Жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 25 ақпандағы N 115 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әділет басқармасында 2010 жылғы 9 сәуірде N 7-3-93 тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы N 151 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 24.02.2011 N 151 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы",  "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын және қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен жағдайлары, еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
2. Күнтізбелік жыл бойы жұмыссыздар қоғамдық жұмысқа қайта тартылуы мүмкін деп танылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (И. Сивкова) жұмыссыздардың қоғамдық жұмысын жергілікті бюджеттен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Сидыққа жүктелсін.
Аудан әкімі                      Б. Шакимов
КЕЛІСІЛДІ:
"Бөрлі аудандық аурухана"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________Алдангаров А..А.
23.02.2010 ж.
"Батыс Қазақстан облысы
Бөрлі ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы, майор
_____________Кенжегалиев Н. У.
23.02.2010 ж.
"Батыс Қазақстан облысы
ішкі істер Департаментінің
Бөрлі ауданының ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы,
полиция полковнигі
_____________Наурзалиев Н. М.
23.02.2010 ж.
"Қазақстан Республикасы
қаржы Министрлігі салық
комитетінің Батыс
Қазақстан облысы бойынша
салық департаментінің
Бөрлі ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Куспанова З. М.
23.02.2010 ж.
"Қазақстан Республикасы
төтенше жағдайлар Министрлігі
Батыс Қазақстан облысы
бойынша Төтенше жағдайлар
департаменті Бөрлі ауданының
төтенше жағдайлар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________Миндеев Ж. Т.
23.02.2010 ж.
Қосымша
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 25 ақпандағы
N 115 қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың
түрлері мен шарттары, еңбегіне төленетін
ақының мөлшері мен оларды қаржыландыру көздері
N
Ұйымдардың атаулары
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Қаржы-
ландыру көзі
Жұмыс шарттары
Төлем ақының мөлшері
1
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру, ағаш және гүл егу, тоғандар мен арықтарды қоқыстан тазарту, аумақты, көшелерді, жол жиегін қардан, қоқыстан, арам шөптен тазарту, халық санағы мен мал санағын жүргізу, үйлердің маңындағы жертөлелерді тазарту
Аудандық бюджет
Жұмыс беруші жасайды (қажетті құрал-
жабдық-
тармен қамта-
масыз етеді)
Ең төменгі жал-
ақыдан кем емес
2
Ауданның ауылдық, селолық округ әкімдерінің аппараттары
Көгалдандыру,  ағаш және гүл егу, тоғандар мен арықтарды қоқыстан тазарту, аумақты, көшелерді, жол жиегін қардан, қоқыстан, арам шөптен тазарту,
халық санағы мен мал санағын жүргізу,
үйлердің маңындағы жертөлелерді тазарту,
бұлақтарды абаттандыру
Аудандық бюджет
Қажетті құрал-
жабдық-
тармен қамта-
масыз етеді
Ең төменгі жал-
ақыдан кем емес
3
Мемлекеттік мекемелер:
а) "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі";
б) "Батыс Қазақстан облысы ішкі істер Департа-
ментінің Бөрлі ауданының ішкі істер бөлімі";
в) "Қазақ-
стан Рес-
публикасы қаржы Министрлігі салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша салық департа-
ментінің Бөрлі ауданы бойынша салық бас-
қармасы";
г) "Қазақ-
стан Рес-
публикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департа-
менті Бөрлі ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі";
д) "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау бас-
қармасының "Бөрлі аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Әскер қатарына шақырылатын жастағы азаматтарды құлақтандыру, тұрғындар жөнінде мәлімет жинау (халық санағын, мал санағын жүргізу және т.б.), шақыру қағаздарын тарату және азаматтарды құлақтандыру
Аудандық бюджет
Қажетті құрал-
жабдық-
тармен, азамат-
тарды нақты мекен жайла-
рымен қамта-
масыз етеді
Ең төменгі жал-
ақыдан кем емес

Об организации общественных работ для безработных
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2010 года N 115. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурлинского района Западно-Казахстанской области 9 апреля 2010 года N 7-3-93. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2011 года № 151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 24.02.2011 № 151.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан""О занятости населения"постановлением Правительства Республики Казахстан N 836 от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы для безработных и утвердить перечень организации, виды, условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования согласно приложения.
2. В течение календарного года считать допустимым повторное привлечение безработных к общественным работам.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов Бурлинского района Западно-Казахстанской области" (И. Сивкова) обеспечить финансирование общественных работ безработных из местного бюджета.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Т. Сидык.
Аким района                      Б. Шакимов
СОГЛАСОВАНО:
директор ГККП "Бурлинская
центральная районная больница"
_____________Алдангаров А. А.
23.02.2010 г.
начальник ГУ "Отдел по делам
обороны Бурлинского района
Западно-Казахстанской области",
майор
_____________Кенжегалиев Н. У.
23.02.2010 г.
начальник ГУ "Бурлинский
районный отдел внутренних дел
Департамента внутренних дел
Западно-Казахстанской области",
полковник полиции
_____________Наурзалиев Н. М.
23.02.2010 г.
начальник ГУ "Налоговое
управление по Бурлинскому
району налогового департамента
по Западно-Казахстанской области
налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
_____________Куспанова З. М.
23.02.2010 г.
начальник ГУ "Отдел по
чрезвычайным ситуациям
Бурлинского района департамента
чрезвычайных ситуации
Западно-Казахстанской области
Министерства чрезвычайных
ситуации Республики Казахстан"
_____________Миндеев Ж. Т.
23.02.2010 г.
Приложение
утверждено постановлением
акимата Бурлинского района
N 115 от 25 февраля 2010 года
Перечень организаций, виды и условия
общественных работ, размеры оплаты
труда и источники финансирования
N
Наименование организации
Виды работ
Финанси-
рование
Условия работы
Размеры оплаты труда
1
Государ-
ственное учреждение "Отдел жилищно-
коммуналь-
ного хозяйства, пассажир-
ского транспорта и автомобиль-
ных дорог"
Озеленение,
посадка деревьев и цветников, очистка водоемов и арыков от мусора, очистка территорий, улиц, тротуаров от снега, мусора, сорняков, сохранение лесопарковых хозяйств, перепись населения и скота, оповещение граждан, очистка подвалов и т.д.
Районный бюджет
Работо-
датель обеспе-
чивает инстру-
ментами и мате-
риалами
Не менее мини-
мальной зара-
ботной платы
2
Аппараты акимов сельских округов
Озеленение, посадка деревьев и цветников, очистка водоемов и арыков от мусора, очистка территорий, улиц, тротуаров от снега, мусора, сорняков, сохранение лесопарковых хозяйств, перепись населения и скота, оповещение граждан, оказание помощи ветеранам и т.д.
Районный бюджет
Работо-
датель обеспе-
чивает инстру-
ментами и мате-
риалами
Не менее мини-
мальной зара-
ботной платы
3
Государ-
ственные учреждения:
а) "Отдел по делам обороны Бурлинского района Западно-
Казахстан-
ской области";
б) "Отдел внутренних дел Бурлинского района Департамента внутренних дел Западно-
Казахстан-
ской области";
в) "Налого-
вое управле-
ние по Бурлинскому району налогового департамента по Западно-
Казахстан-
ской области налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан";
г) "Отдел по чрезвычайным ситуациям Бурлинского района департамента чрезвычайных ситуации Западно-
Казахстан-
ской области Министерства чрезвычайных ситуации Республики Казахстан";
д) Государ-
ственное коммунальное предприятие "Бурлинская центральная районная больница" управления здраво-
охранения акимата Западно-
Казахстан-
ской области"
Оповещение граждан призывного возраста,
сбор данных по населению,
раздача повесток и извещений и т.д.
Районный бюджет
Работо-
датель обеспе-
чивает матери-
алами
Не менее мини-
мальной зара-
ботной платы