Курчатов қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 30/235-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 5-3-98 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2012 жылғы 5 қаңтардағы N 5 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2012.01.05 N 5 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 7375-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2541 нөмірімен 2010 жылғы 27 желтоқсанда тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 026 848,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 572 658,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 4 234,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 9 972,0 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен – 439 984,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 030 899,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 14 900,4 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 15 505,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 604,6 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы – -18 951,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 18 951,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2011.11.15 N 36/305-IV шешімімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы, қызметтерін бір реттік талондар бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығынан, төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығынан қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері 2011 жылға 100 пайыз мөлшерде белгіленсін.

О бюджете города Курчатов на 2011-2013 годы
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2010 года N 30/235-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2010 года за N 5-3-98. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 января 2012 года N 5
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.01.2012 N 5.
В соответствии cо статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2541 от 27 декабря 2010 года) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2011-2013 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 026 848,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 572 658,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 234,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 972,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 439 984,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1 030 899,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 900,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 15 505,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 604,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 18 951,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита - 18 951,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2011 N 36/305-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов.

3. Қалалық қазынашылық басқармасы 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап, сәйкес бюджеттерге кірістер сомасын есепке алуды белгіленген нормативтер бойынша жүргізсін.
4. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттен 45016,0 мың теңге сомасындағы облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар қарастырылсын.
5. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві 11672,4 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2011.09.30 N 34/295-IV шешімімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2011 жылға арналған қалалық бюджетті орындау процесінде секвестрға жатпайтын, жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сай бекітілсін.
7. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен сомасы 29153,0 мың теңге ағымдағы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
24512,0 мың теңге – кейбір санаттағы азаматтарға материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларға және ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, құрбан болған әскерилер отбасына);
4006,0 мың теңге – аз қамтылған отбасы балаларын жоғары оқу орындарында оқыту үшін (оқу бағасы, стипендиялар, жатақханада тұруы);
385,0 мың теңге – көп балалы, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған немесе бұрын «Батыр–ана» атағын алған және 1,2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге;
250,0 мың теңге – 4 және одан да көп кәмелеттік жасқа толмаған балалармен бірге тұратын көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек көрсетуге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2011.09.30 N 34/295-IV шешімімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-1. 2011 жылғы қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен «Ауылдың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі» атты марафон-эстафета өткізуге сомасы 1769,0 мың теңге қарастырылсын;
7-2. 2011 жылғы қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін дамытуға арналған нысаналы трансферттер есебінен Курчатов қаласындағы қатты тұрмыстық қалдықтар полигонының құрылысын аяқтауға сомасы 59765,3 мың теңге қарастырылсын;
Ескерту. Шешім 7-1, 7-2 тармақтармен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2011.03.18 № 32/256-IV шешімімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-3. 2011 жылғы қалалық бюджетте абаттандыруға және аумақты тазартуға сомасы 38627,0 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын;

3. Городскому управлению казначейства с 1 января 2011 года производить зачисление сумм доходов в соответствующие бюджеты по установленным нормативам.
4. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год субвенции, передаваемой из областного бюджета, в сумме 45016,0 тысяч тенге.
5. «Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2011 год в сумме 11672,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.09.2011 N 34/295-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
6. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
7. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 29153,0 тысячи тенге в том числе:
24512,0 тысяч тенге – на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);
4006,0 тысяч тенге - для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);
385,0 тысяч тенге - на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать – героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;
250,0 тысяч тенге - на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.09.2011 N 34/295-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
7-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 1769,0 тысяч тенге на проведение марафона-эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана;
7-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 59765,3 тысячи тенге на завершение строительства полигона твердых бытовых отходов в городе Курчатов;
Сноска. Решение дополнено пунктами 7-1, 7-2 в соответствии с решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.03.2011 № 32/256-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
7-3. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 38627,0 тысяч тенге на благоустройство и очистку территории;

7-4. 2011 жылғы қалалық бюджетте жолдарды орташа жөндеуге сомасы 201863,0 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 7-3, 7-4 тармақтармен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2011.06.20 № 33/273-IV шешімімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-5. 2011 жылғы қалалық бюджетте қаланы абаттандыруға облыстық бюджеттен сомасы 450,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 7-5 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2011.11.15 № 36/305-IV шешімімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін мынадай көлемде ағымдағы трансферттер қарастырылсын:
683,0 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
8733,0 мың теңге – мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға;
500,0 мың теңге – үйде оқытылатын мүгедек-балаларды бағдарламалармен, жабдықтармен қамтамасыз етуге;
2299,0 мың теңге – Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға - 2088,0 мың теңге
жалақыны ішінара субсидиялауға - 1144,0 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға - 5426,0 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2011.03.18 № 32/256-IV, 2011.06.20 N 33/273-IV, 2011.09.30 N 34/295-IV, 2011.11.15 № 36/305-IV шешімдерімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-1. 2011 жылғы қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін дамытуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға - 42000,0 мың теңге.
Ескерту. 8-1 тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2011.11.15 № 36/305-IV  шешімімен (01.01.2011 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Қалалық бюджеттен жастар тәжірибесін ұйымдастыруға «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 468,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
10. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                   А. ҚҰСАЙЫНОВ
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                              Ш. ТӨЛЕУТАЕВ
Курчатов қалалық мәслихатының
30 сессиясының

7-4. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 201863,0 тысяч тенге на средний ремонт дорог.
Сноска. Решение дополнено пунктами 7-3, 7-4 в соответствии с решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.06.2011 № 33/273-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
7-5. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 450,0 тысяч тенге на благоустройство города.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-5 в соответствии с решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2011 N 36/305-IV (вводится в действие c 01.01.2011)
8. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
683,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
8733,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
500,0 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей – инвалидов, обучающихся на дому;
2299,0 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей – сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
2088,0 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
1144,0 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
5426,0 тысяч тенге – на создание центров занятости;
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.03.2011 № 32/256-IV, от 20.06.2011 N 33/273-IV, от 30.09.2011 N 34/295-IV, от 15.11.2011 N 36/305-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
8-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в том числе:
42000,0 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
Сноска. Пункт 8-1 с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2011 № 36/305-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
9. Предусмотреть в городском бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020» на организацию молодежной практики в сумме 468,0 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                                А. КУСАИНОВ
Секретарь Курчатовского
городского маслихата                               Ш. ТУЛЕУТАЕВ
Приложение 1
к решению 30 сессии
Курчатовского городского маслихата

778,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарын бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1 532,0
5
Ойын бизнесіне салық
23,0
02
Тіркелген салық
23,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2 291,0
1
Мемлекеттік баж салығы
2 291,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1 416,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
386,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
107,0
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
29,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
284,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
6,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
30,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

778,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1 532,0
5
Налог на игорный бизнес
23,0
02
Фиксированный налог
23,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2 291,0
1
Государственная пошлина
2 291,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1 416,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
386,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
107,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
29,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
284,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
30,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

144 059,0
1
Мүлікке салынатын салықтар
87 424,0
01
Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
86 668,0
02
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
756,0
3
Жер салығы
36 367,0
02
Елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
1 063,0
08
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
35 304,0
4
Көлік құралдарына салынатын салық
20 268,0
01
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
7 314,0
02
Жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
12 954,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
26 398,0
2
Акциздер
1 047,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациалықты қоспағанда)
885,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарға пайдаланылатын дизель отыны
162,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
20 511,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
20 511,0
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
4 840,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
124,0
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
2 051,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
68,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
304,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1 262,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарын бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1 031,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2 207,0
1
Мемлекеттік баж салығы
2 207,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады

144 059,0
1
Налоги на имущество
87 424,0
01
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
86 668,0
02
Налог на имущество физических лиц
756,0
3
Земельный налог
36 367,0
02
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
1 063,0
08
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
35 304,0
4
Налог на транспортные средства
20 268,0
01
Налог на транспортные средства с юридических лиц
7 314,0
02
Налог на транспортные средства с физических лиц
12 954,0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
26 398,0
2
Акцизы
1 047,0
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
885,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
162,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
20 511,0
15
Плата за пользование земельными участками
20 511,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
4 840,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
124,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2 051,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
68,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
304,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
1 262,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1 031,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2 207,0
1
Государственная пошлина
2 207,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы                        Т. ЕЛЬНИКОВА

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования                           Т. ЕЛЬНИКОВА