекеттік мекемесіне сауықтыру үшін тегін жолдамалар беру туралы» қаулыға (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 51-118 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 19 тамыздағы № 135-136 «Дидар», 2009 жылғы 20 тамыздағы № 129-130 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған» келесі өзгертулер енгізілсін:
3-тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) қалалық ардагерлер кеңесінің қолдаухаты мен тізімдері бойынша зейнетақы мөлшерінің шектеуінсіз әр баруға саны 15 адамнан Ұлы Отан соғысына қатысушылар, мүгедектер және тыл еңбеккерлері құқылы. Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күнін мерекелеу қарсаңында 2 бару (сәуір-мамыр) тек осы санатқа беріледі".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі                    И. Әбішев

О внесении изменения в постановление от 15 июля 2009 года № 2728 "О предоставлении бесплатных путевок для оздоровления в государственное учреждение "Городской территориальный центр социального обслуживания населения "Ульба"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2010 года N 6848. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 мая 2010 года за N 5-1-144. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 21 февраля 2013 года N 5619
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 21.02.2013 N 5619.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц», приравненных к ним», акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление от 15 июля 2009 года № 2728 «О предоставлении бесплатных путевок для оздоровления в государственное учреждение «Городской территориальный центр социального обслуживания населения «Ульба» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-118, опубликовано в газетах «Дидар» 19 августа 2009 года № 135-136,  «Рудный Алтай» 20 августа 2009 года № 129-130) следующее изменение:
подпункт 3) пункта 3 изложить в следующей редакции:
«3) участники, инвалиды Великой Отечественной войны и труженики тыла без ограничения в размере пенсии в количестве 15 человек в каждый заезд по ходатайству и спискам городского совета ветеранов. В преддверии празднования дня Победы в Великой Отечественной войне 2 заезда (апрель-май) предоставляется только данной категории».
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска                И. Абишев