"Құжаттар нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 633 бұйрығына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 28 маусымдағы № 333 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 22 шілдеде № 7083 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 19 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды (ҚР Қаржы министрінің 16.01.2013 № 19 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 туындалған қатынастарға таратылады) бұйрығының 37-қосымшасының 9-тармақшасын қараңыз).
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 574-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Құжаттар нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 633 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5448-мен тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 53 (1650) ресми жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
7-қосымшада:
қызметтің жекелеген түрлері бойынша салық салу объектілерін (салық салуға байланысты) тіркеу карточкасының нысанын осы Бұйрықтың қосымшасына сәйкес мазмұндалсын;
қосымша мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: «қызметтің жекелеген түрлері бойынша салық салу объектілерін (салық салуға байланысты) тіркеу карточкасы салық органының фирмалық бланктарында басып шығарылады.».
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде заңмен белгіленген тәртіпте мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 28 маусымдағы
№ 333 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 633 бұйрығына 7-қосымша
нысан
Қызметтің жекелеген түрлері бойынша салық салу объектілерін
(салық салуға байланысты)
ТІРКЕУ КАРТОЧКАСЫ
_____________________________ _______________________________
салық органының атауы               наименование налогового органа
_____________________________          ______________________________
_____________________________          ______________________________
салық органының мекен жайы              адрес налогового органа
______________№________________
_______________________________

О внесении изменения и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633 "Об утверждении форм документов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 июня 2011 года № 333. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 2011 года № 7083. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 19
Сноска. Утратил силу (см. подпункт 9) приложения 37 приказа Министра финансов РК от 16.01.2013 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 574 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633 "Об утверждении форм документов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5448, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 10 апреля 2009 г. № 53 (1650)), следующие изменения и дополнения:
в приложении 7:
форму регистрационной карточки учета объектов налогообложения (связанных с налогообложением) по отдельным видам деятельности изложить согласно приложению к настоящему Приказу;
примечание дополнить абзацем следующего содержания: "регистрационная карточка учета объектов налогообложения (связанных с налогообложением) по отдельным видам деятельности распечатывается на фирменном бланке налогового органа.".
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 июня 2011 года № 333
РЕГИСТРАЦИОННАЯ КАРТОЧКА
учета объектов налогообложения (связанных с налогообложением)
по отдельным видам деятельности