Мемлекеттік қызмет көрсетудің регламенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 19 қазандағы № А-9/387 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 қарашада № 3408 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № А-13/611 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2012 № А-13/611 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)қаулысымен.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңындағы 9-1 бабы, 4-тармағына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
«Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламенті;
«Оқушыларды және тәрбиеленушілерді жалпы білім беретін ұйымдардан және кейін үйге тегін тасуды қамтамасыз ету» мемлекеттік қызмет регламенті;
«Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі балаларды тіркеу» мемлекеттік қызмет регламенті;
«Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет регламенті;
«Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру» мемлекеттік қызмет регламенті;
«Зейнетақы қорларына, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгi Жол полициясы комитетiнiң аумақтық бөлiмшелерiне
кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресiмдеу үшiн анықтамалар
беру» мемлекеттік қызмет регламенті;
«Кәмелетке толмаған балаға тиесiлi тұрғын үй кепiлдiгiмен несие ресiмдеу үшiн банктерге рұқсаттар беру» мемлекеттік қызмет регламенті;
«Тұрғын үйдiң меншiк иелерi болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерiн қозғайтын мәмiлелердi ресiмдеу үшiн қорғаншылар мен қамқоршылар органдарының анықтамаларын беру» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/387 қаулысымен
бекiтiлген
«Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы түсініктер
1. Осы «Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі түсініктер пайдаланылады:

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Акмолинской области от 19 октября 2011 года № А-9/387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2011 года № 3408. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2012 года № А-13/611
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2012 № А-13/611 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
регламент государственной услуги «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей»;
регламент государственной услуги «Обеспечене бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой»;
регламент государственной услуги «Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения»
регламент государственной услуги «Выдача справок по опеке и попечительству»
регламент государственной услуги «Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям»;
регламент государственной услуги «Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям»;
регламент государственной услуги «Выдача разрешений в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему»;
регламент государственной услуги «Выдача справок решения совета опеки и попечительства для сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища».
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Дьяченко
«СОГЛАСОВАНО»
Министр связи и информации
Республики Казахстан                       А.Жумагалиев
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 19 октября 2011 года
№ А-9/387
Регламент государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей " (далее - Регламент) используются следующие понятия:

1) тұтынушы - жеке тұлға;
2) уәкілетті орган - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi.
2. Жалпы ережелер
2. Осы регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4 тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттiк қызмет уәкілетті орган арқылы көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы «Неке және отбасы туралы» Заңының 100-111 баптары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасының қамқорлық және қорғаншылық органдары, патронат туралы Қаулыларын және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке қою Ережелерін бекіту туралы» № 1346 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» № 140 қаулысы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» № 745 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды туралы дәлелді жауап (әрі қарай-көшірме) беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне
қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
9. Орталықтағы немесе уәкілетті органдағы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзiмi 30 жұмыс күнін құрайды;
өтініш иесіне көрсетілетін мемлекеттік қызмет алуға дейінгі күтудің барынша мүмкін мерзiмi 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің барынша мүмкін мерзiмi өтініш берген күні- 30 минуттан аспайды.
10. Уәкілетті органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуының негізі осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тиісті құжаттарды ұсынбауы болып табылады.

1) потребитель - физическое лицо;
2) уполномоченный орган – отдел образования района (города областного значения);
3) аким – аким района (города областного значения).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании статей 100-111 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года «О браке и семье», постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года № 1346 «Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей», постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140 «Об утверждении стандартов оказания государственных услуг Министерства образования и науки Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» и постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результатом оказания государственной услуги является оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей (далее - выписка) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуг
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе, адреса и график работы которых указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги в уполномоченном органе:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента составляют 30 рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте, в день обращения заявителя составляет - не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги уполномоченным органом является непредставление потребителем соответствующих документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента.

11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсетулердің нәтижелерін беру мерзіміне дейін мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) уәкілетті орган тіркейді және ұсынған өтінішті қарастырады, дәлелді бас тартуды дайындайды немесе мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін тұтынушыға береді;
12. Уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың мейлінше саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызметтердің
(өзара қызметтердің) тәртібін сипаттау
13. Уәкілетті органға құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша жауапты атқарушы арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органға құжаттар тапсырылған соң тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған барлық құжаттарды алу жөнінде қолхат беріледі, оған тұтынушының мемлекеттік қызметкерлерді алу күні жазылады.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы уәкілетті органға мынадай құжаттарды тапсырулары қажет:
аудандық, қалалық білім бөлімдері бастығының атына қамқоршы (қорғаншы) болу ниеті туралы жеке тұлғаның өтініші ерікті түрде ресімделеді;
қамқоршы (қорғаншы) болуға ниет білдірген тұлға некеде тұрса, ерлі-зайыптының нотариалды бекітілген келісімі;
қамқоршы (қорғаншы) болуға ниет білдірген тұлға некеде тұрса, ерлі-зайыптының жеке басын куәландыратын құжаттарының түпнұсқасы және көшірмесі;
қамқоршы (қорғаншы) болуға ниет білдірген тұлға некеде тұрса, қамқоршы (қорғаншы) болуға ниет білдірген тұлғаның денсаулық жағдайы туралы осы Регламенттің 2 қосымшасына сәйкес медициналық бекітілімі;
өтініш иесі некеде тұрмаса, нотариалды бекітілген хабарлама;
өтініш иесінің өмірбаяны, ерікті түрде ресімделеді;
өтініш иесінің жұмыс орнынан берілген мінездемесі;
жұмыс орнынан хабарлама;
еңбекақы туралы хабарлама;
тұрғылықты мекен-жайынан хабарлама (тұрғын үй Департаментінің ақпараттық хабарламасы);
азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі (үй кітапшасы);
некеге тұру туралы куәлік (көшірмесі);
өтініш иесінің және оның жұбайының (жолдасының) сотталмағандығы туралы хабарлама;
Бұдан басқа, заңнамаға сәйкес қамқорлыққа (қорғаншылыққа) берілетін әр балаға қамқоршылық (қорғаншылық) ресімдеуге тілек білдірген тұлға келесі құжаттарды ұсынады:
мектеп әкімшілігі бекіткен баланың келісімі (бала 10 жастан асқан болса);
баланың туу туралы куәлігі;
баланың денсаулық жағдайы туралы медициналық хабарлама мен баланың даму тарихынан үзінді;
ата-аналар туралы құжаттар (қайтыс болу туралы куәліктің көшірмесі, сот өкімі немесе шешімі, ауыру туралы немесе ата-аналарды іздеу туралы хабарлама, бала некеден тыс туған жағдайда № 4 нысан бойынша хабарлама, және баланың ата-аналарының қорғаншылығын жоғалтуын растайтын басқа да құжаттар);
баланың оқу орнынан хабарлама;
жәрдемақы алатын балалардың кітапшасы, алимент өндіру туралы сот шешімінің көшірмесі;
ағалары мен әпкелері және олардың мекен-жайлары туралы мәліметтер;
баланың тұрғын үйінің болуы немесе болмауы туралы құжаттар.
Құжаттар салыстырып тексеру үшiн көшiрме және түпнұсқа түрiнде берiледi, кейiн құжаттың түпнұсқасы тұтынушыға қайтарылады.

11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление об оказании услуги в уполномоченный орган;
2) уполномоченный орган проводит регистрацию и рассмотрение представленного заявления от потребителя, подготавливает мотивированный отказ или оформляет выписку и выдает результат оказания государственной потребителю.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в
процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через ответственного исполнителя уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
После сдачи документов в уполномоченный орган потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет в уполномоченный орган:
заявление физического лица на имя начальника районного, городского отделов образования о своем желании быть опекуном (попечителем) оформляется в произвольной форме;
согласие супруга(-и), нотариально заверенное, если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), состоит в браке;
оригинал и копия удостоверения личности заявителя и супруга(-и), если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), воспитателем, состоит в браке;
медицинское заключение о состоянии здоровья лица, желающего стать опекуном (попечителем) и супруга(-и), если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), воспитателем, состоит в браке, согласно приложению 2 к настоящему Регламенту;
нотариально заверенная справка, если заявитель не состоит в браке;
автобиография заявителя, оформляется в произвольной форме;
характеристика заявителя, выданная с места работы;
справка с места работы;
справка о заработной плате;
справка с места жительства (информационная справка Департамента жилья);
копия книги регистрации граждан (домовой книги);
свидетельство о заключении брака (копия);
справка об отсутствии судимости заявителя и его супруга(-и).
Кроме того, согласно законодательству, на каждого ребенка, передаваемого под опеку(попечительство) лицо, желающее оформить опеку (попечительство) представляет следующие документы:
согласие ребенка, заверенное администрацией школы (если ребенок старше 10 лет);
свидетельство о рождении ребенка;
медицинская справка о состоянии здоровья ребенка и выписка из истории развития ребенка;
документы о родителях (копия свидетельства о смерти, приговор или решение суда, справка о болезни или розыске родителей, справка по форме № 4 в случае рождения ребенка вне брака, и другие документы, подтверждающие утрату ребенком попечения родителей);
справка с места учебы ребенка;
пенсионная книжка на детей, получающих пенсию, копию решения суда о взыскании алиментов;
сведения о братьях и сестрах и их местонахождении;
документы о наличии или отсутствия жилья у ребенка.
Оригиналы документов представляются для сверки с копиями, которые после возвращаются потребителю.

15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) әкім;
2) уәкілетті органның басшысы;
4) уәкілетті органның жауапты атқарушысы.
16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және ҚФБ әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін схема осы регламенттің 4-қосымшасында көрсетілген.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес хабарлама беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бастарту түрінде ұсынылады.
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бастарту бастартудың дәлелді себептерін көрсете отырып қағаз тасығышта жазбаша түрде ресімделеді.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершіліктері
19. Мемлекеттік қызмет көрсететін жауапты тұлға уәкілетті органның басшысы болып табылады.
Уәкілетті органның басшысы Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты болады.
«Жетiмдердi, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған
балаларды әлеуметтiк
қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттiк қызмет
регламентіне 1-қосымша
Уәкілді ұйымдардың мемлекеттік
көмек көрсету тізбесі
Халыққа көмек көрсету уәкілді ұйымдардың атауы
Заңды мекен - жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
«Ақкөл аудандық білім бөлімі» ММ
Ақкөл ауданы,
Ақкөл қаласы,
Бегильдинов көшесі, 10
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) аким;
2) руководство уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 4 к настоящему Регламенту.
18. Результат оказания государственной услуги предоставляется в форме выдачи выписки, согласно приложения 5 к настоящему Регламенту или отказа в предоставлении государственной услуги.
Отказ в предоставлении государственной услуги оформляется в письменной форме на бумажном носителе с указанием мотивированной причины отказа.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
19. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа.
Руководитель уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги «Оформление документов
на социальное обеспечение
сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей»
Перечень уполномоченных органов
по оказанию государственной услуги
Наименование
Уполномоченных органов
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное
учреждение «Отдел образования
Аккольского района»
Аккольский район,
город Акколь,
улица Бегильдинова, 10
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8-716-38
2-01-33
«Аршалы аудандық білім бөлімі» ММ
Аршалы ауданы,
Аршалы кенті,
Республика көшесі,30
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-44
2-25-44
«Астрахан аудандық білім бөлімі» ММ
Астрахан ауданы,
Астрахан селосы,
Әл-Фараби көшесі,50
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-41
2-36-35
«Атбасар аудандық білім бөлімі» ММ
Атбасар ауданы,
Атбасар қаласы,
Валиханов көшесі, 11
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-43
2-42-72
«Бұланды аудандық білім бөлімі» ММ
Бұланды ауданы,
Макинск қаласы,
Некрасов көшесі, 19
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-46
2-25-44
«Бурабай аудандық білім бөлімі» ММ
Бурабай ауданы,
Щучье қаласы,
Абылайхан көшесі, 34
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-36
4-39-08
«Егіндікөл аудандық білім бөлімі» ММ
Егіндікөл ауданы,
Егіндікөл селосы,
Победа көшесі, 6
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-42
2-13-51
«Еңбекшілдер аудандық білім бөлімі» ММ
Еңбекшілдер
ауданы, Степняк қаласы,
Ленин көшесі, 68
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі,
8-716-39
2-14-61
«Ерейментау аудандық білімі бөлімі» ММ
Ерейментау ауданы,
Ерейментау қаласы,
Әл-Фараби көшесі,10
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-33
2-34-78
«Есіл аудандық білім бөлімі» ММ
Есіл ауданы,
Есіл қаласы,
Дружба көшесі,1
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-47
2-14-86
«Жақсы аудандық білім бөлімі» ММ
Жақсы ауданы,
Жақсы селосы,
Ленин көшесі,32
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-35
2-17-04
«Жарқайың аудандық білім бөлімі» ММ
Жарқайың ауданы,
Державинск қаласы,
Ленин көшесі,30
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-48
9-22-84
«Зеренді аудандық білім бөлім» ММ
Зеренді ауданы,
Зеренді селосы,
Ленин көшесі, 68
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-32
22-6-05
«Қорғалжын аудандық білім бөлімі» ММ
Қорғалжын ауданы,
Қорғалжын селосы,
Болғанбаев көшесі, 9
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-37
2-22-89
«Сандықтау аудандық білім бөлімі» ММ
Сандықтау ауданы,
Балкашино селосы,
Абылайхан көшесі, 120
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-40
9-11-13
«Целиноград аудандық білім бөлімі» ММ
Целиноград ауданы, Ақмола селосы,
Гагарин көшесі,15
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-51
3-11-33
«Шортанды аудандық білім бөлімі» ММ
Шортанды ауданы,
Шортанды кенті,
50 лет Октября көшесі, 91
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-31
2-11-44
«Көкшетау қалалық білім бөлімі» ММ
Көкшетау қаласы,
Құдайбердиев көшесі,57
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-2
40-13-64
«Степногорск қаласы білім бөлімі» ММ
Степногорск қ.,
4 микрорайон,
1 ғимарат
Күнделікті сағат 9.00 ден 18.00 дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8-716-45
6-19-09
Аббревиатураның толық атауы:
ММ – мемлекеттік мекемесі
«Жетiмдердi, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған
балаларды әлеуметтiк
қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттiк қызмет
регламентіне 2-қосымша
Жолдама
Қамқоршының (бала асырап алушының) денсаулық
жағдайы туралы қорытынды
Т.А.Ә. __________________________________________________________
Туған жылы ______________________________________________________
Үйiнiң мекенжайы ________________________________________________
Психиатр ________________________________________________________
Нарколог ________________________________________________________
Дерматовенеролог ________________________________________________
Кеуде қуысының рентгеноскопиясы _________________________________
Терапевт ________________________________________________________
Қорытынды _______________________________________________________
«Жетiмдердi, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған
балаларды әлеуметтiк
қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттiк қызмет
регламентіне 3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің реттілігі және
өзара әрекеттілігін сипаттау 1-кесте. ҚФБ әрекеттерін сипаттау.
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыс легі)
әрекеттің №
(барысы, жұмыс легі)
1
2
3
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты атқарушысы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты атқарушысы
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Құжаттармен танысады, орындау үшін жауапты атқарушыны белгілеу
Құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асыру, дәлелді бастартуды немесе хабарлама дайындау
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Бұрыштама үшін басшыға құжаттарды жіберу
Бұрыштама салу, құжаттарды жауапты атқарушыға жіберу
Құжаттарды әкімге жіберу
Орындалу мерзімдері
30 минут
1 сағат
14 жұмыс күні ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыстардың легі)
Әрекеттің № (барысы, жұмыстардың легі)
4
5
6
ҚФБ атауы
Әкім
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты атқарушысы
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттармен танысу
Құжаттармен танысу
Үзінді дайындау
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Әкімдіктің қаулысына қол қою
Дәлелді бас тартуға қол қою
Құжаттарды әкімге тапсыру
Орындалу мерзімдері
5 жұмыс күні ішінде
1 сағат
5 жұмыс күні ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
5
6
7
Негізгі үрдіс әрекеті (жұмыс барысы,легі)
Әрекеттің № (барысы, жұмыс легі)
7
8
ҚФБ атауы
Әкім
Уәкілетті органның жауапты атқарушысы
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Хаттармен танысу
Үзіндіні жетім, балаларының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамтуға құжаттарды Ресімдеу кітабында тіркеу
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-
бөлу шешімі)
Құжатқа қол қою
Тұтынушыға немесе орталыққа мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін тапсыру, хабарлама немесе дәлелді бастартуды табыстау жөнінде қолхат
Орындау мерзімі
5 жұмыс күні ішінде
Жұмыс күні ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
8
2-кесте. Қолдану нұсқасы. Негізгі үдеріс
1 топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты атқарушысы
2 топ ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
3 топ ҚФБ
әкім
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, қолхат беру, өтінішті тіркеу, уәкілетті органға өтініштерді жіберу
№ 2 әрекет
Бұрыштама қою
№ 3 әрекет әкім қаулысының жобасын дайындау
№ 4 әрекет әкімнің қаулысына қол қою
№ 5 әрекет
үзіндіні ресімдеу
№ 6 әрекет
үзіндіге қол қою
№ 7 әрекет
үзіндіні тұтынушыға тапсыру
2-кесте Қолдану нұсқасы. Балама үдеріс.
1 топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты атқарушысы
2 топ ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, өтініштерді тіркеу, өтінішті уәкілетті органның басшысына жіберу
№ 2 әрекет
Бұрыштама қою
№ 3 әрекет
Құжатты қарастыру. Дәлелді бастарту рәсімдеу
№ 4 әрекет
Дәлелді бас тартуға қол қою
№ 5 әрекет
Тұтынушыға дәлелді бастартуды жіберу
«Жетiмдердi, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған
балаларды әлеуметтiк
қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттiк қызмет
регламентіне 4-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі
арасында өзара байланысты бейнелейтін схемалар
(қағаз нұсқасынан қараңыз)
«Жетiмдердi, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған
балаларды әлеуметтiк
қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттiк қызмет
регламентіне 5-қосымша
Аудан (қала) әкiмiнiң қаулысына
қосымшадан үзiндi көшiрме
елдi мекен             20__ жылғы «__» _______ №
Қорғаншылық (қамқоршылық)
белгiлеу туралы

8-716-38
2-01-33
Государственное
учреждение «Отдел образования
Аршалынского района»
Аршалынский район,
поселок Аршалы,
улица Республики, 30
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-44
2-25-44
Государственное
учреждение «Отдел образования
Астраханского района»
Астраханский район,
село Астраханка,
улица Аль-Фараби, 50
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-41
2-36-35
Государственное
учреждение «Отдел образования Атбасарского района»
Атбасарский район,
город Атбасар,
улица Валиханова, 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-43
2-42-72
Государственное
учреждение «Отдел образования
Буландынского района»
Буландынский район,
город Макинск,
улица Некрасова, 19
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-46
2-25-44
Государственное
учреждение "Отдел образования
Бурабайского района"
Бурабайский район,
город Щучинск,
улица Абылайхана, 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-36
4-39-08
Государственное
учреждение «Отдел образования
Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Егиндыколь,
улица Победы, 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-42
2-13-51
Государственное
учреждение «Отдел образования
Енбекшильдерского
района»
Енбекшильдерский
район, город Степняк,
улица Ленина, 68
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-39
2-14-61
Государственное
учреждение «Отдел образования Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
город Ерейментау,
улица Аль-Фараби,
10
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-33
2-34-78
Государственное
учреждение «Отдел
образования
Есильского района»
Есильский район,
город Есиль,
улица Дружбы, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-47
2-14-86
Государственное
учреждение «Отдел образования
Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Жаксы,
улица Ленина, 32
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-35
2-17-04
Государственное
учреждение «Отдел образования
Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
город Державинск,
улица Ленина, 30
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-48
9-22-84
Государственное
учреждение «Отдел образования
Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Зеренда,
улица Ленина, 68
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-32
22-6-05
Государственное
учреждение «Отдел образования
Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Коргалжын,
улица Болганбаева, 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-37
2-22-89
Государственное
учреждение «Отдел образования
Сандыктауского района»
Сандыктауский район,
село Балкашино,
улица Абылайхана, 120
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-40
9-11-13
Государственное
учреждение «Отдел образования
Целиноградского района»
Целиноградский
район, село Акмол,
улица Гагарина, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-51
3-11-33
Государственное
учреждение «Отдел образования
Шортандинского района»
Шортандинский район,
поселок Шортанды,
улица 50 лет Октября, 91
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-31
2-11-44
Государственное
учреждение «Отдел
образования
города Кокшетау»
город Кокшетау,
улица Кудайбердиева, 57
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-2
40-13-64
Государственное
учреждение «Отдел
образования
города Степногорск»
город Степногорск,
4 микрорайон,
здание 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-45
6-19-09
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги «Оформление документов
на социальное обеспечение
сирот, детей, оставшихся без
попечения родителей»
Направление
Заключение о состоянии здоровья опекуна (усыновителя)
Ф.И.О. _____________________________________________________________
Год рождения _______________________________________________________
Домашний адрес _____________________________________________________
Психиатр ___________________________________________________________
Нарколог ___________________________________________________________
Дерматовенеролог ___________________________________________________
Рентгеноскопия грудной клетки ______________________________________
Терапевт ___________________________________________________________
Заключение _________________________________________________________
Приложение 3 к Регламенту
государственной услуги
«Оформление документов
на социальное обеспечение
сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей»
Описание
последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур) Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Ответственный исполнитель
уполномочен
ного
органа
Руководство
уполномочен
ного органа
Ответственный исполнитель уполномочен
ного
органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов,
регистрация
Ознакомление с
корреспонден
цией,
определение
ответственного исполнителя
для
исполнения
Осуществление проверки полноты документов, подготовка проекта постановления акимата или
подготовка мотивированного отказа
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направление
документов
руководству
для
наложения
резолюции
Наложение
резолюции,
отправка документов
ответственному исполнителю
Передача документов акиму
Сроки исполнения
30 минут
1 час
14 рабочих дней
Номер следующего
действия
2
3
4
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Аким
Руководство
уполномочен
ного
органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Ознакомление с корреспон
денцией
Ознакомление с корреспон
денцией
Подготовка выписки
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Подписание постановления акимата
Подписание мотивированного отказа
Передача документов акиму
Сроки исполнения
В течение 5-ти рабочих дней
1 час
В течение 5-ти рабочих дней
Номер следующего
действия
5
6
7
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
7
8
Наименование СФЕ
Аким
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Ознакомление с
корреспонденцией
Регистрация выписки в книге Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей или мотивированного отказа
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Подписание выписки
Передача результата оказания государственной услуги потребителю, расписка о выдаче
выписки либо мотивированного отказа
Сроки исполнения
В течение 5-ти рабочих дней
В течение рабочего дня
Номер следующего
действия
8
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1 СФЕ
Ответственный исполнитель
уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство
уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Аким
Действие № 1
Прием документов,
выдача расписки,
регистрация заявления,
направление заявления руководству
уполномоченного органа
Действие № 2
Наложение
резолюции
Действие № 3
Подготовка проекта постановления акимата
Действие № 4
Подписание постановления акимата
Действие № 5
Оформление выписки
Действие № 6
Подписание выписки
Действие № 7
Передача выписки потребителю
Таблица 2. Варианты использования.
Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ
Ответственный исполнитель
уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство
уполномоченного органа
Действие № 1
Прием документов,
выдача расписки,
регистрация заявления,
направление заявления руководству
уполномоченного органа
Действие № 2
Наложение
резолюции
Действие № 3
Рассмотрение документов. Оформление мотивированного отказа
Действие № 4
Подписание мотивированного отказа
Действие № 5
Выдача мотивированного отказа потребителю
Приложение 4 к Регламенту
государственной услуги
«Оформление документов
на социальное обеспечение
сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
(См. бумажный вариант)
Приложение 5 к Регламенту
государственной услуги
«Оформление документов
на социальное обеспечение
сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей»
Выписка из приложения
к постановлению акима района (города)
населенный пункт № ______ от "__"
________ 200_ года
Об установлении опеки (попечительства)

«Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 104 және 105-баптарына сәйкес, (Т.А.Ә.)__________ өтiнiшi және аудандық, қалалық бiлiм бөлiмдерiнiң негiзiнде _______________________ ауданының (қаласының) әкiмi
ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелетке толмаған балаларға қорғаншылық (қамқоршылық) белгiленсiн
Р/с
Қорғаншы (қамқоршы)
Қорғаншылыққа алынушы
Қорғаншылық пен қамқоршылықты ресiмдеу негiзi
Т.А.Ә.
Қорғаншылыққа (қамқоршылыққа) алынған баланың Т.А.Ә., туған жылы
2. Қолда бар тұрғын үй __________________ бекiтiлiп берiлсiн
Әкiм _______________ қолы (Т.А.Ә.)
М.О.
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/387 қаулысымен
бекiтiлген
«Білім алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнің
жалпы білім беру ұйымдарына және үйлерiне
тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету»
мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы түсініктер
1. Осы «Білім алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйлерiне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету» регламентінде (бұдан әрі - регламент) келесі түсініктер пайдаланылады:
1) тұтынушы - жеке тұлға.
2. Жалпы ережелер
2. Осы регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107 Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызметті кент, ауыл (селосы), ауылдық
(селолық) жергілікті атқарушы орган көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 5-тармағына, «Білім беру желілерінің кепілдендірілген мемлекеттік нормативін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1256 қаулысының 2-тармағы 2)-тармақшасына, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына және «Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 31 наурыздағы № 336 қаулысына сәйкес әзірленді.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі оқушыларды және тәрбиеленушілерді жалпы білім беретін ұйымдардан және кейін үйге тегін тасуды қамтамасыз ету жөнінде анықтама берумен немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауап туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) берумен оқушыларды және тәрбиеленушілерді жалпы білім беретін ұйымдардан және кейін үйге тегін тасуды қамтамасыз ету болып табылады.

В соответствии со статьями 104 и 105 Закона Республики Казахстан "О браке и семье", на основании заявления (Ф.И.О.) и документов районных, городских отделов, образования аким _________ района (города) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить опеку(попечительство) над несовершеннолетними
детьми, оставшимися без попечения родителей, согласно приложению
№ п/п
Опекун
(попечитель)
Опекаемый
Основание оформления опеки
и попечительства
Ф.И.О.
Ф.И.О., год рождения
опека (попечительство).
2. Закрепить имеющее жилье за ___________________________
Аким __________________ подпись (Ф.И.О.)
М.П.
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 19 октября 2011 года
№ А-9/387
Регламент государственной услуги
«Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся
и воспитанников к общеобразовательной организации
образования и обратно домой»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель - физическое лицо.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается акимами поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее – аким сельского округа).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании пункта 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", подпункта 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1256 "Об утверждении гарантированного государственного норматива сети организаций образования", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 336 «Об утверждении стандартов государственных услуг и внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является обеспечение обучающихся и воспитанников бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой с выдачей справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой (далее - справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне
қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты ауылдық округтың әкімінен алуға болады, мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері
1) мемлекеттік қызметті алу үшін жүгінген мерзімнен бастап 5 жұмыс күнін құрайды;
2) өтініш берушінің жүгінген күні (тіркеу кезінде) орында көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін барынша мүмкін мерзiмi 30 минуттан аспайды;
3) өтініш берушінің жүгінген күні орында көрсетілетін мемлекеттік қызметті алатын тұлғаға қызмет көрсетудің барынша мүмкін мерзiмi 30 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартудың негізі осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тиісті құжаттарды ұсынбағаны болып табылады.
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсетулердің нәтижелерін беру мерзіміне дейін мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:
1) тұтынушы ауылдық округтың әкімдігіне қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) ауылдық округтың әкімдігі ұсынылған өтініштерді қарастыруды жүзеге асырады, дәлелді бас тартуды дайындайды немесе анықтаманы рәсімдейді, тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін береді.
12. Ауылдық округтың әкімдігінде мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың мейлінше саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
қызметтердің (өзара қызметтердің) тәртібін сипаттау
13. Құжаттар осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша әлеуметтік мәселелерге басшылық ететін аталған қызметтерді көрсетуге жауапты ауылдық округтың әкімдігінің маманына аталған қызметті көрсету үшін кабинетке тапсырылады.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттар тапсырылған соң тұтынушыға қызметті алатын күнін көрсетіп, қолхат беретін ауылдық округі әкімдігі маманының тегі, аты, әкесінің аты, өтінішті қабылдау күні мен нөмірін көрсете отырып, осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес қажетті құжаттарды алуға қолхат беріледі.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға келесі құжаттар қажет:
1) осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес оқушының/тәрбиеленушінің ата-анасынан немесе заңды өкiлінен оның баласын жалпы білім беретін ұйымдарға тегін тасумен қамтамасыз ету үшін жазған өтініші;
2) баланың тууы туралы куәлігінің түпнұсқасы және көшірмесі (жеке куәлігі);
3) осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес оқу орнынан анықтама.
Туу туралы куәлік пен жеке куәліктің түпнұсқасы көшірмесімен салыстыру үшін ұсынылады және тұтынушыға қайтарылады.
Мемлекеттік қызмет алу үшін өтініштің үлгісі әкімдіктің фойесінде орналастырылады және де әкімдіктің мамандарынан алуға болады.

3. Требования к порядку оказания
государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить у акима сельского округа, адреса и график работы, которые указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента обращения для получения государственной услуги составляет 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) - не более 30 минут;
3) максимальное допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя не более 30 минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является непредставление потребителем соответствующих документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление об оказании государственной услуги акиму сельского округа;
2) аким сельского округа регистрирует заявление, осуществляет рассмотрение, подготавливает мотивированный отказ или оформляет справку, выдает результат оказания государственной услуги потребителю.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов у акима сельского округа составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Документы сдаются ответственному специалисту, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка в получении необходимых документов согласно приложению 2 к настоящему Регламенту с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста акима сельского округа, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
14. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) заявление от родителя или законного представителя обучающегося/воспитанника/ на обеспечение его ребенка бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования согласно приложению 3 к настоящему Регламенту;
2) оригинал и копия свидетельства о рождении ребенка (удостоверение личности);
3) справка с места учебы согласно приложению 4 к настоящему Регламенту.
Оригинал свидетельства о рождении, удостоверение личности предоставляется для сверки с копией и возвращается потребителю.

15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) ауылдық округ әкімдігінің маманы;
2) ауылдық округтың әкімі.
16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және ҚФБ әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін схемалар осы регламенттің 6-қосымшасында көрсетілген.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі осы регламенттің 7-қосымшасына сәйкес анықтама беру немесе анықтама беруден бастарту түрінде ұсынылады.
Анықтама беруден бастарту бастартудың дәлелді себептерін көрсете отырып, қағаз тасығышта жазбаша түрде ресімделеді.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершіліктері
19. Мемлекеттік қызмет көрсететін жауапты тұлға ауылдық округтің әкімі (бұдан әрі – лауазымды тұлға) болып табылады.
Ауылдық округтің әкімі Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты болады.
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушiлердi
бiлiмнің жалпы білім
беру ұйымдарына және
үйлерiне тегiн тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттiк
қызмет регламентіне 1-қосымша
Кент, ауыл (селосы), ауылдық (селолық)
округ әкімдіктерінің жергілікті атқарушы
органдарының тізімі
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
«Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Азат ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-
сенбі, жексенбі
8716-38-35144
«Ақкөл ауданы Кеңес селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Домбыралы ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-38-38143
«Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Қына ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-38-34190
«Ақкөл ауданы Наумовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Наумовка cелосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) специалист аппарата акима сельского округа;
2) аким сельского округа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 5 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 6 к настоящему Регламенту.
18. Результат оказания государственной услуги предоставляется в форме выдачи справки, согласно приложения 7 к настоящему Регламенту или отказа в выдаче справки.
Отказ в предоставлении государственной услуги оформляется в письменной форме на бумажном носителе с указанием мотивированной причины отказа.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
19. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является аким сельского округа.
Аким сельского округа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги «Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой»
Список аппаратов акимов поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
Наименование
уполномоченных органов
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Азат Аккольского района»
Аккольский район, аул Азат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-35144
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район, аул Домбыралы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-38143
Государственное учреждение «Аппарат акима Карасайского аульного округа Аккольского района»
Аккольский район, аул Кына
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-34190
Государственное учреждение «Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район, cело Наумовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-38-32332
«Ақкөл ауданы Новорыбинка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Новорыбинка
селосысы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-
сенбі, жексенбі
8716-38-33294
«Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Жалғызқарағай ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-
сенбі, жексенбі
8716-38-32166
«Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Еңбек ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-38-37101
«Ақкөл ауданы Урюпинка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Урюпинка
селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-38-31535
«Ақкөл ауданы Бөгенбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Бөгенбай cелосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-38-36699
«Ақкөл ауданы Қырыққұдық селосы округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Қырыққұдық cелосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-38-45523
«Аршалы ауданы Аршалы кенті округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Аршалы кенті, Тәшенов көшесі, 15
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-22598
«Аршалы ауданы Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Ақбұлақ селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-24334
«Аршалы ауданы Арнасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Арнасай ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-25349
«Аршалы ауданы Анар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Анар селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-60268
«Аршалы ауданы Бірсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Бірсуат селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-38-32332
Государственное учреждение «Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район, село Новорыбинка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-33294
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района»
Аккольский район, аул Жалгызкарагай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-32166
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекского аульного округа Аккольского района»
Аккольский район, аул Енбек
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-37101
Государственное учреждение «Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район, село Урюпинка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-31535
Государственное учреждение «Аппарат акима Богенбайского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район, cело Богенбай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-36699
Государственное учреждение «Аппарат акима села Кырык кудук Аккольского района»
Аккольский район, cело Кырык кудук
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-45523
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аршалы Аршалынского района»
Аршалынский район,
поселок Аршалы, улица Ташенова, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-22598
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбулакского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
село Акбулак
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-24334
Государственное учреждение «Аппарат акима Арнасайского аульного округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
аул Арнасай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-25349
Государственное учреждение «Аппарат акима Анарского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
село Анар
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-60268
Государственное учреждение «Аппарат акима Берсуатского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Берсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-44-25534
«Аршалы ауданы Бұлақсай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Бұлақсай ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-25750
«Аршалы ауданы Волгодоновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Волгодоновка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-23434
«Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-23234
«Аршалы ауданы Ижевск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Ижевск селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-24234
«Аршалы ауданы Константиновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Константиновка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-23134
«Аршалы ауданы Михайловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Михайловка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-23634
«Аршалы ауданы Түрген ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы Түрген ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-25234
«Аршалы ауданы Сарыба селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Сарыба с.
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-24610
«Астрахан ауданы Астрахан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Астраханка селосы, Әл Фараби көшесі, 50
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-22497
«Астрахан ауданы Бесбидайық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Степное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-44-25534
Государственное учреждение «Аппарат акима Булаксайского аульного округа Аршалынского района»
Аршалынский район, аул Булаксай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-25750
Государственное учреждение «Аппарат акима Волгодоновского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Волгодоновка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-23434
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района»
Аршалынский район, аул Жибек жолы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-23234
Государственное учреждение «Аппарат акима Ижевского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Ижевское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-24234
Государственное учреждение «Аппарат акима Константиновского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Константиновка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-23134
Государственное учреждение «Аппарат акима Михайловского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Михайловка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-23634
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Турген Аршалынского района»
Аршалынский район аул Турген
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-25234
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарабинского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
с. Сараба, улица
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-24610
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Астраханка, улица Аль-Фараби, 50
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-22497
Государственное учреждение «Аппарат акима Бесбидаикского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Степное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-41-26477
«Астрахан ауданы Есіл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Зеленое с.
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-26773
«Астрахан ауданы Жалтыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Жалтыр селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41- 21910
«Астрахан ауданы Жарсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Жарсуат селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-52122
«Астрахан ауданы Каменка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Каменка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-25135
«Астрахан ауданы Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Қызылжар селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-28335
«Астрахан ауданы Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Ұзынкөл селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-52175
«Астрахан ауданы Колутон селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Колутон ст.
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-24435
«Астрахан ауданы Николаевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Петровка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-25335
«Астрахан ауданы Старый Колутон селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Старый Колутон селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-24950
«Астрахан ауданы Острогорское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Новый Колутон селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-24950
«Астрахан ауданы Острогорское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Новый Колутон селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-41-26477
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, с. Зеленое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-26773
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалтырского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Жалтыр
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41- 21910
Государственное учреждение «Аппарат акима Жарсуатского сельского округа» Астраханского района
Астраханский район, село Жарсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-52122
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Каменка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-25135
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Кызылжар
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-28335
Государственное учреждение «Аппарат акима Узункольского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Узунколь
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-52175
Государственное учреждение «Аппарат акима Колутонского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
ст. Колутон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-24435
Государственное учреждение «Аппарат акима Николаевского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Петровка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-25335
Государственное учреждение «Аппарат акима Староколутонского
сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Старый Колутон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-24950
Государственное учреждение «Аппарат акима Острогорского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Новый Колутон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-24950
Государственное учреждение «Аппарат акима Острогорского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Новый Колутон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-41-24723
«Астрахан ауданы Новочеркасское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Новочеркасское селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-26477
«Атбасар ауданы Борисовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Борисовка селосы Бейбітшілік көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-90335
«Атбасар ауданы Есенгелді ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Есенгелді ауылы, Приозерная көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-78335
«Атбасар ауданы Макеевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Шу селосы Целинная көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-99335
«Атбасар ауданы Мариновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Мариновка селосы, Ленин көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-51447
«Атбасар ауданы Новоалександровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Новоалексан-
дровка селосы Мир көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-70695
«Атбасар ауданы Шұңқыркөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Новомариновка селосы, Целинная көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-72382
«Атбасар ауданы Новосельское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Новосельское селосы,Орталық  көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-92360
«Атбасар ауданы Октябрьское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Октябрьское селосы, Ленин көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-97391
«Атбасар ауданы Покровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Покровка селосы, Молодежная көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-41-24723
Государственное учреждение «Аппарат акима Новочеркасского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Новочеркасское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-26477
Государственное учреждение «Аппарат акима Борисовского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Борисовка улица Бейбитшилик
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-90335
Государственное учреждение «Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
аул Есенгельды, улица Приозерная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-78335
Государственное учреждение «Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Шуйское, улица Целинная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-99335
Государственное учреждение «Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Мариновка, улица Ленина
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-51447
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Ново Александровка, улица Мира
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-70695
Государственное учреждение «Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Новомариновка, улица Целинная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-72382
Государственное учреждение «Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Новосельское, улица Орталык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-92360
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Октябрьское, улица Ленина
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-97391
Государственное учреждение «Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Покровка, улица Молодежная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-43-98490
«Атбасар ауданы Полтавка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Полтавка селосы, Молодежная көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-96335
«Атбасар ауданы Сепе селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Сепе селосы, Центральная көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-94135
«Атбасар ауданы Сергеевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Сергеевка селосы, Абай көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-91567
«Атбасар ауданы Сочинское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Сочинское селосы, Бейбітшілік көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-92135
«Атбасар ауданы Тельман селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Тельман селосы, Достық көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-95430
«Атбасар ауданы Ярославское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Тимашевка селосы, Центральная көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-94496
«Бұланды ауданы Карамышевское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Шұбарағаш селосы, Достық көшесі, 42 үй
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-35643
«Бұланды ауданы Капитоновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Капитоновка селосы, Ленин көшесі, 50
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-32137
«Бұланды ауданы Никольск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Никольск селосы, Советская көшесі, 33
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-33667
«Бұланды ауданы Ергольское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Тоқтамыс селосы, Сейфуллин көшесі, 45
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-43-98490
Государственное учреждение «Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Полтавка, улица Молодежная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-96335
Государственное учреждение «Аппарат акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Сепе, улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-94135
Государственное учреждение «Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Сергеевка, улица Абая
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-91567
Государственное учреждение «Аппарат акима Сочинского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Сочинское, улица Бейбитшилик
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-92135
Государственное учреждение «Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Тельмана, улица Достык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-95430
Государственное учреждение «Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Тимашевка, улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-94496
Государственное учреждение «Аппарат акима Карамышевского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Шубарагаш, улица Достык, д.42
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-35643
Государственное учреждение «Аппарат акима Капитоновского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Капитоновка, улица Ленина, д.50
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-32137
Государственное учреждение «Аппарат акима Никольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Никольск, улица Советская, д.33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-33667
Государственное учреждение «Аппарат акима Ергольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Токтамыс, улица Сейфуллина, д.45
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-46-32616
«Бұланды ауданы Даниловское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Алтынды селосы, Кәкішев көшесі, 22
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-34448
«Бұланды ауданы Вознесенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Вознесенка селосы, Мир көшесі, 15
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-36111
«Бұланды ауданы Новобратское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Новобратское селосы, Уәлиханов көшесі, 3
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-36735
«Бұланды ауданы Қараөзек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Қараөзек селосы, Балуан Шолақ көшесі, 13
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-38483
«Бұланды ауданы Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Айнакөл селосы, Жастар көшесі, 18
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-31433
«Бұланды ауданы Амангелді селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Амангелді селосы, Ленин көшесі, 22
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-35383
«Бұланды ауданы Журавлевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Журавлевка селосы, Артемьев көшесі 21
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-22156
«Бурабай ауданы Бурабай кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 26
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-30-71296
«Бурабай ауданы Абылайхан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Қызылағаш селосы,
Н.Көбенов көшесі 2
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-95138
«Бурабай ауданы Зеленый бор селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Зеленый бор селосы,
Цой көшесі, 9
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-46-32616
Государственное учреждение «Аппарат акима Даниловского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Алтынды, улица Какишева, д.22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-34448
Государственное учреждение «Аппарат акима Вознесенского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Вознесенка, улица Мира, д.15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-36111
Государственное учреждение «Аппарат акима Новобратского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Новобратское, улица Валиханова, д.3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-36735
Государственное учреждение «Аппарат акима Караузекского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Караузек, улица Балуан Шолака, д.13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-38483
Государственное учреждение «Аппарат акима Айнакольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Айнаколь, улица Жастар, д.18
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-31433
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Амангельды, улица Ленина, д.22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-35383
Государственное учреждение «Аппарат акима Журавлевского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Журавлевка, улица Артемьева д.21
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-22156
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бурабай Бурабайского района»
Бурабайский район,
поселок Бурабай, улица Кенесары 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-30-71296
Государственное учреждение «Аппарат акима Аблайханского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Кызылагаш,
улица Н.Кобенова 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-95138
Государственное учреждение «Аппарат акима Зеленоборского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Зеленый бор,
улица Цоя 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-30-74346
«Бурабай ауданы Златополье селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Златополье селосы,
Центральная көшесі 32 а
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-94532
«Бурабай ауданы Қатаркөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Қатаркөл селосы,
Ленин көшесі 34
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-91260
«Бурабай ауданы Кенесары селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Кенесары ауылы,
Мир көшесі 145
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-93233
«Бурабай ауданы Атамекен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Атамекен ауылы,
Школьная көшесі 26
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-96118
«Бурабай ауданы Наурызбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Наурызбай батыр ауылы,
Уәлиханов көшесі 4
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-78445
«Бурабай ауданы Ұрымқай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Ұрымқай селосы,
Ленин көшесі, 1 а
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-93442
«Бурабай ауданы Успеноюрьевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Успеноюрьевка селосы, Мир көшесі, 9
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-92125
«Бурабай ауданы Кенесары селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Кенесары ауылы,
Мир көшесі, 145
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-93233
«Егіндікөл ауданы Егіндікөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Егіндікөл селосы,
Победа көшесі, 6
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-21951
«Егіндікөл ауданы Қоржынкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Қоржынкөл селосы,
Ленин көшесі, 13
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-30-74346
Государственное учреждение «Аппарат акима Златопольского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Златополье,
улица Центральная 32 а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-94532
Государственное учреждение «Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Катарколь,
улица Ленина 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-91260
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
аул Кенесары,
улица Мира 145
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-93233
Государственное учреждение «Аппарат акима Атамекенского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
аул Атамекен,
улица Школьная 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-96118
Государственное учреждение «Аппарат акима Наурызбайского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
аул Наурызбай Батыра,
улица Валиханова 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-78445
Государственное учреждение «Аппарат акима Урумкайского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Урумкай,
улица Ленина, 1 а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-93442
Государственное учреждение «Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Успеноюрьевка, улица Мира, 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-92125
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
аул Кенесары,
улица Мира, 145
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-93233
Государственное учреждение «Аппарат акима села Егиндыколь Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Егиндыколь,
улица Победы, 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-21951
Государственное учреждение «Аппарат акима села Коржинколь Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Коржинколь,
улица Ленина, 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-42-26117
«Егіндікөл ауданы Абай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Абай селосы,
Дружба көшесі,4
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-23010
«Егіндікөл ауданы Спиридоновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Спиридоновка селосы, Горький көшесі, 5
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-27201
«Егіндікөл ауданы Алакөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Полтавское селосы, Центральная көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-23310
«Егіндікөл ауданы Бауман селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Бауман селосы, Мир көшесі, 1
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-24335
«Егіндікөл ауданы Буревестник селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Буревестник селосы, Орталық көшесі 2
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-22032
«Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Егіндікөл ауданы, Жалманқұлақ селосы, Ленин көшесі, 12
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-21307
«Егіндікөл ауданы Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Егіндікөл ауданы, Ұзынкөл селосы, Степная көшесі, 11
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-25363
«Еңбекшілдер ауданы Заозерный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы, Заозерный селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-25655
«Еңбекшілдер ауданы Аңғалбатыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы,
Аңғалбатыр ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-26513
«Еңбекшілдер ауданы Ақсу селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы,
Ақсу ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-42-26117
Государственное учреждение «Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Абай,
улица Дружбы, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-23010
Государственное учреждение «Аппарат акима села Спиридоновка Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Спиридоновка, улица Горького, 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-27201
Государственное учреждение «Аппарат акима Алакольского сельского округа Егиндыколького района
Егиндыкольский район, село Полтавское, улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-23310
Государственное учреждение «Аппарат акима Бауманского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Баумана, улица Мира, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-24335
Государственное учреждение «Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Буревестник, улица Орталык 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-22032
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Жалманкулак, улица Ленина, 12
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-21307
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Узынколь, улица Степная, 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-25363
Государственное учреждение «Аппарат акима села Заозерный Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Заозерный
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-25655
Государственное учреждение «Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
аул Ангалбатыра
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-26513
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксусского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, аул Аксу
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-45-71891
«Еңбекшілдер ауданы Бірсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы,
Бірсуат селосы,
Ақан сері көшесі, 6
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-26206
«Еңбекшілдер ауданы Баймырза селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы, Баймырза селосы, Сейфуллин көшесі, 15
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-26622
«Еңбекшілдер ауданы Уалиханов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы,
Уәлиханов селосы,
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-27638
«Еңбекшілдер ауданы Донской селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы, Донское селосы, Жамбыл көшесі, 2
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-27257
«Еңбекшілдер ауданы Еңбекшілдер селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы,
Еңбекшілдер селосы,
Орталық көшесі, 22
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-23040
«Еңбекшілдер ауданы Краснофлот селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы,
Краснофлотское селосы,
Орталық көшесі, 55
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-23305
«Еңбекшілдер ауданы Заураловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы,
селосы Заураловка,
көшесі Бәйтерек, 21
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-26432
«Еңбекшілдер ауданы Кенащы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы, Кенащы селосы,
Ақан сері көшесі,33
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-30249
«Еңбекшілдер ауданы Макинск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы,
Макинка селосы, Чкалов көшесі, 75
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-28123
«Еңбекшілдер ауданы Мамай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы,
Мамай селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-45-71891
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район
село Бирсуат,
улица Акана серэ, 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-26206
Государственное учреждение «Аппарат акима Баймырзинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район., село Баймырза, улица Сейфулина, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-26622
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Валиханово,
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-27638
Государственное учреждение «Аппарат акима Донского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Донское, улица Джамбула, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-27257
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшильдерского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшльдерский район,
село Енбекшильдерское,
улица Орталык, 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-23040
Государственное учреждение «Аппарат акима Краснофлотского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Краснофлотское,
улица Орталык, 55
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-23305
Государственное учреждение «Аппарат акима Заураловского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Заураловка,
улица Байтерек, 21
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-26432
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенащинского сельского округа Енбешильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Кенащи,
улица Акана серэ,33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-30249
Государственное учреждение «Аппарат акима Макинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Макинка, улица Чкалова, 75
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-28123
Государственное учреждение «Аппарат акима Мамайского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Мамай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-39-20949
«Еңбекшілдер ауданы Үлгілі селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Еңбекшілдер ауданы,
Үлгі ауылы,
Пушкин көшесі, 17
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-25107
«Ерейментау ауданы Павловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Ерейментау ауданы Павловка селосы, Больничная көшесі, 3
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-33284
«Ерейментау ауданы Новомарковка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Ерейментау ауданы Новомарковка селосы, Кисилев көшесі, 19А
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-33575
«Ерейментау ауданы Тайбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Ерейментау ауданы Тайбай селосы
53 шағын ауданы,
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-37635
«Ерейментау ауданы Өленті селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Ерейментау ауданы Өленті селосы,
Целинная көшесі, 1
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-36215
«Ерейментау ауданы Қойтас селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Ерейментау ауданы Қойтас селосы
Бейбітшілік көшесі, 11
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-36144
«Ерейментау ауданы Бозтал селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Ерейментау ауданы
Бозтал селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-36335
«Ерейментау ауданы Благодатное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Ерейментау ауданы
Благодатное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-34175
«Ерейментау ауданы Новодолинка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы
Новодолинка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-53832
«Ерейментау ауданы Күншалған селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы
Күншалған селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-39-20949
Государственное учреждение «Аппарат акима Ульгинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, аул Ульги,
улица Пушкина, 17
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-25107
Государственное учреждение «Аппарат акима Павловского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Павловка, улица Больничная, 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-33284
Государственное учреждение «Аппарат акима Новомарковского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Новомарковка, улица Кисилева, 19А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-33575
Государственное учреждение «Аппарат акима Тайбайского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Тайбай
микрорайон д. 53,
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-37635
Государственное учреждение «Аппарат акима Улентинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Уленты,
улица Целинная, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-36215
Государственное учреждение «Аппарат акима Койтаского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Койтас
улица Бейбетшилик, 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-36144
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бозтал Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Бозтал
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-36335
Государственное учреждение «Аппарат акима Благодатненского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Благодатное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-34175
Государственное учреждение «Аппарат акима Новодолинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Новодолинка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-53832
Государственное учреждение «Аппарат акима Куншалганского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Куншалган
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-33-37235
«Ерейментау ауданы Торғай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы Торғай селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-35135
«Ерейментау ауданы Бестоғай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы Бестоғай селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-34511
«Ерейментау ауданы Селеті селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы Селеті селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-36685
«Ерейментау ауданы Изобильное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы Изобильное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-35316
«Ерейментау ауданы Ақмырза селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы
Ақмырза селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-32354
«Есіл ауданы Ақсай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Ақсай селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-29230
«Есіл ауданы Біртал селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы,
Біртал селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-29406
«Есіл ауданы Бұзылық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы,
Бұзылық селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-26241
«Есіл ауданы Двуреченск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы,
Двуречное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-27347
«Есіл ауданы Жаныспай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы,
Жаныспай селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-26438
«Есіл ауданы Зареченск Бұзылық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы,
Заречный селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-33-37235
Государственное учреждение «Аппарат акима Тургайского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Тургай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-35135
Государственное учреждение «Аппарат акима Бестогайского
сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Бестогай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-34511
Государственное учреждение « Аппарат акима села Селеты, Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Селеты
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-36685
Государственное учреждение «Аппарат акима села Изобильное, Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Изобильное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-35316
Государственное учреждение «Аппарат акима Акмырзинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Акмырза
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-32354
Государственное учреждение «Аппарат акима села Аксай Есильского района»
Есильский район,
село Аксай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-29230
Государственное учреждение «Аппарат акима Биртальского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Биртал
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-29406
Государственное учреждение «Аппарат акима Бузулукского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Бузулук
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-26241
Государственное учреждение «Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Двуречное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-27347
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Жаныспай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-26438
Государственное учреждение «Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Заречный
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-47-23333
«Есіл ауданы Знаменск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы,
Знаменка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-26643
«Есіл ауданы Қаракөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы, Қаракөл селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-27718
«Есіл ауданы Красивинск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы, Красивое селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-24341
«Есіл ауданы Курск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы, Курское селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-28390
«Есіл ауданы Московское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы, Московское селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-27543
«Есіл ауданы Орловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы, Орловка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі воскресень
8716-47 24233
«Есіл ауданы Раздольное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы, Раздольное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
Федянина Л.А.
р.т. 871647 244-7
«Есіл ауданы Свободное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы, Свободное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-28599
«Есіл ауданы Юбилейный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, селосы Юбилейное
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-28543
«Есіл ауданы Ярославка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы, Ярославка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-52972
«Есіл ауданы Красногорский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Есіл ауданы, Красногорский кенті
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-47-23333
Государственное учреждение «Аппарат акима Знаменского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Знаменка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-26643
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракольский сельский округ Есильского района»
Есильский район, село Караколь
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-27718
Государственное учреждение «Аппарат акима Красивенского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Красивое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-24341
Государственное учреждение «Аппарат акима села Курское Есильского района»
Есильский район, село Курское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-28390
Государственное учреждение «Аппарат акима села Московское Есильского района»
Есильский район, село Московское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-27543
Государственное учреждение «Аппарат акима села Орловка Есильского района»
Есильский район, село Орловка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47 24233
Государственное учреждение «Аппарат акима села Раздольное Есильского района»
Есильский район, село Раздольное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
Федянина Л.А.
р.т. 871647 244-7
Государственное учреждение «Аппарат акима села Свободное Есильского района»
Есильский район, село Свободное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-28599
Государственное учреждение «Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Юбилейное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-28543
Государственное учреждение «Аппарат акима села Ярославка Есильского района»
Есильский район, село Ярославка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-52972
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района»
Есильский район, поселок Красногорский
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-47-24747
«Жақсы ауданы Жақсы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Жақсы селосы,
Ленин көшесі, 32
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35- 21581
«Жақсы ауданы Белағаш селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
Белағаш селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35- 93131
«Жақсы ауданы Киевское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы, Киевское селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-97194
«Жақсы ауданы Подгорное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
Подгорное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-98171
«Жақсы ауданы Чапаевское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
Чапаевское селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-94348
«Жақсы ауданы Беловодск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
Беловодское селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-31227
«Жақсы ауданы Жаңақима селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
Жаңақима селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-51208
«Жақсы ауданы Запорожск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
Запорожье селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716- 35-57466
«Жақсы ауданы Ишим селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
Ишим селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-33240
«Жақсы ауданы Қайрақты селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
Қайрақты селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-94683
«Жақсы ауданы Калинин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
Калинин селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-47-24747
Государственное учреждение «Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Жаксы,
улица Ленина, 32
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35- 21581
Государственное учреждение «Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Белагаш
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35- 93131
Государственное учреждение «Аппарат акима села Киевское Жаксынского района»
Жаксынский район, село Киевское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-97194
Государственное учреждение «Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Подгорное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-98171
Государственное учреждение «Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Чапаевское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-94348
Государственное учреждение «Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Беловодское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-31227
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Жана-Кийма
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-51208
Государственное учреждение «Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село. Запорожье
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716- 35-57466
Государственное учреждение «Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Ишимское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-33240
Государственное учреждение «Аппарат акима Кайрактинского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Кайракты
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-94683
Государственное учреждение «Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Калининское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-35-95322
«Жақсы ауданы Қызылсай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
Кировское селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-93371
«Жақсы ауданы Новокиенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
Новокиенка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-96116
«Жақсы ауданы Тарасовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
Тарасовка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-97212
«Жақсы ауданы Терісаққан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жақсы ауданы,
селосы Терісаққан
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-33383
«Жарқайың ауданы Бірсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
Бірсуат селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-93589
«Жарқайың ауданы Уәлиханов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
Уәлиханов селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-93702
«Жарқайың ауданы Гастелло селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
Гастелло селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-97518
«Жарқайың ауданы Далабай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
Далабай ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-93129
«Жарқайың ауданы Жаңадала селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Тасты-Талды селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48 -96286
«Жарқайың ауданы Костычев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
Костычево селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48- 93473
«Жарқайың ауданы Құмсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
Құмсуат селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-35-95322
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жансынского района»
Жаксынский район,
село Кировское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-93371
Государственное учреждение «Аппарат акима Новокиенского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Новокиенка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-96116
Государственное учреждение «Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Тарасовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-97212
Государственное учреждение «Аппарат акима Терсаканского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Терсакан
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-33383
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Бирсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-93589
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Валиханово
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-93702
Государственное учреждение «Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Гастелло
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-97518
Государственное учреждение «Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
аул Далабай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-93129
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Тасты-Талды
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48 -96286
Государственное учреждение «Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Костычево
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48- 93473
Государственное учреждение «Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Кумсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-48-52800
«Жарқайың ауданы Львов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
Львовское селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-95270
«Жарқайың ауданы Нахимов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Нахимовка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48- 95268
«Жарқайың ауданы Отрадный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
Отрадное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-98257
«Жарқайың ауданы Пригородный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
Пригородное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-52456
«Жарқайың ауданы Пятигорск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
Пятигорское селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-99433
«Жарқайың ауданы Тасөткел селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
Тасөткел селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-95467
«Жарқайың ауданы Тассуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
селосы Тассуат
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-93273
«Жарқайың ауданы Үшқарасу селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Үшқарасу селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-99577
«Жарқайың ауданы Шойындыкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Жарқайың ауданы,
Шойындыкөл селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-31030
«Зеренді ауданы Ақкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Ақкөл селосы,
Уәлиханов көшесі, 2
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-48-52800
Государственное учреждение «Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Львовское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-95270
Государственное учреждение «Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Нахимовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48- 95268
Государственное учреждение «Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Отрадное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-98257
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Пригородное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-52456
Государственное учреждение «Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского сельского округа»
Жаркаинский район,
село Пятигорское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-99433
Государственное учреждение «Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Тасоткель
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-95467
Государственное учреждение «Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Тассуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-93273
Государственное учреждение «Аппарат акима Ушкасуского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Ушкарасу
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-99577
Государственное учреждение «Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Шойындыколь
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-31030
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккольского сельского округа Зерендин-ского района»
Зерендинский район,
село Акколь,
улица Валиханова, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-32-37551
«Зеренді ауданы Алексеевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Алексеевка селосы,
Алтынсарин көшесі, 9/1
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-35650
«Зеренді ауданы Бұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Еленовка селосы,
Абылайхан көшесі, 37
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-38533
«Зеренді ауданы Сакен Сейфулин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Бірлестік кенті,
КБК тұрғын массиві
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-34403
«Зеренді ауданы Викторовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
Зеренді ауданы,
Викторовка селосы,
Мир көшесі, 69
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-23117
«Зеренді ауданы Исаковка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Исаковка селосы,
Бейбітшілік көшесі, 32
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-27326
«Зеренді селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Зеренді селосы,
Мир көшесі, 48
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-21365
«Зеренді ауданы Ортақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы, Ортақ селосы,
Орталық көшесі, 26
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-37392
«Зеренді ауданы Садовое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Садовое селосы,
Тәуелсіздік көшесі 3
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-34598
«Зеренді ауданы Сарыөзек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы, Ақан селосы
Сарыөзек көшесі, 11/1
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-38334
«Зеренді ауданы Симферополь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Симферопольское селосы,
Целинная көшесі, 6
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-32-37551
Государственное учреждение «Аппарат акима села Алек-сеевка Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Алексеевка,
улица Алтынсарина, 9/1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-35650
Государственное учреждение У «Аппарат акима Булакского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Еленовка,
улица Абылай хана, 37
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-38533
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа им.Сакена Сейфулина Зерендинского района»
Зерендинский район,
поселок Бирлестык,
жилой массив ГОКа
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-34403
Государственное учреждение «Аппарат акима Викторов-ского сельского округа Зерендинского района »
Зерендинский район,
село Викторовка,
улица Мира, 69
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-23117
Государственное учреждение «Аппарат акима Исаковского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Исаковка,
улица Бейбитшилик, 32
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-27326
Государственное учреждение «Аппарат акима Зерендин-ского сельского округа»
Зерендинский район,
село Зеренда,
улица Мира, 48
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-21365
Государственное учреждение «Аппарат акима Ортакского сельского округа Зерендинского района »
Зерендинский район, село Ортак,
улица Орталык, 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-37392
Государственное учреждение «Аппарат акима Садового сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Садовое,
улица Тауелсыздык, 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-34598
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарыозек-ского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Акан
улица Сарыозек, 11/1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-38334
Государственное учреждение «Аппарат акима Симферопольского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Симферопольское,
улица Целинная,6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-32-33417
«Зеренді ауданы Көсеп селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Куропаткино селосы,
Целинная көшесі, 28
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-33638
«Зеренді ауданы Қонысбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы, Қонысбай селосы,
Абай Құнанбаев көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-34404
«Зеренді ауданы Қызылсая селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Қызылсая селосы,
Шағырлы көшесі, 19
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-34395
«Зеренді ауданы Қызылегіс селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Қызылегіс селосы,
Орталық көшесі, 8
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-28249
«Зеренді ауданы Қанай би селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы, Қанай Би селосы,
Қанай би көшесі, 13
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32- 23602
«Зеренді ауданы Мәлік Ғабдуллин ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Приречное селосы,
Орталық көшесі,4
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-25385
«Зеренді ауданы Мәлік Ғабдуллин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Мәлік Ғабдуллин ауылы, Зеленая көшесі, 13 а
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-27285
«Зеренді ауданы Бәйтерек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Бәйтерек селосы,
Центральная көшесі,1
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-26191
«Зеренді ауданы Троицк селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы,
Троицкое селосы,
Достық көшесі, 11
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-25267
«Зеренді ауданы Айдобол селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Зеренді ауданы, Айдабол селосы, Кооперативная көшесі, 4
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-32-33417
Государственное учреждение «Аппарат акима Кусепского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Куропаткино,
улица Целинная, 28
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-33638
Государственное учреждение «Аппарат акима Конысбайского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Конысбай,
улица Абая Кунанбаева
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-34404
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылсаянского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Кызылсая,
улица Шагырлы, 19
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-34395
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылегисского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Кызылегис,
улица Орталык, 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-28249
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа им.Канай би Зерендинского района»
Зерендинский район, село Канай Би,
улица Канай би, 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32- 23602
ГУ «Аппарат акима Приреченского сельского
округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Приречное,
улица Орталык,4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-25385
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Малика Габдуллина Зерендинского района»
Зерендинский район,
аул Малика Габдуллина, улица.Зеленая, 13 а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-27285
Государственное учреждение «Аппарат акима Байтерекского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Байтерек,
улица Центральная,1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-26191
Государственное учреждение «Аппарат акима Троицкого
сельского округа Зерендинского района »
Зерендинский район,
селоТроицкое,
улица Достык, 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-25267
Государственное учреждение «Аппарат акима села Айдабол Зерендинского района »
Зерендинский район, село Айдабол, улица Кооперативная, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-32-29107
«Қорғалжын ауданы Қорғалжын селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Қорғалжын ауданы, селосы Қоргалжын, көшесі Күмісбекова 31,
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-37-21609
«Қорғалжын ауданы Амангелді селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Қорғалжын ауданы,
Амангелді селосы, көшесі Абая, 21
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-37-35610
«Қорғалжын ауданы Қызылсай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Қорғалжын ауданы,Шалқар селосы, көшесі Б. Момышұлы, 34
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-37-45614
«Қорғалжын ауданы Коммунар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Қорғалжын ауданы, Майшұқыр селосы,
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-37-41601
«Қорғалжын ауданы Арықты селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Қорғалжын ауданы,Арықты селосы,
көшесі Ленина, 36
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-37-42653
«Қорғалжын ауданы Кенбидайық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Қорғалжын ауданы, Кенбидаиық селосы,
С. Сейфуллина, 4 көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-37-43610
«Қорғалжын ауданы Қарашалған селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Қорғалжын ауданы,Жантеке селосы, көшесі С.Сейфуллина, 47
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-37-33610
«Қорғалжын ауданы Сабынды селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Қорғалжын ауданы, Сабынды селосы,
Үсенов көшесі, 33
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-37- 44610
«Сандықтау ауданы Балкашин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы, Балкашино селосы, көшесі Абылай хана, 119
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-91230
«Сандықтау ауданы Веселов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы, Веселосы селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-32-29107
Государственное учреждение «Аппарат акима Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Кумисбекова 31,
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-21609
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Амангельды, улица Абая, 21
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-35610
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Шалкар, улица Б. Момышулы, 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-45614
Государственное учреждение «Аппарат акима Коммунарского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Майшукур,
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-41601
Государственное учреждение «Аппарат акима Арыктынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Арыкты,
улица Ленина, 36
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-42653
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенбидайкского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Кенбидаик,
улица С. Сейфуллина, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-43610
Государственное учреждение «Аппарат акима Карашалгынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Жантеке,
улица С.Сейфуллина, 47
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-33610
Государственное учреждение «Аппарат акима Сабундынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Сабынды,
улица Усенова, 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37- 44610
Государственное учреждение «Аппарат акима Балкашинского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылайхана, 119
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-91230
Государственное учреждение «Аппарат акима Веселовского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Веселое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-40-94241
«Сандықтау ауданы Белгород селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы, Белгородское селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-94146
«Сандықтау ауданы Лесной селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы,Лесное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-97535
«Сандықтау ауданы Каменка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы,Каменка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-96235
«Сандықтау ауданы Васильев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы, селосы Васильевка
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-95375
«Сандықтау ауданы Широков селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы, Богородка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-95435
«Сандықтау ауданы Хлебное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы, Хлебное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-94749
«Сандықтау ауданы Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы, Приозерное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-97635
«Сандықтау ауданы Сандықтау селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы,
Сандықтау селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-93813
«Сандықтау ауданы Новониколь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы,
Новоникольск селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-95735
«Сандықтау ауданы Максиков селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы, Максимовка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-40-94241
Государственное учреждение «Аппарат акима Белгородского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Белгородское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-94146
Государственное учреждение «Аппарат акима Лесного сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Лесное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-97535
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Каменка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-96235
Государственное учреждение «Аппарат акима Васильевского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Васильевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-95375
Государственное учреждение «Аппарат акима Широковского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Богородка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-95435
Государственное учреждение «Аппарат акима села Хлебное Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Хлебное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-94749
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Приозерное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-97635
Государственное учреждение «Аппарат акима Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район,
село Сандыктау
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-93813
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоникольского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район,
село Новоникольск
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-95735
Государственное учреждение «Аппарат акима Максиковского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Максимовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-40-97235
«Сандықтау ауданы Барақпай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы,Барақпай  селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-95122
«Сандықтау ауданы Бірлі селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы,
Красная Поляна
селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-93247
«Сандықтау ауданы Мәдениет селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Сандықтау ауданы,
Мәдениет ауылы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-93435
«Целиноград ауданы Ақмол селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы, Ақмол  ауылы,Гагарина, 2 көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-31169
«Целиноград ауданы Қабанбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы,Қабанбай батыра селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-91745
«Целиноград ауданы Софиевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Софиевка  селосы,
Центральная көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-36225
«Целиноград ауданы Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы, Рахымжан Қошқарбаев ауылы,40 лет Қазақстан  көшесі, 1
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-95222
«Целиноград ауданы Тасты ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы,Тасты  ауылы, Революционная  көшесі, 20
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51 32-639
«Целиноград ауданы Қараөткел селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы,
селосы Қараөткел,
көшесі Центральная
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-41625
«Целиноград ауданы Шалқар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы,Шалқар ауылы, Иманбаев көшесі, 5
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-40-97235
Государственное учреждение «Аппарат акима Баракпайского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Баракпай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-95122
Государственное учреждение «Аппарат акима Берликского сельского округа Сан-дыктауского района»
Сандыктауский район,
село Красная Поляна
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-93247
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Мадениет Сандыктауского района»
Сандыктауский район,
аул Мадениет
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-93435
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Акмол Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Акмол, ул. Гагарина, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-31169
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района»
Целиноградский район, село Кабанбай батыра
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-91745
Государственное учреждение «Аппарат акима Софиевского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район,
село Софиевка,
улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-36225
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Рахымжана Кошкарбаева, улица 40 лет Казахстан, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-95222
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Тасты Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Тасты, улица Революционная, 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51 32-639
Государственное учреждение «Аппарат акима Караоткельского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Караоткель,
улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-41625
Государственное учреждение «Аппарат акима Шалкарского аульного округа Целиноградского района
Целиноградский район, аул Шалкар, улица Иманбаева, 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-51-39225
«Целиноград ауданы Приречен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы,
Приречное селосы, көшесі Советская, 33
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-38225
«Целиноград ауданы Қосшы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы,Кощи селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
Абуов Е.К.
8716-51- 99619
«Целиноград ауданы Максимовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Максимовка селосы, Гагарина көшесі, 14
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-93333
«Целиноград ауданы Новоишимка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Новоишимка  селосы,
Дружба көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-31397
«Целиноград ауданы Родина ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы,Родина  ауылы
Центральная көшесі 4
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-37425
«Целиноград ауданы Мәншүк селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы,
Мәншүк селосы, Центральная, 1 көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-41220
«Целиноград ауданы Воздвиженка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы, Воздвиженка  селосы,
Қажымұқана көшесі, 4
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-96225
«Целиноград ауданы Оразақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы, Оразақ  селосы, Бейбітшілік  көшесі, 8
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-32225
«Целиноград ауданы Талапкер селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы, селосы Талапкер, көшесі Талапкер, 46
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-24060
«Целиноград ауданы Қоянды селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы,Қоянды с.
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-51-39225
Государственное учреждение «Аппарат акима Приреченского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Приречное, улица Советская, 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-38225
Государственное учреждение «Аппарат акима Кощинского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район, село Кощи
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
Абуов Е.К.
8716-51- 99619
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа» Целиноградского района
Целиноградский район, село Максимовка, ул. Гагарина, 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-93333
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоишимского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район, село Новоишимка,
ул. Дружба
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-31397
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Родина Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Родина
улица Центральная, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-37425
Государственное учреждение «Аппарат акима Маншукского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район,
село Маншук, улица Центральная, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-41220
Государственное учреждение «Аппарат акима Воздвиженского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район, село Воздвиженка,
улица Кажымукана, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-96225
Государственное учреждение «Аппарат акима Оразакского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район, село Оразак, улица Бейбітшілік, 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-32225
Государственное учреждение «Аппарат акима Талапкерского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район, село Талапкер, улица Талапкер, 46
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-24060
Государственное учреждение «Аппарат акима Кояндинского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район, с. Коянды
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-51-21160
«Целиноград ауданы Краснояр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Целиноград ауданы,
Жангизкудук селосы,
Мира көшесі, 44
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-35325
«Шортанды ауданы Шортанды поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Шортанды ауданы, Шортанды поселкесі, Абылайхан көшесі, 33
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-22080
«Шортанды ауданы Нучный поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Шортанды ауданы,  Научный поселкесі, Бараева, 15 көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-23012
«Шортанды ауданы Жолымбет поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Шортанды ауданы,  Жолымбет поселкесі,Абай көшесі, 9
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-27514
«Шортанды ауданы Раевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Шортанды ауданы, Раевка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-25716
«Шортанды ауданы Новокубанка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Новокубанка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-24635
«Шортанды ауданы Андреевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Андреевка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-24344
«Шортанды ауданы Петровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Петровка селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-26472
«Шортанды ауданы Пригородный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Пригородное селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-24535
«Шортанды ауданы Бектау ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Шортанды ауданы, Бектау селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-51-21160
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Жангизкудук,
улица Мира, 44
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-35325
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Шортанды Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Абылайхана, 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-22080
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Научный Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Научный, улица Бараева, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-23012
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Жолымбет Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Жолымбет, улица Абая, 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-27514
Государственное учреждение «Аппарат акима Раевского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Раевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-25716
Государственное учреждение «Аппарат акима Новокубанского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Новокубанка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-24635
Государственное учреждение «Аппарат акима Андреевского сель-ского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Андреевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-24344
Государственное учреждение «Аппарат акима Петровского сельского округа Шорандинского района»
Шортандинский район,
село Петровка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-26472
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Пригородное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-24535
Государственное учреждение «Аппарат акима Бектауского аульного округа Шортандинчкого района»
Шортандинский район, село Бектау
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-31-25341
«Шортанды ауданы Новоселосы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Шортанды ауданы,
Новоселосы селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-25543
«Шортанды ауданы Дамса селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
Шортанды ауданы, Дамса селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-33018
«Шортанды ауданы Бойайғыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Бозайғыр селосы
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-25675
«Шортанды ауданы Каснояр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
селосы Красный Яр, көшесі Советская, 3,
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-2-403934
«Көкшетау қаласы Станционный поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Станционный поселкесі, Первомайская, 4 көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-2- 440003
«Степногорск қаласы Заводской поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Заводской поселкесі, Красноармейская, 15 көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-45-71678
«Степногорск қаласы Ақсу поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Ақсу поселкесі,
Набиева, 26 көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-45-46446
«Степногорск қаласы Бестөбе поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Бестөбе поселкесі,
Мира, 10 көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-45-43417
«Степногорск қаласы Қарабұлақ селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Қарабұлақ селосы,
Ленина, 24 көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-45-42116
«Степногорск қаласы Ақсу поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
Степногорск қаласы,
Ақсу поселкесі,
Набиев, 26 көшесі
Күн сайын 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-31-25341
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоселовского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Новоселовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-25543
Государственное учреждение «Аппарат акима Дамсинского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Дамса
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-33018
Государственное учреждение «Аппарат акима Бозайгырского аульного округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Бозайгыр
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-25675
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа города Кокшетау»
город Кокшетау,
село Красный Яр,
улица Советская, 3,
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-2-403934
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Станционный города. Кокшетау»
город Кокшетау,
поселок Станционный, улица Первомайская, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-2- 440003
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Заводской города Степногорск»
город Степногорск,
поселок Заводской, улица Красноармейская, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-71678
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аксу города Степногорск»
город Степногорск,
поселок Аксу,
улица Набиева, 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-46446
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бестобе города Степногорск»
город Степногорск,
поселок Бестобе,
улица Мира, 10
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-43417
Государственное учреждение «Аппарат акима села Карабулак города Степногорск»
город Степногорск,
село Карабулак,
улица Ленина, 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-42116
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аксу города Степногорск»
город Степногорск,
поселок Аксу,
улица Набиева, 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-45-46446
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушiлердi
бiлiмнің жалпы білім
беру ұйымдарына және
үйлерiне тегiн тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттiк
қызмет регламентіне 2-қосымша
Тұтынушыдан құжаттарды алу жөнінде қолхат
Кент, ауыл (селосы ), ауылдық (селолық) округ әкімдігі
______________________________________________________
(облыстың, ауданның, елді мекеннің атауы)
Құжаттарды қабылдау жөнінде N_________қолхат
_________________________________-дан келесі құжаттар алынды:
1. Өтініш
2. Тууы туралы куәлігінің (жеке куәлігінің) көшірмесі
__________жылы N________кім берді____________________________
3. Оқу орнынан анықтама.
Әкімдіктің маманы _____________қабылдады (қолы)
"__" _____________ 20__ж.
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушiлердi
бiлiмнің жалпы білім
беру ұйымдарына және
үйлерiне тегiн тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттiк
қызмет регламентіне 3-қосымша
Өтініштің үлгісі
Кент, ауыл (селосы ), ауылдық (селосы)
округ әкімі _______________
(өтініш иесінің Т.А.Ә.)________
тұрғылықты мекен-жайы, телефоны:
_____________________________
Өтініш
Сізден (елді мекенді, ауданды көрсету қажет) тұратын және (толық білім беру ұйымының атауы, сыныбының № көрсету қажет) оқитын менің кәмелетке толмаған балам (Т.А.Ә: туған жылы) 20..-20.. оқу жылы (оқу жылын көрсету қажет) жалпы білім беретін ұйымға және кейін үйге тасуды қамтамасыз етуді сұраймын.
Күні_______жыл «___»__________
Өтініш иесінің қолы _________
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушiлердi бiлiмнің
жалпы білім беру ұйымдарына
және үйлерiне тегiн
тасымалдауды қамтамасыз ету»
мемлекеттiк қызмет
регламентіне 4-қосымша
АНЫҚТАМА
Бұл анықтама_______________________________________________
(тәрбиеленушінің және оқушының Т.А.Ә.)
оның шын мәнінде ___________________________ ___сыныбында
(мектептің атауын көрсету)
___ауысымда (___сағаттан ___сағатқа дейін) оқитыны және тасуды қажет ететіні жөнінде берілді.
Анықтама талап ету орнына ұсыну үшін беріледі.
№____мектептің директоры               Т.А.Ә._______________
(мектептің атауын көрсету)           (тегі, аты-жөні және қолы)
М.О.
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушiлердi бiлiмнің
жалпы білім беру ұйымдарына
және үйлерiне тегiн тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттiк
қызмет регламентіне 5-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің (рәсімдердің)
реттілігі және өзара әрекеті 1-кесте. ҚФБ әрекеттерін сипаттау.
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыстардың легі)
Әрекеттің № (барысы, жұмыстардың легі)
1
2
ҚФБ атауы
Ауылдық округ әкімдігінің маманы
Ауылдық округ әкімдігінің маманы
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды рәсімдеу
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Тұтынушыға қолхат беру
Құжаттарды ауылдық округтің әкіміне беру
Орындалу мерзімдері
30 минут
4 жұмыс күні ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыстардың легі)
Әрекеттің № (барысы, жұмыстардың легі)
3
4
Наименование СФЕ
Ауылдық округтің әкімі
Ауылдық округ әкімдігінің маманы
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттармен танысу
Анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды анықтамалар кітабына тіркеу және тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру
шылық-бөлу шешімі)
Құжатқа қол қою
Құжат беру туралы қолхат
Орындалу мерзімдері
1 час
Жұмыс күні ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
4
2-кесте. Қолдану нұсқасы. Негізгі үдеріс
1 топ ҚФБ
2 топ ҚФБ
Ауылдық округтің әкімі
Ауылдық округ әкімдігінің маманы
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тұтынушыға қолхат беру
№ 3 әрекет
Анықтамаға қол қою
№ 2 әрекет
анықтаманы рәсімдеу
№ 4 әрекет анықтамаларды тіркеу кітабына анықтаманы тіркеу және тұтынушыға тапсыру. Анықтаманы бергені жөнінде қолхат
2-кесте Қолдану нұсқасы. Балама үдеріс.
1 топ ҚФБ
Ауылдық округ әкімдігінің маманы
2 топ ҚФБ
Ауылдық округтің әкімі
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау,тіркеу, тұтынушыға қолхат беру
№ 2 әрекет дәлелді бастарту рәсімдеу
№ 3 әрекет дәлелді бастартуға қол қою
№ 4 әрекет
дәлелді бастартуды тіркеу және тұтынушыға беру
№ 5 әрекет
Орталық немесе тұтынушыға дәлелді бастартуды жіберу
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушiлердi бiлiмнің
жалпы білім беру ұйымдарына
және үйлерiне тегiн тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттiк
қызмет регламентіне 6-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі
арасында өзара байланысты бейнелейтін схемалар
(қағаз нұсқасынан қараңыз)
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушiлердi бiлiмнің
жалпы білім беру ұйымдарына
және үйлерiне тегiн тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттiк
қызмет регламентіне 7-қосымша
АНЫҚТАМА
Бұл анықтама_______________________________________________
(тәрбиеленушінің және оқушының Т.А.Ә.)
оның шын мәнінде №___________________________ жалпы білім беретін                             (мектептің атауы)
ұйымға және кейін үйге тегін тасумен қамтамасыз етілетіні жөнінде берілді.
Анықтама оқу жылы кезіне жарамды.
Кент, ауыл (селосы ),
ауылдық (селолық)
округінің әкімі
_______________________                Т.А.Ә____________________
(елді мекеннің атауы)                (тегі, аты-жөні және қолы)
М.О.
«Білім алушылар мен
тәрбиеленушiлердi бiлiмнің
жалпы білім беру ұйымдарына
және үйлерiне тегiн тасымалдауды
қамтамасыз ету» мемлекеттiк
қызмет регламентіне 8-қосымша
Кент, ауыл (селосы ), ауылдық (селосы лық) округтің әкімдігі
____________________________________________________
(облыстың, ауданның, елді-мекеннің атауы)
Анықтамалар есебінің кітабы
Кітап_______________жылы басталды
Кітап_____________жылы аяқталды
р/б
Берілген күні
Тұтынушының Т.А.Ә., анықтама кімге берілді
Анықтаманы берген лауазымды тұлғаның Т.А.Ә. және қолы
Анықтаманы алған тұтынушының Т.А.Ә. және қолы
1
2
3
4
5
Ескерту: Анықтамалар есебінің кітабы әкімнің қолымен және мөрімен бекітіліп, нөмірленеді, бауланады.
Ақмола облысы әкімдігінің

8716-45-46446
Приложение 2
к Регламенту
государственной услуги
«Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и
воспитанников к
общеобразовательной
организации образования
и обратно домой»
Расписка о получении документов у потребителя
Акимат поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
____________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, области)
Расписка в приеме документов N _________
Получены от _________________________________ следующие документы:
1. Заявление
2. Копия свидетельства о рождении (удостоверения личности)
от __________ за N ________ кем выдано____________________________
3. Справка с места учебы.
Принял специалист _____________ (подпись)
"__" _____________ 20__ г.
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги «Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и
воспитанников к
общеобразовательной
организации образования
и обратно домой»
Образец заявления
Акиму поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
от (Ф.И.О. заявителя)_______________
адрес проживания, телефон: _________
__________________________________
Заявление
Прошу Вас обеспечить подвоз моего несовершеннолетнего ребенка (Ф.И.О., дата рождения), проживающего в (указать наименование населенного пункта, района) и обучающегося в (указать № класса, полное наименование организации образования) к общеобразовательной организации образования и обратно домой на 20..- 20.. учебный год (указать учебный год).
Дата «___»__________год
Подпись заявителя _________
Приложение 4
к Регламенту государственной
услуги «Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и
воспитанников к
общеобразовательной организации
образования и обратно домой»
СПРАВКА
Дана ______________________________________________________
(Ф.И.О обучающегося и воспитанника)
в том, что он действительно обучается в _________________________
(указать наименование школы)
в _____ классе ______ смены (период обучения с ___ до ____ часов) и нуждается в подвозе.
Справка дана для предъявления по месту требования.
Директор школы №____ Ф.И.О._______________
(указать наименование школы) (инициалы и подпись)
М.П.
Приложение 5
к Регламенту государственной
услуги «Обеспечение
бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной
организации образования
и обратно домой»
Последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур) Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
Наименование СФЕ
Специалист аппарата акима сельского округа
Специалист аппарата акима сельского округа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов, регистрация
Рассмотрение документов. Оформление справки или мотивированного отказа
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Выдача потребителю расписки
Передача документов акиму сельского округа
Сроки исполнения
30 минут
4 рабочих дня
Номер следующего
действия
2
3
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
3
4
Наименование СФЕ
Аким сельского округа
Специалист аппарата акима сельского округа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Ознакомление с корреспонденцией
Регистрация справки в книге учета справок или мотивированного отказа и передача результата оказания государственной услуги потребителю
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Подписание документа
Расписка о выдаче документа
Сроки исполнения
1 час
В течение рабочего дня
Номер следующего
действия
4
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1 СФЕ
Специалист акимата сельского округа
Группа 2 СФЕ Аким сельского округа
Действие № 1
Прием документов, регистрация, выдача потребителю расписки
Действие № 2
Рассмотрение документов.
Оформление справки
Действие № 3
Подписание справки
Действие № 4
Регистрация справки в книге учета справок и передача потребителю. Расписка о выдаче справки
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ
Специалист акимата сельского округа
Группа 2 СФЕ Аким сельского округа
Действие № 1
Прием документов, регистрация, выдача потребителю расписки
Действие № 2
Рассмотрение документов.
Оформление мотивированного отказа
Действие № 3
Подписание мотивированного отказа
Действие № 4
Регистрация мотивированного отказа и передача потребителю. Расписка о выдаче мотивированного отказа
Приложение 6
к Регламенту государственной
услуги «Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и
воспитанников к
общеобразовательной
организации образования
и обратно домой»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
(см. бумажный вариант)
Приложение 7
к Регламенту государственной
услуги «Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и
воспитанников к
общеобразовательной
организации образования
и обратно домой»
СПРАВКА
Дана ______________________________________________________
(Ф.И.О обучающегося и воспитанника)
в том, что он (она) действительно будет обеспечен (-а) бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования №______________________ и обратно домой. (наименование школы)
Справка действительна на период учебного года.
Аким поселка,
аула (села), аульного
сельского) округа Ф.И.О_________________
_______________________ (инициалы и подпись)
(наименование населенного пункта)
М.П.
Приложение 8
к Регламенту государственной
услуги «Обеспечение
бесплатного подвоза
обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной
организации образования
и обратно домой»
Акимат поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
______________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, области)
Книга учета справок
Книга начата в ____________ году
Книга окончена в __________ году
№ п/п
Дата выдачи
Ф.И.О. потребителя,кому выдана справка
Ф.И.О. и подпись
должностного лица, выдавшего справку
Ф.И.О. и подпись
потребителя
получившего справку
1
2
3
4
5
Примечание: Книга учета справок пронумеровывается, прошнуровывается и скрепляется подписью и печатью акима.
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области

2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/387 қаулысымен
бекiтiлген
«Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама
беру үшін мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі
балаларды тіркеу» мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы түсініктер
Осы «Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі балаларды тіркеу» регламентінде (бұдан әрі - регламент) келесі түсініктер және қысқарған сөздер пайдаланылады:
1) тұтынушы - жеке тұлға;
2) уәкілетті орган - аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бiлiм бөлiмдерi;
3) ЖТ ММЖ – «Жеке тұлғалар» мемлекеттік деректер жиынтығы;
4) жеке сәйкестендiру нөмiрi - жеке тұлға, оның iшiнде жеке кәсiпкерлiк түрiнде өзiнiң қызметiн жүзеге асыратын жеке кәсiпкер үшiн қалыптастырылатын бiрегей нөмiр (бұдан әрi - ЖСН);
5) ақпараттық жүйе - аппараттық-бағдарламалық кешендi қолданумен ақпаратты сақтау, өңдеу, iздеу, тарату, тапсыру және беру үшiн арналған жүйе (бұдан әрi - АЖ);
6) мемлекеттік мекеме (бұдан әрі - ММ) – электрондық мемлекеттік қызметті тікелей ұсынатын ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері;
7) Медиа-ажырату-құжаттардың электрондық түрінен қағазға түсіруі, немесе, керісінше айналуы қажет болған жағдайда, қызмет көрсету барысында қағаздың және электрондық құжат айналымының ауысуы;
8) Пайдаланушы - өзіне қажетті электрондық ақпараттар ресурстарын және оларды қолдану үшін ақпараттық жүйеге жүгінген субъект;
9) Веб-портал (электрондық үкімет (бұдан әрі –ЭҮП)- нормативтік құқықтық базаны қоса, барлық шоғырланған үкіметтік ақпараттарға және электрондық мемлекеттік қызметтерге, бірыңғай колжетімділікті ұсынатын ақпараттық жүйе;
10) МДБҰ - мектепке дейінгі балалар ұйымы;
11) жергiлiктi атқарушы орган (бұдан әрі - ЖАО) - облыстың (республикалық маңызы бар қаланың және астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әкiмi басқаратын, өз құзыретi шегiнде тиiстi аумақта жергiлiктi мемлекеттiк басқаруды және өзiн-өзi басқаруды жүзеге асыратын алқалы атқарушы орган;
12) Халыққа қызмет көрсету орталығының (одан әрі ХҚКО) интегралды-ақпараттық жүйесі - Қазақстан Республикасының халыққа қызмет көрсету орталығы, сондай ақ тиісті министрліктер мен ведомстволар арқылы халыққа (жеке және заңды тұлғаларға) қызмет көрсету процессін автоматизациялау үшін арналған ақпараттық жүйе;
13) Аймақтық шлюз, Қазақстан Республикасының (АЖ ЖАО)» «электрондық үкімет» шлюзінің қосалқы жүйесі сияқты, - «е-үкімет» және ЖАО инфрақұрылымының интеграциясын қамтамасыз ететін ақпараттық жүйе («электрондық үкімет» шлюзі арқылы мемлекеттік ақпараттық ресурстарына жергілікті атқару органдардың кіруге рұқсат механизмдерін беру, сонымен қатар азаматтар мен бизнес-құрылымдарына аймақтық мәртебеде электрондық қызмет көрсету. АЖ ЖАО өз құрылымына интеграцияның қосалқы жүйесі мен ЖАО қызметкерлерінің автоматтандырылған жұмыс орнын қосады.

от 19 октября 2011 года
№ А-9/387
Регламент государственной услуги
«Регистрация детей дошкольного возраста
(до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации» (далее - Регламент) используются следующие понятия и сокращения:
1) потребитель - физическое лицо;
2) уполномоченный орган – отдел образования района (города областного значения);
3) ГБД ФЛ – государственная база данных «Физические лица»;
4) индивидуальный идентификационный номер (далее - ИИН) – уникальный номер, формируемый для физического лица, в том числе индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде личного предпринимательства;
5) информационная система (далее - ИС) – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно-программного комплекса;
6) государственное учреждение (далее - ГУ) – отдел образования района (города областного значения), непосредственно предоставляющий электронную государственную услугу;
7) медиа-разрыв – чередование бумажного и электронного документооборота в процессе оказания услуг, когда необходимы преобразования документов из электронной формы в бумажную или наоборот;
8) пользователь – субъект, обращающийся к информационной системе за получением необходимых ему электронных информационных ресурсов и пользующийся ими;
9) веб-портал «электронного правительства» (далее - ПЭП) - информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам;
10) ДДО – детская дошкольная организация;
11) местный исполнительный орган (далее - МИО) - коллегиальный исполнительный орган, возглавляемый акимом области (города республиканского значения и столицы), района (города областного значения),
осуществляющий в пределах своей компетенции местное государственное управление и самоуправление на соответствующей территории;
12) интегрированная информационная система центров обслуживания населения (далее - ИИС ЦОН) – информационная система, предназначенная для автоматизации процесса предоставления услуг населению (физическим и юридическим лицам) через Центры обслуживания населения Республики Казахстан, а также соответствующими министерствами и ведомствами.
13) «Региональный шлюз, как подсистема шлюза «электронного правительства» Республики Казахстан (ИС РШЭП)» – информационная система для обеспечения интеграции инфраструктуры «е-правительства» и «РШЭПов» (предоставление механизмов доступа местных исполнительных органов к государственным информационным ресурсам посредством шлюза «электронного правительства», а также оказание электронных услуг гражданам и бизнес-структурам на региональном уровне. ИС РШЭП включает в себя подсистему интеграции и автоматизированное рабочее место сотрудников МИО);

14) интеграция қосалқы жүйесі (одан әрі- АШЭП) - ЖАО ішкі жүйе/қосалқы жүйе және ЖАО электрондық қызметін көрсету процессінде қатысатын сыртқы ақпараттық жүйелермен ақпараттық өзара әрекет етуді қамтамасыз етеді;
15) автоматтандырылған жұмыс орны (одан әрі АЖО) –ЖАО қызметін көрсету ішкі бизнес-процесстерінің өтуін, мемлекеттік мекеменің мониторингі үшін уәкілдік еткен мемлекеттік органдар мен қызметті тұтынушы үшін қызмет көрсету статусы туралы ақпаратты ұсынуын қамтамассыз етеді;
16) АҚҚ (СКЗИ) – ақпаратты криптографиялық қорғау құралы;
17) функционалдық құрылымдық бірлік (одан әрі ФҚБ) - бұл белгілі кезеңде электронды қызмет көрсетуге қатысқан, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелерінің, уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары;
18) транзакциялық қызмет көрсету – электрондық цифрлық қолды қолдану арқылы ақпаратты өзара алмасуды талап ететін электрондық ақпараттық ресурстарды қолданушыларға ұсыну бойынша қызмет көрсету;
19) халыққа қызмет көрсету орталығы(одан әрі ХҚКО) – республикалық мемлекеттік кәсіп орын, «бір терезе» принципі бойынша өтініштерді қабылдау және құжаттарды беру бойынша жеке және заңды тұлғаларға мемлекеттік қызмет ұсынуды ұйымдастырады;
20) электронды цифрлы қол (бұдан әрі ЭЦҚ) – электрондық цифрлы қол құралдарымен құралған және электрондық құжаттың растығын, мазмұнының өзгермегенін растайтын электрондық цифрлы белгілер жиынтығы;
21) электрондық мемлекеттік қызметтер – ақпараттық технологияларды қолдану арқылы электрондық формада көрсетілетін мемлекеттік қызметтер;
22) электрондық құжат – ақпарат электронды-цифрлы форма түрінде ұсынылған және электронды цифрлы қол арқылы расталған құжат;
23) «электрондық үкіметтің» шлюзі (кейін - ЭҮШ) – электрондық қызметтерді жүзеге асыру шеңберінде «электрондық үкімет» ақпараттық жүйелерді интеграциялауға арналған ақпараттық жүйе.
2. Жалпы ережелер
2. Осы регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттiк қызмет осы регламентке 1-қосымшасына сәйкес тұратын орны бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы (бұдан әрі - ҚҚКО) арқылы балама негізде мекен-жайлар тізімі «Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі балаларды тіркеу» мемлекеттік қызметтің осы регламентіне 2-қосымшасында көрсетілген уәкілетті органмен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: бөліктей автоматтандырылған (медиа-алшақтықты қамтамасыз ететін электрондық мемлекеттік қызмет).

14) подсистема интеграции (далее – РШЭП) – обеспечивает информационное взаимодействие между внутренними системами/подсистемами МИО и внешними информационными системами, участвующими в процессе оказания электронных услуг МИО.
15) автоматизированное рабочее место (далее – АРМ) – обеспечивает реализацию внутренних бизнес-процессов оказания услуг МИО, предоставление информации о статусе оказания услуги для потребителей услуг и государственных органов уполномоченных за мониторинг государственных учреждений.
16) СКЗИ – средство криптографической защиты информации;
17) СФЕ – структурно-функциональные единицы — это ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов и т.п., принимающие участие в оказании электронной услуги на определенной стадии;
18) транзакционная услуга – услуга по предоставлению пользователям электронных информационных ресурсов, требующая взаимного обмена информацией с применением электронной цифровой подписи;
19) ЦОН – центр обслуживания населения;
20) электронная цифровая подпись (далее - ЭЦП) — набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания;
21) электронные государственные услуги – государственные услуги, оказываемые в электронной форме с применением информационных технологий;
22) электронный документ – документ, в котором информация представлена в электронно-цифровой форме и удостоверена посредством электронной цифровой подписи
23) шлюз «электронного правительства» (далее - ШЭП) - информационная система, предназначенная для интеграции информационных систем «электронного правительства» в рамках реализации электронных услуг.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом, перечень адресов которых указан в приложении 2 к настоящему Регламенту государственной услуги «Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации», на альтернативной основе через центр обслуживания населения (далее - Центр) по месту жительства согласно приложению 1 к настоящему Регламенту, а также через портал «электронного правительства», (далее - услугодатель).
4. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная (электронная государственная услуга, содержащая медиа-разрывы).

5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының, «Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары қызметінің үлгі ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1353 қаулысының, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына және «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 140 қаулысына,«Балалар толық және жарты күн болатың мектепке дейінгі шағын орталықтар қызметін ұйымдастырудың үлгілік ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 7 шілдедегі № 372 бұйрығының негізінде жүзеге асырылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны мектепке дейiнгi балалар ұйымдарына жолдама немесе мектеп жасына дейiнгi (7 жасқа дейiнгi) балаларды тіркеу, не қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауап туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне
қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы регламенттің 1 және 2-қосымшаларында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
уәкілетті органда:
тұтынушымен осы регламенттің 14-тармағында белгіленген қажетті құжаттарды тапсыру мерзiмi 60 минутты құрайды;
орталықта:
осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзiмi үш күнді құрайды (құжаттарды қабылдаған және берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
мемлекеттік қызмет алуға дейінгі күтудің барынша мүмкін мерзiмi 30 минуттай;
10. Уәкілетті органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуының негізі болып табылады:
1) уәкілетті органға жүгінген жағдайда:
осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды ұсынбаса;
2) баланың 7 жастан асып кетуі.
орталыққа жүгінген жағдайда:
1) құжаттарды ресімдеуде қателіктерді анықтағанда, осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттардың толық пакетін ұсынбағанда;

5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1353“Об утверждении типовых правил деятельности дошкольных организаций образования”, постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» и постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140 «Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства образования и науки Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561», приказа Министерства образования и науки Республики Казахстан от 7 июля 2006 года № 372 “Об утверждении типовых правил об организации деятельности дошкольных мини-центров с полным и неполным днем пребывания детей”.
7. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача направлений в детские дошкольные организации или же уведомления о регистрации детей дошкольного возраста (до 7 лет) (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания
государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе, адреса и график работы, которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги: в уполномоченном органе:
сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 14 настоящего Регламента - составляет 60 минут
в Центре:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента составляет три дня (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 минут;
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги уполномоченным органом является:
при обращении в уполномоченный орган:
1) в случае непредставления документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента;
2) превышение возраста ребенка 7 лет.
при обращении в Центр:
1) при выявлении ошибок в оформлении документов, представлении неполного пакета документов, предусмотренных пунктом 14 настоящего Регламента;

2) бала 7 жастан асып кеткен жағдайда.
Бөлім құжаттар пакетін алған соң бір жұмыс күні ішінде орталыққа бас тартудың жазбаша негізімен оларды қайтарады.
Орталық құжаттарды алған соң тұтынушыға бір жұмыс күні ішінде ақпараттандырады және бөлімнің қайтару/бас тарту себептері жөнінде жазбаша негіздеме береді.
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсетулердің нәтижелерін беру мерзіміне дейін мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:
1) тұтынушы орталыққа немесе уәкілетті органға қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) орталық өтінішті тіркейді және оны уәкілетті органға тапсырады;
3) уәкілетті орган орталықтың немесе тұтынушыдан өтінішті тікелей берген жағдайда ұсынған өтінішін қарастыруды жүзеге асырады, дәлелді бас тарту дайындайды немесе хабарлама ресімдейді, мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін орталыққа жібереді немесе өтінішті уәкілетті органға берген жағдайда тұтынушыға береді;
4) орталық тұтынушыға хабарлама береді немесе дәлелді бас тартуды береді;
12. Орталықта және уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың мейлінше саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызметтердің
(өзара қызметтердің) тәртібін сипаттау
13. Орталықта құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша орталықтың инспекторының аты-жөні, әкесінің аты және лауызымы көрсетілген «терезелер» арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органда құжаттарды қабылдау осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлары бойынша уәкілетті органның жауапты атқарушысы арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органға құжаттар тапсырылған соң тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған барлық құжаттарды алу жөнінде қолхат беріледі.
Орталыққа құжаттарды тапсырған соң тұтынушыға:
тиiстi құжаттардың қабылданғаны туралы қолхатта:
сұрау салудың қабылданған нөмiрi мен күнi;
сұрау салынған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттардың берiлген күнi мен орны;
құжаттарды ресiмдеу үшiн өтiнiштi қабылдаған орталық инспекторының тегi, аты, әкесiнiң атын көрсетумен тиісті құжаттарды қабылдағаны жөнінде қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) ата-анасының (анасы немесе әкесi) бiрiн немесе заңды өкiлдерiн куәландыратын құжат;
2) баланың туу туралы куәлiгi;
3) жеңiлдiктi растайтын құжат (бiрiншi кезекте мектепке дейiнгi балалар ұйымына жолдамасы бар болған жағдайда);

2) превышение возраста ребенка 7 лет.
Отдел в течение одного рабочего дня после получения пакета документов возвращает их в центр с письменным обоснованием причин отказа.
После получения пакета документов центр информирует потребителя в течение одного рабочего дня и выдает письменное обоснование отдела о причине возврата/отказа.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление об оказании услуги в Центр или уполномоченный орган;
2) Центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган осуществляет рассмотрение представленного заявления из Центра или от потребителя при подаче заявления напрямую, подготавливает мотивированный отказ или оформляет уведомление, направляет результат оказания государственной услуги в Центр или выдает потребителю в случае подачи заявления в уполномоченный орган;
4) Центр выдает потребителю уведомление либо мотивированный отказ.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в Центре осуществляется посредством "окон", на которых указывается фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через ответственного исполнителя уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту.
После сдачи документов в уполномоченный орган потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
После сдачи документов в Центр потребителю выдается расписка о приеме соответствующих документов, с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названия приложенных документов;
даты (время) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
14. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) документ, удостоверяющий личность одного из родителей (матери или отца) или законных представителей;
2) свидетельство о рождении ребенка;
3) документ, подтверждающий льготу (при ее наличии на первоочередное получение направления в детскую дошкольную организацию);

4) психологиялық-медициналық-педагогикалық комиссияның қорытындысы (мүмкiндiктерi шектеулi балаларға арналған мектепке дейiнгi түзеу ұйымдары мен топтарына қабылдаған жағдайда);
5) туберкулез инфекциясы ерте бiлiнген, туберкулездiң азаю және бәсеңдеу түрiмен, жиi және ұзақ ауыратын балаларға арналған санаториялық мектепке дейiнгi түзеу ұйымдарына қабылдаған кезде аумақтық емдеу-алдын алу ұйымдарының қорытындысы.
ЭҮП арқылы тұтынушының жүгінген жағдайда:
1) Баланың туу туралы куәлігінің электрондық көшірмесі;
2) жеңілдікті растайтын құжаттың электрондық көшірмесі (мектепке дейінгі балалар ұйымына жолдама алғашқы кезекті алуға бар болған жағдайда);
3) психологиялық-медициналық-педагогикалық комиссия қорытындысының электрондық көшірмесі (мектепке дейінгі түзету ұйымдарына және мүмкіндіктері шектеулі балаларға арналған топтарға алған жағдайда);
4) туберкулез сырқатының ерте білінген, туберкулездің аз және бәсеңдеген формаларымен, жиі әрі ұзақ ауыратын балаларға арналған түзеу санаторлық мектепке дейінгі ұйымдарға алған жағдайда аумақтық емдеу-профилактикалық ұйымдары қорытындысының электрондық көшірмесі.
Құжаттар салыстырып тексеру үшiн көшiрме және түпнұсқа түрiнде берiледi, кейiн құжаттың түпнұсқасы тұтынушыға қайтарылады.
Уәкілетті органдағы бөлім бөлімшесіндегі үстелде, не болмаса мамандарда өтініш бланкілері болады.
Орталықтың күту залындағы арнайы үстелшеде, не болмаса кеңес берушілерде өтініш бланкілері болады.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) орталық инспекторы;
2) орталықтың жинақтаушы бөлімінің инспекторы;
3) уәкілетті органның басшысы;
4) уәкілетті органның жауапты атқарушысы.
16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 3 қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және ҚФБ әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін схемалары осы регламенттің 4 қосымшасында көрсетілген.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі осы регламенттің 5 қосымшасына сәйкес хабарлама беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бастарту түрінде ұсынылады.
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бастарту бастартудың дәлелді себептерін көрсете отырып қағаз тасығышта жазбаша түрде ресімделеді.
19. «Электрондық үкімет» парталы арқылы ішінара автоматтандырылған электрондық мемлекеттік қызметтi көрсеткен кезде қызмет берушiнiң адымдық әрекеттерi мен шешiмдерi (3-сурет):

4) заключение психолого-медико-педагогической комиссии (при зачислении в коррекционные дошкольные организации и группы для детей с ограниченными возможностями);
5) заключение территориальных лечебно-профилактических организаций при зачислении в коррекционные санаторные дошкольные организации для детей с ранними проявлениями туберкулезной инфекции, с малыми и затихающими формами туберкулеза, часто и длительно болеющих детей.
В случае обращения потребителя посредством ПЭП представляется:
1) электронная копия свидетельства о рождении ребенка;
2) электронная копия документа, подтверждающего льготу (при ее наличии на первоочередное получение направления в детскую дошкольную организацию);
3) электронная копия заключения психолого-медико-педагогической комиссии (при зачислении в коррекционные дошкольные организации и группы для детей с ограниченными возможностями);
4) электронная копия заключения территориальных лечебно-профилактических организаций при зачислении в коррекционные санаторные дошкольные организации для детей с ранними проявлениями туберкулезной инфекции, с малыми и затихающими формами туберкулеза, часто и длительно болеющих детей.
Документы представляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются потребителю.
В уполномоченном органе бланки заявлений размещаются в помещении отдела на столах, либо у специалистов.
В Центре бланки заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания, либо у консультантов.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) руководство уполномоченного органа;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 4 к настоящему Регламенту.
18. Результат оказания государственной услуги предоставляется в форме выдачи уведомления, согласно приложения 5 к настоящему Регламенту или отказа в оказании государственной услуги.
Отказ в оказании государственной услуги оформляется в письменной форме на бумажном носителе с указанием мотивированной причины отказа.
19. Пошаговые действия и решения услугодателя при оказании частично автоматизированной электронной государственной услуги посредством портала «электронного правительства» (рисунок 3):

1) тұтынушы ЖСН көмегiмен ЭҮП-да тiркеуден өтуi тиiс (ЭҮП-да тiркелмеген тұтынушылар үшiн жүзеге асырылады);
2) «Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы Заңына сәйкес тұтынушының және КО ақпараттық жүйесiнiң ЭЦҚ (бұдан әрi - тұтынушының ЭЦҚ) қалыптастыру және тексеру үдерiсiн iске асыратын криптографиялық қорғау құралдарын пайдаланумен қызметтердi тұтынушының электрондық цифрлық қолтаңбаның кiлтiмен қол қойылған, электрондық құжат түрiнде мемлекеттiк органға берiлген сұрау салудың негiзiнде электрондық мемлекеттiк қызметтердi көрсетудiң нәтижесi тұтынушыға берiледi;
3) 1-үдерiс - «электрондық үкiмет» порталындағы тұтынушы туралы деректердiң дұрыстығын тексеру үдерiсi (ЖСН және пароль);
4) 2-үдерiс - тұтынушының деректерiнде бұзушылықтар болуына байланысты сұрау салынатын электрондық мемлекеттiк қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
5) 3-үдерiс - тұтынушының осы Регламентте көрсетiлген қызметтi таңдауы, қызметтi көрсету және оның құрылымы мен форматтық талаптарды ескере отырып, тұтынушының нысанды толтыруы үшiн сұрау салу нысанын экранға шығару (деректердi енгiзу);
6) 4-үдерiс - «Жеке тұлғалар» мемлекеттік мәліметтер жиынтығы (бұдан әрi - КО) ақпараттық жүйесiнде жеке тұлғаның (тұтынушының) қажетті деректеріне сұрау салу;
7) 5-үдеріс - АХАЖ АЖ-інде бала туралы деректерді тексеруге сұрау салу;
8) 6-үдеріс - АХАЖ АЖ-інде сұрау салынған деректердің болмауына байланысты АХАЖ АЖ-інде бала туралы ақпараттың тексеру мүмкін болмағаны туралы хабарламаны қалыптастыру. Тұтынушының бала туралы деректерді қолымен енгізу;
9) 7-үдеріс –тұтынушының қажетті деректерді енгізуі және қажетті электрондық құжаттарды өтініш нысанына бекіту;
10) 8-үдеріс – ЭҮП-ында өтінішті тіркеу және электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуге тұтынушы өтінішінің толтырылған нысанына (енгізілген деректерді) ЭЦҚ арқылы қол қоюы;
11) 1-шарт - куәландыру орталығының ақпараттық жүйесiнде (бұдан әрi – КО АЖ) және тұтынушының криптографиялық қорғаудың құралдарын (бұдан әрi - тұтынушының АКҚҚ) пайдаланумен тiркеу куәлiгiнiң мерзiмiн және тұтынушының ЭЦҚ түпнұсқалығын тексеру;
12) 9-үдеріс - тұтынушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұрау салынатын электрондық мемлекеттiк қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
13) 10-үдеріс - электрондық мемлекеттiк нысанды көрсетуге сұрау салудың толтырылған нысанына (енгiзiлген деректердi және сканерленген құжаттарды) тұтынушының ЭЦҚ арқылы қол қою;
14) 11-үдеріс – ЭҮП және ЖАО АЖ-інен электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуге тұтынушының сұрауын автоматты беру үдерісі;

1) потребитель должен пройти регистрацию на ПЭП с помощью ИИН (осуществляется для незарегистрированных потребителей на ПЭП);
2) потребителю предоставляется результат оказания электронной государственной услуги на основе запроса, поданного в государственный орган в виде электронного документа, подписанного ключом электронной цифровой подписи потребителя услуг с использованием средства криптографической защиты, реализующего процесса формирования и проверки ЭЦП (далее - ЭЦП потребителя) потребителя и информационной системы УЦ в соответствии с законом Республики Казахстан от 7 января 2003 года «Об электронном документе и электронной цифровой подписи»;
3) процесс 1 - процесс проверки подлинности реквизитов потребителя на портале «электронного правительства» (ИИН и пароль);
4) процесс 2 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге в связи с имеющими нарушениями в данных потребителя;
5) процесс 3 - выбор потребителем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение потребителем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований;
6) процесс 4 - запрос необходимых данных физического лица
(потребителя) из информационной системы ГБД ФЛ;
7) процесс 5 - запрос на проверку данных о ребенке в ИС ЗАГС;
8) процесс 6 - формирование сообщения о том, что не удалось проверить информацию о ребенке в ИС ЗАГС, в связи с отсутствием запрошенных данных в ИС ЗАГС. Ввод потребителем данных о ребенке вручную;
9) процесс 7 –ввод потребителем необходимых данных, и прикрепление необходимых электронных документов к форме заявления;
10) процесс 8 – регистрация заявления на ПЭП и подписание заявления посредством ЭЦП потребителя заполненной формы (введенных данных) заявления потребителя на оказание электронной государственной услуги;
11) условие 1 - проверка срока действия регистрационного свидетельства и подлинности ЭЦП потребителя с использованием СКЗИ потребителя и информационной системы удостоверяющего центра (далее – ИС УЦ);
12) процесс 9 - формирование сообщения об отказе в подписании, в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП потребителя;
13) процесс 10 - подписание посредством ЭЦП потребителя заполненной формы (введенных данных и сканированных документов) запроса на оказание электронной государственной услуги;
14) процесс 11 – процесс автоматической передачи запроса потребителя на оказание электронной государственной услуги из ПЭП в ИС РШЭП;

15) 12-үдеріс – бір жұмыс күні ішінде ЖАО АЖ-інде ММ қызметкерлері тұтынушының сұрауын өңдеуі;
16) 13-үдеріс – тұтынушының сұрау салуына сәйкес қызметтi көрсетудiң нәтижесiн (Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен ресiмделген электрондық құжат немесе қағаз тасығыштағы құжаттың түрi) қалыптастыру үдерісі. Электрондық құжат мемлекеттiк органның АКҚҚ және КО ақпараттық жүйесiн пайдаланумен қалыптастырылады;
17) 14-үдеріс – ЖАО АЖ-інен ХҚКО-ында, сонымен қатар тұтынушының жеке кабинетіне ЭҮП-ына және электрондық почтасына қалыптастырылған шығыс құжаттарымен орындалу мәртебесінің автоматты беру үдерісі.
20. Осы Регламенттiң 6 қосымшасына сәйкес мемлекеттiк қызметтi тiкелей көрсететiн ММ iшiнара автоматтандырылған электрондық мемлекеттiк қызметтi көрсеткен кезде қызмет берушiнiң адымдық әрекеттерi мен шешiмдері (2-сурет):
1) Тұтынушы өзімен бірге өтініш және қажетті құжаттарды алып, қызметті алу үшін ММ –ге жүгінуі тиіс;
2) 1-үдеріс – ММ қызметкерінің тұтынушы ұсынған өтіні пен құжаттарыдың түпнұсқалығын тексеру үдерісі;
3) 2-үдеріс – тұтынушының деректерiнде немесе өтінішінде бұзушылықтар болуына байланысты сұрау салынатын электрондық мемлекеттiк қызметтен бас тарту туралы хабарламаны ауызша ММ қызметкерлерінің қалыптастыруы;
4) 3-үдеріс – ЖАО АЖ-інде тұтынушының деректерін ММ қызметкерлерінің енгізуі;
5) 4-үдеріс – ЖТ МДЖ-ынан тұтынушының деректерін тексеруге сұрау салу;
6) 5-үдеріс - ЖТ ММДЖ-ында тұтынушының сұрау салынатын деректерінің болмауына байланысты ЖТ ММДЖ-ында ақпаратты тексеру мүмкін болмау туралы хабарламаны қалыптастыру. Тұтынушының жеке тұлғасын куәландыратын құжаттың түпнұсқасын болған жағдайда ММ қызметкерінің жеке тұлға туралы деректерді қолымен енгізу;
7) 6-үдеріс – АХАЖ АЖ-інде бала туралы деректерді тексеруге сұрау салу;
8) 7-үдеріс - АХАЖ АЖ-інде сұрау салынған деректердің болмауына байланысты АХАЖ АЖ-інде бала туралы ақпаратты тексеру мүмкін болмауы туралы хабарлама қалыптастыру. Тұтынушының қолында туу туралы куәліктің болған жағдайында ММ қызметкерінің бала туралы деректерді қолымен енгізуі;

15) процесс 12 - обработка запроса потребителя сотрудниками ГУ в ИС РШЭП в течение трех дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги). Ребенок становится в электронную очередь на ДДО в ИС РШЭП;
16) процесс 13 – процесс уведомления потребителя о наличии места в ДДО N;
17) условие 2 – принятие решения потребителем о направлении ребенка в предложенное ДДО N;
18) процесс 14 - процесс формирования потребителем письменного отказа от предложенного места в ДДО N. Потребитель продолжает стоять в очереди;
19) процесс 15 – процесс формирования потребителем письменного согласия на предложенное ДДО N (ребенку выписывают направление в предложенное ДДО N и снимают с очереди). Затем сотрудниками ГУ формируется результат оказания электронной государственной услуги в ИС РШЭП (электронный документ или документ на бумажном носителе, оформленный в установленном законодательством Республики Казахстан порядке) в соответствии с запросом потребителя. Электронный документ формируется с использованием СКЗИ государственного органа и ИС УЦ;
20)процесс 16 - процесс автоматической передачи статуса исполнения запроса со сформированным выходным документом из системы ИС РШЭПв ИИС ЦОН, а также на ПЭП в личный кабинет пользователя и на электронную почту.
20. Пошаговые действия и решения услугодателя при оказании частично автоматизированной электронной государственной услуги ГУ, непосредственно предоставляющим данную электронную государственную услугу согласно приложению 6 к настоящему Регламенту:
1) потребитель обращается в ГУ для получения услуги, имея при себе заявление и оригиналы необходимых документов;
2) процесс 1 – процесс проверки подлинности заявления и документов потребителя сотрудником ГУ;
3) процесс 2 – формирование сотрудником ГУ в устной форме сообщения об отказе потребителю в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющими нарушениями в заявлении или в документах потребителя;
4) процесс 3 – ввод сотрудником ГУ данных потребителя в системе ИС МИО;
5) процесс 4 - запрос на проверку данных потребителя из ГБД ФЛ;
6) процесс 5 - формирование сообщения о том, что не удалось проверить информацию в ГБД ФЛ, в связи с отсутствием запрошенных данных потребителя в ГБД ФЛ. Ввод сотрудником ГУ данных о физическом лице вручную при наличии у потребителя оригинала документа, удостоверяющего личность;
7) процесс 6 - запрос на проверку данных о ребенке в ИС ЗАГС;
8) процесс 7 - формирование сообщения о том, что не удалось проверить информацию о ребенке в ИС ЗАГС, в связи с отсутствием запрошенных данных в ИС ЗАГС. Ввод сотрудником ГУ данных о ребенке вручную при наличии у потребителя оригинала свидетельства о рождении;

9) 8-үдеріс – ЖАО АЖ жүйесінде өтініштер нысанына одан әрі бекітіп қою үшін тұтынушы ұсынған қажетті құжаттарды ММ қызметкерінің сканерлеуі;
10) 9-үдеріс – ЖАО АЖ-інде өтінішті тіркеу және электрондық мемлекеттiк қызметті көрсетуге сұрау салудың толтырылған нысанына (енгiзiлген деректердi) тұтынушының ЭЦҚ арқылы қол қою;
11) 1-шарт - тұтынушының АКҚҚ және куәләндіру орталығының ақпараттық жүйесін пайдаланумен тiркеу;
12) 10-үдеріс – ММ қызметкерінің ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұрау салынатын электрондық мемлекеттiк қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
13) 11-үдеріс - электрондық мемлекеттiк қызметті көрсетуге сұрау салудың ММ қызметкерімен толтырылған нысанына (енгiзiлген деректердi және сканерленген құжаттарды) тұтынушының ЭЦҚ арқылы қол қою;
14) 12-үдеріс – ЖАО АЖ жүйесінен ХҚКО мониторинг жүйесіне электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуге тұтынушының сұрау салу мәртебесін автоматты беру үдерісі;
15) 13-үдеріс – ЖАО АЖ-інде ММ қызметкері тұтынушының сұрау салуын 60 минут ішінде өңдеуі;
16) 14-үдеріс – тұтынушының сұрау салуына сәйкес ЖАО АЖ-інде қызметтi көрсетудiң нәтижесiн (Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен ресiмделген электрондық құжат немесе қағаз тасығыштағы құжаттың түрi) ММ қызметкерінің қалыптастыру үдерісі. Электрондық құжат мемлекеттiк органның АКҚҚ және КО ақпараттық жүйесiн пайдаланумен қалыптастырылады;
17) 15-үдеріс – ЖАО АЖ жүйесінен ХҚКО-ына қалыптастырылған шығыс құжатымен сұрау салудың орынлау мәртебесін автоматты беру үдерісі. Тұтынушыға ММ қызметкерінің ЖАО АЖ-інде көрсетілген қызметтің қалыптастырылған шығыс құжатын қолма-қол беру.
21. Осы Регламенттiң 6 қосымшасына сәйкес халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы ішінара автоматтандырылған электрондық мемлекеттік қызметтi көрсеткен кезде қызмет берушiнiң адымдық әрекеттерi мен шешiмдерi:
1) Тұтынушы өзімен бірге өтініш және қажетті құжаттардың түпнұсқасын алып, қызметті алу үшін ХҚКО-ына жүгінуі тиіс;
2) 1-үдеріс – ХҚКО қызметкері тұтынушының ұсынған өтініші мен құжаттарының түпнұсқалығын тексеру үдерісі;
3) 2-үдеріс – тұтынушының өтінішiнде немесе құжаттарында бұзушылықтар болуына байланысты сұрау салынатын электрондық мемлекеттiк қызметтен бас тарту туралы хабарламаны ауызша ХҚКО қызметкерінің қалыптастыруы;
4) 3-үдеріс – ХҚКО жүйесінде тұтынушының деректерін ХҚКО қызметкерінің енгізуі;
5) 4-үдеріс – ЖТ МДЖ-ынан тұтынушының деректерін тексеруге сұрау салу;

9) процесс 8 – сканирования сотрудником ГУ необходимых документов, предоставленных потребителем для последующего прикрепления их к форме заявления в системе ИС МИО;
10) процесс 9 – регистрация заявления в ИС МИО и подписание заявления потребителя посредством ЭЦП сотрудника ГУ заполненной формы (введенных данных) заявления потребителя на оказание электронной государственной услуги;
11) условие 1 - проверка срока действия регистрационного свидетельства и подлинности ЭЦП сотрудника ГУ с использованием СКЗИ потребителя и информационной системы удостоверяющего центра (далее – ИС УЦ);
12) процесс 10 - формирование сообщения об отказе в подписании, в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП сотрудника ГУ;
13) процесс 11 - подписание посредством ЭЦП сотрудника ГУ заполненной формы (введенных данных и сканированных документов) запроса на оказание электронной государственной услуги;
14) процесс 12 – процесс автоматической передачи статуса запроса потребителя на оказание электронной государственной услуги из системы ИС МИО в систему мониторинга ИИС ЦОН;
15) процесс 13 - обработка запроса потребителя сотрудниками ГУ в ИС МИО в течение 60 минут;
16) процесс 14 – процесс формирования сотрудниками ГУ результата оказания электронной государственной услуги в ИС МИО (электронное уведомление или уведомление на бумажном носителе, оформленный в установленном законодательством Республики Казахстан порядке) в соответствии с запросом потребителя. Электронный документ формируется с использованием СКЗИ государственного органа и ИС УЦ;
17) процесс 15 - процесс автоматической передачи статуса исполнения запроса со сформированным выходным документом из системы ИС МИО в ИИС ЦОН. Выдача выходного документа, сформированного сотрудником ГУ в ИС МИО потребителю услуги наручно.
21. Пошаговые действия и решения услугодателя при оказании частично автоматизированной электронной государственной услуги посредством центров обслуживания населения согласно приложению 6 к настоящему Регламенту:
1) потребитель обращается в ЦОН для получения услуги имея при себе заявление и оригиналы необходимых документов.
2) процесс 1 – процесс проверки подлинности заявления и документов потребителя сотрудником ЦОН;
3) процесс 2 – формирование сотрудником ЦОН в устной форме сообщения об отказе потребителю в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющими нарушениями в заявлении или в документах потребителя;
4) процесс 3 – ввод сотрудником ЦОН данных потребителя в системе ИИС ЦОН;
5) процесс 4 - запрос на проверку данных потребителя из ГБД ФЛ;

6) 5-үдеріс - ЖТ ММДЖ-ында тұтынушының сұрау салынатын деректерінің болмауына байланысты ЖТ ММДЖ-ында ақпаратты тексеру
мүмкін болмау туралы хабарламаны қалыптастыру. Тұтынушының жеке тұлғасын куәландыратын құжаттың түпнұсқасын болған жағдайда ХҚКО қызметкерінің жеке тұлға туралы деректерді қолымен енгізу;
7) 6-үдеріс – АХАЖ АЖ-іне бала туралы деректерді тексеруге сұрау салу;
8) 7-үдеріс - АХАЖ АЖ-інде сұрау салынған деректердің болмауына байланысты АХАЖ АЖ-інде бала туралы ақпараттың тексеру мүмкін болмағаны туралы хабарламаны қалыптастыру. Тұтынушының қолында туу туралы куәлігінің түпнұсқасы болған жағдайда ХҚКО қызметкерінің бала туралы деректерді қолымен енгізу;
9) 8-үдеріс – ЖАО АЖ жүйесінде өтініштер нысанына одан әрі бекітіп қою үшін тұтынушы ұсынған қажетті құжаттарды ХҚКО қызметкерінің сканерлеуі;
10) 9-үдеріс – электрондық мемлекеттiк қызметті көрсетуге тұтынушының өтінішінің толтырылған нысанына (енгiзiлген деректердi) ХҚКО қызметкерінің ЭЦҚ арқылы тұтынушының өтінішіне қол қою және ХҚКО-ында өтінішті тіркеу:
11) 1-шарт - тұтынушының АКҚҚ) және куәләндіру орталығының ақпараттық жүйесін пайдаланумен ХҚКО қызметкерінің тiркеу куәлiгiнiң мерзiмiн және тұтынушының ЭЦҚ түпнұсқалығын тексеру;
12) 10-үдеріс – ХҚКО қызметкерінің ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты қол қоюдан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
13) 11-үдеріс - электрондық мемлекеттiк қызметті көрсетуге сұрау салудың ХҚКО қызметкерімен толтырылған нысанына (енгiзiлген деректердi және сканерленген құжаттарды) тұтынушының ЭЦҚ арқылы қол қою;
14) 12-үдеріс – ЖАО АЖ жүйесінен ХҚКО жүйесіне электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуге тұтынушының сұрау салуды автоматты беру үдерісі;
15) 13-үдеріс – ХҚКО қызметкерінің ЖАО АЖ-інде тұтынушының сұрау салуын үш жұмыс күні ішінде өңдеуі (құжаттарды қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
16) 14-үдеріс – тұтынушының сұрау салуына сәйкес ЖАО АЖ-інде электрондық мемлекеттік қызмет көрсетудiң нәтижесiн (Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен ресiмделген электрондық құжат немесе қағаз тасығыштағы құжаттың түрi) қалыптастыру үдерісі. Электрондық құжат мемлекеттiк органның АКҚҚ және КО ақпараттық жүйесiн пайдаланумен қалыптастырылады;
17) 15-үдеріс - ЖАО АЖ-інен ХҚКО-ында, сонымен қатар тұтынушының жеке кабинетіне ЭҮП-ына және электрондық почтасына қалыптастырылған шығыс құжаттарымен орындалу мәртебесінің автоматты беру үдерісі.
Осы Регламентке 89 қосымшаларында ЭҮП арқылы көрсетiлетiн электрондық мемлекеттiк қызмет алған жағдайда тұтынушыға ұсынылатын электрондық мемлекеттік қызметке сұрау салу мен өтініштің экрандық нысандарын көрсетiлген.

6) процесс 5 - формирование сообщения о том, что не удалось проверить информацию в ГБД ФЛ, в связи с отсутствием запрошенных данных потребителя в ГБД ФЛ. Ввод сотрудником ЦОН данных о физическом лице вручную при наличии у потребителя оригинала документа, удостоверяющего личность;
7) процесс 6 - запрос на проверку данных о ребенке в ИС ЗАГС;
8) процесс 7 - формирование сообщения о том, что не удалось проверить информацию о ребенке в ИС ЗАГС, в связи с отсутствием запрошенных данных в ИС ЗАГС. Ввод сотрудником ЦОН данных о ребенке вручную при наличии у потребителя оригинала свидетельства о рождении;
9) процесс 8 – сканирования сотрудником ЦОН необходимых документов, предоставленных потребителем для последующего прикрепления их к форме заявления в системе ИС МИО;
10) процесс 9 – регистрация заявления в ИИС ЦОН и подписание заявления потребителя посредством ЭЦП сотрудника ЦОН заполненной формы (введенных данных) заявления потребителя на оказание электронной государственной услуги;
11) условие 1 - проверка срока действия регистрационного свидетельства и подлинности ЭЦП сотрудника ЦОН с использованием СКЗИ потребителя и информационной системы удостоверяющего центра (далее – ИС УЦ);
12) процесс 10 - формирование сообщения об отказе в подписании, в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП сотрудника ЦОН;
13) процесс 11 - подписание посредством ЭЦП сотрудника ЦОН заполненной формы (введенных данных и сканированных документов) запроса на оказание электронной государственной услуги;
14) процесс 12 – процесс автоматической передачи запроса потребителя на оказание электронной государственной услуги из системы ИИС ЦОН в ИС МИО;
15) процесс 13 - обработка запроса потребителя сотрудниками ГУ в ИС МИО в течении трех рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
16) процесс 14 – процесс формирования сотрудниками ГУ результата оказания электронной государственной услуги в ИС МИО (электронное уведомление или уведомление на бумажном носителе, оформленный в установленном законодательством Республики Казахстан порядке) в соответствии с запросом потребителя. Электронный документ формируется с использованием СКЗИ государственного органа и ИС УЦ;
17) процесс 15 - процесс автоматической передачи статуса исполнения запроса со сформированным выходным документом из системы ИС МИО в ИИС ЦОН. Выдача выходного документа сотрудником ЦОН потребителю услуги нарочно или посредством отправки на электронную почту.
В приложениях 8,9 к настоящему Регламенту представлены экранные формы заполнения запроса и форма заявления на электронную государственную услугу, предоставляемые потребителю в случае получения электронной государственной услуги посредством ПЭП.

6-52-03
6-47-05
6-18-67
Аббревиатураның толық жазылуы:
«Ақмола облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» РММ – Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитеті «Ақмола облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» Республикалық мемлекеттік мекемесі
«Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жолдама беру
үшін мектеп жасына (7 жасқа)
дейінгі балаларды тіркеу»
мемлекеттiк қызмет
регламентіне 2 қосымша
Мемлекеттік қызметтер көрсету бойынша
уәкілетті органдардың тізімі
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды мекен - жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
«Ақкөл ауданының білім бөлімі» ММ
Ақкөл ауданы,
Ақкөл қаласы,
Бегелдинов көшесі 10

6-52-03
6-47-05
6-18-67
Расшифровка аббревиатур:
РГУ «Центр обслуживания населения Акмолинской области» - Республиканское государственное учреждение «Центр обслуживания населения Акмолинской» области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства связи и информации Республики Казахстан
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги
«Регистрация детей
дошкольного возраста
(до 7 лет) для направления
в детские дошкольные организации»
Перечень уполномоченных органов
по оказанию государственной услуги
Наименование
Уполномоченных органов
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное
учреждение «Отдел образования
Аккольского района»
Аккольский район,
город Акколь,
улица Бегильдинова, 10

Сәрсенбі, бейсенбі 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, түскі ас 13.00 сағаттан 14.00 сағатқа дейін, сенбі, жексенбі және мереке күндерінен басқа күндері
8-716-38
2-06-83
«Аршалы ауданының білім бөлімі» ММ
Аршалы ауданы,
Аршалы кенті,
Республика көшесы 30
Сәрсенбі, бейсенбі 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, түскі ас 13.00 сағаттан 14.00 сағатқа дейін, сенбі, жексенбі және мереке күндерінен басқа күндері
8-716-44
5-11-82
«Астарахан ауданының білім бөлімі» ММ
Астрахан ауданы,
Астрахан селосы,
Әл Фараби көшесі 50

Среда, четверг с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-38
2-06-83
Государственное
учреждение «Отдел образования
Аршалынского района»
Аршалынский район,
поселок Аршалы,
улица Республики, 30
Среда, четверг с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-44
5-11-82
Государственное
учреждение «Отдел образования
Астраханского района»
Астраханский район,
село Астраханка,
улица Аль-Фараби, 50

8-716-2
25-71-48
«Степногорск қаласының білім бөлімі» ММ
Степногорск қаласы,
4 шағын ауданы,
1 ғимарат
Сәрсенбі, бейсенбі 9.00 сағаттан 18.00 сағатқа дейін, түскі ас 13.00 сағаттан 14.00 сағатқа дейін, сенбі, жексенбі және мереке күндерінен басқа күндері
8-716-45
6-17-85
«Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жолдама беру
үшін мектеп жасына (7 жасқа)
дейінгі балаларды тіркеу»
мемлекеттiк қызмет
регламентіне 3 қосымша
Әкімшілік әрекеттердің реттілігі және
өзара әрекеттілігін сипаттау 1-кесте. ҚФБ әрекеттерін сипаттау.
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыс легі)
әрекеттің №
(барысы, жұмыс легі)
1
2
3
ҚФБ атауы
Орталық инспекторы
Жинақтау бөлімінің инспекторы
Жинақтау бөлімінің инспекторы
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Журналға жазылады және құжаттарды жинайды
Тізілімді құрады және құжаттарды жібереді
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Журналға тіркеу және қолхат беру
Жинақтау бөліміне құжаттарды жинау
Уәкілетті органға құжаттарды жіберу
Орындалу мерзімдері
30 минут
Күніне 3 рет
Күніне 2 реттен артық емес
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыстардың легі)
Әрекеттің № (барысы, жұмыстардың легі)
4
6
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты атқарушысы
Жауапты атқарушы
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асыру, дәлелді бастартуды немесе хабарлама дайындау
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Журналға тіркеу және қолхат беру
Материалдары бар құжаттарды уәкілетті органның басшылығына тапсыру
Орындалу мерзімдері
30 минут
3 жұмыс күні ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
5
6
Әрекеттің № (барысы, жұмыс легі)
7
8
9
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты атқарушысы
Орталықтың инспекторы
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Хаттармен танысу
Хабарламаны немесе дәлелді бастартуды тіркеу
Тұтынушыға хабарламаны немесе дәлелді бастартуды табыстау
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Құжатқа қол қою
Тұтынушыға немесе орталыққа мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін тапсыру, хабарлама немесе дәлелді бастартуды табыстау жөнінде қолхат
Тұтынушыға хабарламаны немесе дәлелді бастартуды табыстау жөнінде қолхат беру
Орындау мерзімі
10 минут
10 минут ішінде
Жұмыс күні ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
10
11
12
2-кесте. Қолдану нұсқасы. Негізгі үдеріс
1 топ ҚФБ
Орталық инспекторы
2 топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты атқарушысы
3 топ ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
№ 1 әрекет
Уәкілетті органға құжаттарды жіберу, құжаттарды қабылдау, қолхат беру, өтінішті тіркеу
№ 2 әрекет
Уәкілетті органның басшысына өтініш жіберу, Орталықтан немесе тұтынушыдан өтінішті қабылдау, тіркеу
№ 3 әрекет хабарламаны рәсімдеу
№ 4 әрекет хабарламаға қол қою
№ 5 әрекет
хабарламаны орталыққа немесе тұтынушыға жіберу
№ 6 әрекет
Орталықтан тұтынушыға хабарлама беру
3-кесте Қолдану нұсқасы. Балама үдеріс.
1 топ ҚФБ
Орталық инспекторы
2 топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты атқарушысы
3 топ ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
№ 1 әрекет
Уәкілетті органға құжаттарды жіберу, құжаттарды қабылдау, қолхат беру, өтінішті тіркеу
№ 2 әрекет
Орталықтан немесе тұтынушылардан өтініштерді қабылдау, тіркеу
№ 3 әрекет дәлелді бастарту рәсімдеу
№ 4 әрекет дәлелді бас тартуға қол қою
№ 5 әрекет
Орталық немесе тұтынушыға дәлелді бастартуды жіберу
№ 7 әрекет
Тұтынушыға Орталықта дәлелді бас тартуды беру
«Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жолдама беру
үшін мектеп жасына (7 жасқа)
дейінгі балаларды тіркеу»
мемлекеттiк қызмет
регламентіне 4 қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі
арасында өзара байланысты бейнелейтін схема
(қағаз нұсқасынан қараңыз)
«Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жолдама беру
үшін мектеп жасына (7 жасқа)
дейінгі балаларды тіркеу»
мемлекеттiк қызмет
регламентіне 5 қосымша
Кімге: (тұтынушының Т.А.Ә.)
Мемлекеттік мекеме (бұдан әрі – білім бөлімі) сіздің 20___жылғы ___ ____________ өтінішіңізге сәйкес баланың Т.А.Ә., баланың туған күні № ______ балабақшасына кезекке қойылғанын хабарлайды. Баланың балабақшаға келуіне бос орын болған жағдайда қосымша хабарланатын болады.
аудандық (қалалық)
білім бөлімінің бастығы ______қолы (Т.А.Ә.)
М.О.
«Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жолдама беру үшін
мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі
балаларды тіркеу» электронды
мемлекеттік қызметінің
регламентіне 6 қосымша
1 кесте. ЭҮП арқылы әрекеттерді сипаттау

8-716-2
25-71-48
Государственное
учреждение «Отдел
образования
города Степногорск»
город Степногорск,
4 микрорайон,
здание 1
Среда, четверг с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8-716-45
6-17-85
Приложение 3 к Регламенту
государственной услуги
«Регистрация детей дошкольного
возраста (до 7 лет) для
направления в детские
дошкольные организации»
Описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Инспектор
Центра
Инспектор
накопитель
ного
отдела
Инспектор
накопитель
ного
отдела
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов
Расписывается
в журнале и
собирает
документы
Составляет
реестр и
направляет
документы
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация
в журнале и
выдача
расписки
Сбор
документов в
накопительный
отдел
Отправка
документов в
уполномоченный
орган
Сроки исполнения
30 минут
3 раза в день
Не менее
двух раз в
день
Номер следующего
действия
2
3
4
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
4
6
Наименование СФЕ
Ответственный исполнитель
уполномоченного
органа
Ответственный исполнитель
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов
Осуществление проверки полноты документов, подготовка мотивированного отказа или оформление уведомления
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация заявлений и выдача расписки
Передача документов с материалами руководству уполномоченного органа
Сроки исполнения
10 минут
При обращении в Центр - 2 дня При обращении в уполномоченный орган – 30 минут
Номер следующего
действия
5
6
№ действия (хода,
потока работ)
7
8
9
Наименование СФЕ
Руководство
уполномоченного
органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Инспектор Центра
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Ознакомление с
корреспон
денцией
Регистрация уведомления или мотивированного отказа
Выдача уведомления либо мотивирован
ного отказа потребителю
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Подписание документа
Передача результата оказания государственной услуги потребителю или в Центр, расписка о выдаче
уведомления либо мотивированного отказа
Расписка о выдаче
уведомления либо мотивированного отказа потребителю
Сроки исполнения
10 минут
При обращении в Центр - в течение дня При обращении в уполномоченный орган – 10 минут
В течение рабочего
дня
Номер следующего
действия
10
11
12
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1 СФЕ
Инспектор
Центра
Группа 2 СФЕ
Ответственный исполнитель
уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Руководство
уполномоченного органа
Действие № 1
Прием документов,
выдача расписки,
регистрация заявления,
направление документов в уполномоченный орган
Действие № 2
Прием заявления из Центра или от потребителя, регистрация
Действие № 3 Оформление уведомления
Действие № 4 Подписание уведомления
Действие № 5
Передача уведомления в
Центр или потребителю
Действие № 6
Выдача уведомления потребителю в Центре
Таблица 3. Варианты использования.
Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ
Инспектор
Центра
Группа 2 СФЕ
Ответственный исполнитель
уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Руководство
уполномоченного органа
Действие № 1
Прием документов,
выдача расписки,
регистрация заявления,
направление документов в уполномоченный орган
Действие № 2
Прием заявления из Центра или от потребителя, регистрация
Действие № 3 Оформление мотивированного отказа
Действие № 4 Подписание мотивированного отказа
Действие № 5
Передача мотивированного отказа в
Центр или потребителю
Действие № 6
Выдача мотивированного отказа потребителю в Центре
Приложение 4 к Регламенту
государственной услуги
«Регистрация детей дошкольного
возраста (до 7 лет) для
направления в детские
дошкольные организации»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
(см. бумажный вариант)
Приложение 5 к Регламенту
государственной услуги
«Регистрация детей дошкольного
возраста (до 7 лет) для
направления в детские
дошкольные организации»
Кому: (Ф.И.О. потребителя)
Государственное учреждение (далее отдел образования) сообщает, что согласно вашему заявлению от_____ числа 20__года Ф.И.О. ребенка, дата рождения ребенка, поставлен в очередь в детский сад за №___. В случае свободного места, для посещения ребенка детского сада будет сообщено дополнительно.
Начальник районного, городского
отдела образования _________ подпись (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 6 к регламенту
электронной государственной
услуги «Регистрация детей
дошкольного возраста
(до 7 лет) для направления
в детские дошкольные
организации»
Таблица 1. Описание действий посредством ПЭП

1) Негізгі үрдістің әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Әрекет № (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
2
ҚФБ, АЖ атауы
ЭҮП
АЖ(ЭҮШ)
ЖАО АЖ
ХҚКО ИАЖ
ММ
3
Әрекет атауы (үрдіс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
Мәліметтердің дұрыстығын тексеру (тұтынушының ЭЦП). Арызды сақтау мен АЖ(ЭҮШ) арқылы жіберу
АЖ ЖАО-ға хабарламаны жіберу
Арызға нөмір беру.
ағымды мәртебе
сін көрсету арқылы хабарламаны құрастыру
Мәртебе
сін көрсету
Арызды орындау үшін қабыл
дау
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер,құжат, ұйымдастырушылық- басқарушылық шешім)
Сұранысты немесе бас тарту туралы хабарламаны тиімді құрасты
ру туралы хабарла
маны көрсету
Сұранысты жіберу
ЭҮП-қа хабарлама жіберу
Мәртебе
сін көрсету
Жұмысқа қабыл
дау
5
Орындалу мерзімі
1 минуттан артық емес.
1 минуттан артық емес.
1 минуттан артық емес.
1 минуттан артық емес.
1 минуттан артық емес.
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
2) Негізгі үрдістің әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Әрекет № (барысы, жұмыс ағыны)
6
7
8
9
10
2
ҚФБ, АЖ атауы
ММ
АЖ ЖАО
ЭҮШ (ИЖ)
ЭҮП
ХҚКО АЖ
3
Әрекет атауы (үрдіс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
Сұранысты орындау. МДБҰ жіберу үшін тіркеу туралы хабарламаны беру арқылы жауапты құрау, немесе негізді бас тартуды құрасты
ру
Шығыс құжатты құрастыру.Қызмет көрсету мәртебе
сін ауыстыру туралы хабарламаны құрастыру
Хабарламаны жіберу
Хабарламаны көрсету
Хабарламаны көрсету
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер,құжат, ұйымдастырушылық- басқарушылық шешім)
Хабарламаны, немесе негізді бас тартуды құрасты
ру
Шығыс құжатты және мәртебені құрастыру
Жіберу
Шығыс құжатпен орындалу мәртебе
сін көрсету
Орын
далу мәртебесін көрсету
5
Орындалу мерзімдері
Бір жұмыс күні ішінде
1 минуттан артық емес.
1 минуттан артық емес.
1 минуттан артық емес.
1 минуттан артық емес.
6
Келесі әрекеттің нөмірі
7
8
9
10
11
3) Негізгі үрдістің әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Әрекет № (барысы, жұмыс ағыны)
11
12
13
14
15
2
ҚФБ, АЖ атауы
ММ
АЖ ЖАО
ЭҮШ (ИЖ)
ЭҮП
ХҚКО АЖ
3
Әрекет атауы (үрдіс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
Шығыс құжатты құру. Құжатқа қол қою
Шығыс құжатты тіркеу. Уәкілетті тұлға қол қойған шығыс құжатты құрастыру
Шығыс құжатпен хабарламаны жіберу
Шығыс құжатты қарастыру мүмкінді
гімен қызмет көрсетуді аяқтау туралы хабарламаны көрсету
Қызмет
ті аяқтау туралы хабарламаны көрсету
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер,құжат, ұйымдастырушылық- басқарушы
лық шешім)
Қол қойылған шығыс құжат
Шығыс құжатпен хабарламаны жіберу
Жіберу
Шығыс құжатты көрсету
Орын
далу мәртебесін көрсету
5
Орындалу мерзімдері
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің нөмірі
12
13
14
15
-
2-ші кесте. ММ арқылы әрекеттерді сипаттау

1) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ, ИС
ПЭП
РШЭП (ШЭП)
ИС МИО
ИИС ЦОН
ГУ
3
Наименова
ние действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверка подлиннос
ти данных (ЭЦП потребите
ля)
Сохране
ние заявления и отправка посред
ством РШЭП (ШЭП)
Маршрутизация уведомле
ния в ИС МИО
Присвоение номера заявлениюФормирование уведомления с указанием текущего статуса
Отображе
ние статуса поступив
шие
Приня
тие заявления на испол
нение
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-
распоряди
тельное решение)
Отображе
ние уведомле
ния об успешном формирова
нии запроса или уведомле
ние об отказе
Маршрути
зация запроса
Отправка уведомле
ния на ПЭП
Отображе
ние статуса
Приня
тие в работу
5
Сроки исполнения
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
2) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
6
7
8
9
10
2
Наименование СФЕ, ИС
ГУ
ИС МИО
ШЭП (РШЭП)
ПЭП
ИИС ЦОН
3
Наименова
ние действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Исполне
ние запроса. Формирова
ние ответа с выдачей уведомле
ния о регистра
ции для направле
ния в ДДО, либо формирова
ние обосно
ванного отказа
Формирование выходного документа
Формиро
вание уведомле
ния
о смене статуса оказания услуги
Маршрути
зация уведомле
ния
Отображе
ние уведомле
ния
Отображение уведомления
4
Форма завершения (данные, документ, организаци
онно-
распоряди
тельное решение)
Формирова
ние уведомле
ния, либо обоснован
ного отказа
Формирование выходного документа и статуса
Маршрути
зация
Отображе
ние статусов исполне
ния с выходным докумен
том
Отображение стату
сов испол
нения
5
Сроки исполнения
В течение одного рабочего дня
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты
6
Номер следующего действия
7
8
9
10
11
3) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
11
12
13
14
15
2
Наименование СФЕ, ИС
ГУ
ИС МИО
ШЭП (РШЭП)
ПЭП
ИИС ЦОН
3
Наименова
ние действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Создание выходного документа Подписа
ние документа
Регистра
ция выход
ного докумен
та
Формиро
вание выход
ного документа, подпи
санного уполномо
ченным лицом
Маршрути
зация уведомле
ния с выходным докумен
том
Отображе
ние уведомле
ния о заверше
нии оказания услуги с возможностью просмотра выходного документа
Отображение уведомления о завер
шении оказа
ния услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-
распоряди
тельное решение)
Подписан
ный выходной документ
Отправка уведомления с выходным докумен
том
Маршрути
зация
Отображе
ние выходного документа
Отображение стату
са испол
ненные
5
Сроки исполнения
Не более минуты
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты
Не более 1 минуты
6
Номер следующего действия
12
13
14
15
-
Таблица 2. Описание действий посредством ГУ

1) Негізгі үрдістің әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Әрекет № (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
2
ҚФБ, АЖ атауы
ММ
АЖ
Е-әкімдік
АЖ(ЭҮШ)
ХҚКО АЖ
3
Әрекет атауы (үрдіс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
Арыз бен құжаттар
дың дұрыстығын тексеру, мәліметтердің АЖ Е-әкімдік енгізілуі
Мәліметтерді ЖТ МДЖ, АХАЖ АЖтексеру, көшірмесі жасалған құжаттарды жүйеге қосып бекіту
АЖ Е-әкімдіктен ХҚКО АЖ мәртебелері туралы хабарламаларды жіберу
Арызға нөмір беру. Ағымды мәртебені көрсету арқылы хабарламаны құру.
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер,құжат, ұйымдастырушылық- басқарушылық шешім)
Қызмет алуға арыздар мен құжаттарды қабылдау
Арызға нөмір беру арқылы сұрау салуды тіркеу
Сұранысты жіберу
Келіп түскен
дер мәртебесін көрсету
5
Орындалу мерзімдері
30 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
2) Негізгі үрдістің әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Әрекет № (барысы, жұмыс ағыны)
5
6
7
8
2
ҚФБ, АЖ атауы
ММ
АЖ
Е-әкімдік
АЖ(ЭҮШ)
ХҚКО АЖ
3
Әрекет атауы (үрдіс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
Сұранысты орындау. МДБҰ жіберу үшін тіркеу туралы хабарлама беру арқылы дұрыс жауапты, немесе негізді бас тартуды құрастыру. Шешімдер қабылдау
Анықтама
ны құрастыруҚызметтерді көрсету мәртебесінің ауысуы туралы хабарламаны құрастыру
Хабарламаны жіберу
Хабарламаны, мәртебесін көрсету
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық- басқарушылық шешім)
Жолдаманы немесе негізді бас тартуды құрастыру
Шығыс құжатты жіне сұраныс
тың орындалу мәртебелерін құрастыру
Жіберу
Орындалу мәртебелерін көрсету
5
Орындалу мерзімдері
60 минуттың ішінде
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің нөмірі
6
7
8
9
3) Негізгі үрдістің әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Әрекет № (барысы, жұмыс ағыны)
9
10
11
12
2
ҚФБ, АЖ атауы
ММ
Е-әкімдік АЖ
ЭҮШ (АЖ)
ХҚКО АЖ
3
Әрекет атауы (үрдіс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
Шығыс құжатты құрастыру
Шығыс құжат. Уәкілетті тұлғаның ЭЦҚ қол қойған шығыс құжатты құрастыру мен тіркеу
Шығыс құжатпен хабарламаны жіберу
Шығыс құжатпен қызметтерді көрсетудің аяқталуы туралы хабарламаны көрсету
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер,құжат, ұйымдастырушылық- басқарушылық шешім)
ММ өтініш берген кезде тұтынушыға шығыс құжатты беру
Шығыс құжатпен хабарламаны жіберу
Жіберу
Орындалудың аяқталу мәртебесін көрсету
5
Орындалу мерзімдері
60 минут ішінде
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің нөмірі
10
11
12
-
3-ші кесте. ХҚКО арқылы әрекеттерді сипаттау

1) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименова
ние СФЕ, ИС
ГУ
ИС
Е-Акимат
РШЭП (ШЭП)
ИИС ЦОН
3
Наименова
ние действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверка подлиннос
ти заявления и документов, ввод данных в ИС Е-акимат
Проверка данных в ГБД ФЛ, ИС ЗАГС, прикрепле
ние сканированных документов в систему.
Маршрутиза
ция уведомления о статусах из ИС Е-Акимат в ИИС ЦОН.
Присвоение номера заявлению. Формирова
ние уведомле
ния с указанием текущего статуса.
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Прием заявления и документов на получения услуги.
Регистрация запроса с присвоением номера заявлению
Маршрутизация запроса.
Отображе
ние статуса поступив
шие
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
2) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
5
6
7
8
2
Наименова
ние СФЕ, ИС
ГУ
ИС
Е-Акимат
РШЭП (ШЭП)
ИИС ЦОН
3
Наименова
ние действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Исполнение запроса. Формирова
ние положительного ответа с выдачей уведомле
ния о регистра
ции для направле
ния в ДДО, либо формирова
ние обоснован
ного отказа Принятие решения.
Формирова
ние справки.
Формирова
ние уведом
ления
о смене статуса оказания услуги.
Маршрутиза
ция уведомления
Отображе
ние уведомле
ния, статуса
4
Форма завершения (данные, документ, организаци
онно-распо
рядительное решение)
Формирова
ние направле
ния, либо обоснован
ного отказа
Формирова
ние выходного документа и статусов исполнения запроса
Маршрути
зация
Отображе
ние статусов исполнения
5
Сроки исполнения
В течение 60 минут
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
6
Номер следующего действия
6
7
8
9
3) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
9
10
11
12
2
Наименова
ние СФЕ, ИС
ГУ
ИС
Е-Акимат
ШЭП (РШЭП)
ИИС ЦОН
3
Наименова
ние действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Создание выходного документа
выходного документа.
Формирова
ние и регистра
ция выходного документа, подписанного ЭЦП уполномо
ченного лица
Маршрутиза
ция уведомления с выходным документом.
Отображе
ние уведомле
ния о завершении оказания услуги с выходным документом
4
Форма завершения (данные, документ, организаци
онно-распо
рядительное решение)
Выдача выходного документа потребите
лю при обращении в ГУ
Отправка уведомле
ния с выходным документом
Маршрутиза
ция
Отображе
ние статуса завершения исполнения
5
Сроки исполнения
В течение 60 минут
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты
Не более 1 минуты
6
Номер следующего действия
10
11
12
-
Таблица 3. Описание действий посредством ЦОН

1) Негізгі үрдістің әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Әрекет № (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
2
ҚФБ, АЖ атауы
ХҚКО
ХҚКО АЖ
АЖ(ЭҮШ)
АЖ
Е-әкім
дік
ММ
3
Әрекет атауы (үрдіс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
Арыздар мен құжаттар
дың дұрыстығын тексеру, мәлімет
терді АЖ –Е –әкімдік енгізу
Мәліметтерді ЖТ МДЖ, АХАЖ АЖ тексеру, көшірмесі жасалған құжаттарды жүйеге қосып бекіту
ХҚКО АЖ –тен сұранысты жіберу
Арызға нөмір беру, орындауға жіберу
Құжат
тарды тексеру, жұмыс
қа қабыл
дау туралы арыздарды қабыл
дау
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер,құжат, ұйымдастыру
шылық- басқарушылық шешім)
Қызметтер
ді алуға арыздар мен құжаттарды қабылдау
Арызға нөмір беру арқылы сұранысты тіркеу
Хабарламаны жіберу
Келіп түскен
дер мәртебесінде арыздарды көрсету
Жұмысқа сұраныстарды қабыл
дау
5
Орындалу мерзімдері
30 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
2) Негізгі үрдістің әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Әрекет № (барысы, жұмыс ағыны)
6
7
8
9
10
2
ҚФБ, АЖ
атауы
ММ
АЖ
Е-әкімдік
АЖ(ЭҮШ)
ХҚКО АЖ
ХҚКО
3
Әрекет атауы (үрдіс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
Сұранысты орындау. Сұранысты орындау. МДБҰ жіберу үшін тіркеу туралы хабарлама беру арқылы дұрыс жауапты, немесе негізді бас тартуды құрастыру. Шешімдер қабылдау.
Анықтама
ны құрастыру.Қызмет
терді көрсету мәртебесінің ауысуы туралы хабарламаны құрастыру
Хабарламаны жіберу
Хабарламаларды, мәртебесін көрсе
ту
Тұтыну
шы өтініш берген жағдай
да арыздың орында
луы туралы хабарлама
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер,құжат, ұйымдастырушылық- басқарушы
лық шешім)
Жолдаманы немесе негізді бас тартуды құрастыру
Шығыс құжатты және сұраныс
тың орындалу мәртебе
лерін құрастыру
Жіберу
Орындалу мәрте
беле
рін құрас
тыру
Қызметтерді көрсету мәртебесі туралы хабарлама
5
Орындалу мерзімдері
Үш күн ішінде
1 минуттан артық емес.
1 минуттан артық емес.
1 минуттан артық емес.
30 минуттан артық емес.
6
Келесі әрекеттің нөмірі
7
8
9
10
11

1) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименова
ние СФЕ, ИС
ЦОН
ИИС ЦОН
РШЭП (ШЭП)
ИС
Е-акимат
ГУ
3
Наименова
ние действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверка подлинности заявления и докумен
тов, ввод данных в ИС Е-акимат
Проверка данных в ГБД ФЛ, ИС ЗАГС, прикреп
ление сканиро
ванных докумен
тов в систему.
Маршрутизация запроса из ИИС ЦОН в ИС
Е-Акимат
Присвое
ние номера заявлению, отправка на исполне
ние
Провер
ка документов, приня
тия заявле
ния в работу
4
Форма завершения (данные, документ, организаци
онно-
распоряди
тельное решение)
Прием заявления и документов на получения услуги.
Регистрация запроса с присвоением номера заявлению
Маршрутизация запроса
Отображе
ния заявления в статусе поступив
шие
Приня
тие запроса в работу
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
2) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
6
7
8
9
10
2
Наименование СФЕ, ИС
ГУ
ИС
Е-Акимат
РШЭП (ШЭП)
ИИС ЦОН
ЦОН
3
Наименова
ние действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Исполне
ние запроса. Формирование положи
тельного ответа с выдачей уведомле
ния о регистра
ции для направле
ния в ДДО, либо формиро
вание обоснованного отказа Принятие решения.
Формиро
вание справки.
Формирование уведомления
о смене статуса оказания услуги.
Маршру
тизация уведом
ления
Отображение уведом
ления, статуса
Уведом
ление о статусе испол
нения заявле
ния при обраще
нии потре
бителя
4
Форма завершения (данные, документ, организа
ционно-
распоряди
тельное решение)
Формиро
вание направле
ния, либо обосно
ванного отказа
Формиро
вание выходно
го докумен
та и статусов исполне
ния запроса.
Маршрутизация.
Отображение статусов исполне
ния
Уведом
ление о статусе оказа
ния услуги
5
Сроки исполнения
В течение трех дней
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
Не более 30 минут.
6
Номер следующего действия
7
8
9
10
11

3) Негізгі үрдістің әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Әрекет № (барысы, жұмыс ағыны)
11
12
13
14
15
2
ҚФБ, АЖ
атауы
ММ
АЖ
Е-әкімдік
ЭҮШ (ИЖ)
ХҚКО АЖ
ХҚКО
3
Әрекет атауы (үрдіс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
Шығыс құжатты құрастыру
Шығыс құжат. Уәкілетті тұлғаның ЭЦП қол қойған шығыс құжатты құрастыру мен тіркеу
Шығыс құжатпен хабарламаны жіберу
Шығыс құжат
пен мемлекеттік қызмет көрсетуді аяқтау туралы хабар
ламаны көрсе
ту
Тұтынушыға шығыс құжатты беру
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер,құжат, ұйымдастырушылық- басқарушы
лық шешім)
ХҚКО қол қойылған шығыс құжатты беру
Шығыс құжатпен хабарламаны жіберу
Жіберу
Шығыс құжатты беру
5
Орындалу мерзімдері
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
30 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің нөмірі
12
13
14
15
-
Ескертпе:
Аталған кестеде электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үрдісінің технологиялық тізбегіндегі келесі әрекеттердің нөмірлерін көрсету, аяқтау нысандары мен орындау мерзімдерін көрсету арқылы ЭҮП, АЖ және барлық ҚФБ әрекеттері (қызметтері, рәсімдер, операциялары) есептеледі.
Осы Регламентке 7-қосымшасының кестесі негізінде электрондық мемлекеттік қызметтерді көрсету кезіндегі қызметтік өзара әрекеттер диаграммалары құрылады.
1 сурет. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсетудің мемлекеттік мекемелерге «Бөлек автоматтандырылған» өзара қатынастың функционалдық диаграммасы
2-сурет.. Мемлекеттік мекеменің «ішінара автоматтандырылған» электрондық мемлекеттік қызметтi көрсеткен кезде функционалдық өзара әрекеттің диаграммасы 3-сурет. Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы «ішінара автоматтандырылған» электрондық мемлекеттік қызметтi көрсеткен кезде функционалдық өзара әрекеттің диаграммасы «Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі балаларды тіркеу» мемлекеттiк қызмет регламентіне 7-қосымшаның жалғасы
Кесте. Шартты белгілер
Бастапқы хабарлама
Аяқтаушы хабарлама
Аралық хабарлама
Аяқтаушы қарапайым жай оқиғалар
Қате
Оқиғалар-таймерлер
Ақпараттық жүйе
Үдеріс
Шарт
Хабарламалар ағыны
Басқару ағыны
Тұтынушыға соңғы ұсынылатын электрондық құжат
Ескертпе:
Диаграмманың үлгiлiк рәсiмделуi бизнес үрдiстердi модельдеу үшiн пайдаланылатын BPMN 1.2 графикалық нотациясында келтiрiлген. BPMN модельдеу графикалық элементтердiң аз саны бар диаграммалар арқылы жүзеге асырылады. Бұл тұтынушыларға үдерiстiң қисынын жылдам түсiнуге көмектеседi. Элементтердiң төрт негiзгi санатын атап көрсетуге болады:
1) басқару ағынының объектiлерi: оқиғалар, әрекеттер және қисынды операторлар;
2) бiрiктiрушi объектiлер: басқару ағыны, хабарламалар ағыны және қауымдастықтар;

3) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
11
12
13
14
15
2
Наименование СФЕ, ИС
ГУ
ИС
Е-Акимат
ШЭП (РШЭП)
ИИС ЦОН
ЦОН
3
Наименова
ние действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Создание выходного документа
выходно
го докумен
та.
Формиро
вание и регистрация выходно
го докумен
та, подписанного ЭЦП уполномоченного лица.
Маршрутизация уведом
ления с выходным докумен
том
Отображение уведом
ления о заверше
нии оказания услуги с выходным докумен
том.
Выдача выходного документа потребителю.
4
Форма завершения (данные, документ, организа
ционно-
распоря
дительное решение)
Передача подписан
ного выходного документа в ЦОН
Отправка уведом
ления с выходным докумен
том.
Маршрутизация.
Отображение статуса завершения исполнения.
Выдача выходного документа.
5
Сроки исполнения
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты.
Не более 1 минуты
Не более 1 минуты
Не более 30 минут.
6
Номер следующего действия
12
13
14
15
-
Примечание:
В данной таблице перечисляются действия (функции, процедуры, операции) ПЭП, ИС и всех СФЕ с указанием форм завершения, сроков исполнения и указанием номеров последующих действий в технологической цепочке процесса оказания электронной государственной услуги.
На основании таблицы приложения 6 к настоящему Регламенту строятся диаграммы функционального взаимодействия при оказании электронных государственных услуг.
Рисунок 1. Диаграмма функционального взаимодействия при оказании «частично автоматизированной» электронной государственной услуги посредством портала «электронного правительства»
Рисунок 2. Диаграмма функционального взаимодействия при оказании «частично автоматизированной» электронной государственной услуги государственным учреждением
Рисунок 3. Диаграмма функционального взаимодействия при оказании «частично автоматизированной» электронной государственной услуги посредством центра обслуживания населения
Таблица. Условные обозначения
Сообщение начальное
Сообщение завершающее
Сообщение промежуточное
Простые события завершающие
Ошибка
События-таймеры
Информационная система
Процесс
Условие
Поток сообщений
Поток управления
Электронный документ, представляемый конечному потребителю
Примечание:
Типовое оформление диаграммы приведено в графической нотации BPMN 1.2, используемой для моделирования бизнес-процессов. Моделирование в BPMN осуществляется посредством диаграмм с небольшим числом графических элементов. Это помогает потребителям быстро понимать логику процесса. Выделяют четыре основные категории элементов:
1) объекты потока управления: события, действия и логические операторы;
2) соединяющие объекты: поток управления, поток сообщений и ассоциации;

3) рөлдер: пулалар және жолдар;
4) артефакттар: деректер, топтар және мәтiндiк аннотациялар.
Осы төрт санаттың элементтерi бизнес үдерiстердiң диаграммасын құруға мүмкiндiк бередi. Айрықшалық моделiнiң мәнерлiлiгiн арттыру үшiн «Ескертпелер» деген бөлiмде келтiрiлуi тиiс басқару ағыны объектiлерiнiң жаңа түрлерiн және артефакттарды құруға рұқсат бередi.
«Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жолдама беру
үшін мектеп жасына (7 жасқа)
дейінгі балаларды тіркеу»
мемлекеттiк қызмет
регламентіне 7 қосымша
Электрондық мемлекеттiк қызметтерiнiң «сапа» және
«қолжетiмдiлiк» көрсеткiштерiн анықтау үшiн сауалнаманың нысаны
_______________________________________________________
(қызметтiң атауы)
1. Электрондық мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiнiң сапасына және нәтижесiне қанағаттанасыз ба?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) iшiнара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
2. Электрондық мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбi туралы ақпараттың сапасына қанағаттанасыз ба?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) iшiнара канағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
«Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жолдама беру
үшін мектеп жасына (7 жасқа)
дейінгі балаларды тіркеу»
мемлекеттiк қызмет
регламентіне 8-қосымша
Электрондық мемлекеттік қызметке өтініштің экрандық нысаны
Білім бөлімінің бастығы
_______________________
(бастықтың Т.А.Ә)
Өтініш беруші__________
(өтініш берушінің Т.А.Ә)
Мекен-жайы:_______________________
(өтініш берушінің мекен-жайы)
Телефоны:_______________________
(өтініш берушінің байланыс телефоны)
Өтініш
Менің қызыма (ұлыма)_____________________________балабақшасынан
(баланың Т.А.Ә. және туған күні)
орын беруді сұраймын.
Өтінішке мына құжаттар қоса беріледі:
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
«Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жолдама беру үшін
мектеп жасына (7 жасқа) дейінгі
балаларды тіркеу» мемлекеттiк
қызмет регламентіне 9 қосымша
Электрондық қызмет көрсетудің жағымды
жауабының (МДБҰ жолдама) шығу нысаны
Жолдама №____
В «_________________№__________»
Мекенжайы:_____________________
Телефоны________________________
Баланың тегі, аты_______________________________
Туған күні______________________________________
Мекенжайы, телефоны ___________________________
Басшы ______________________
(ТАӘ)
Ескертпе: Ата – аналар мектепке барып жолдаманы бір ай мерзімде тіркеуі тиіс
МДБҰ жіберу үшін баланы кезекке қойған жағдайда тұтынушыға
ұсынылатын хабарламаның (тіркеу талонының) нысаны
Баланы тіркеу туралы хабарлама
Ата-ананың Т.А.Ә._____________НАУРЫЗБАЕВА ГУЛЬШАТ ЗИНАЛЕЕКОВНА
Баланың тегі________________________АХМАДИЛОВА________________
Баланың аты __________________________ЖИБЕК___________________
Баланың туған күні ___________________11. 03.2008_____________
Тіркеу нөмірі ________________________0000005529______________
Өтінішті берген күні __________________31.10.2011_____________
Берілді _______________________________31.10.2011_____________
Тұтынушыға ұсынылатын электрондық мемлекеттік
қызмет көрсетуге жағымсыз жауаптың
(бас тартудың) шығыс нысаны
Құрметті_________________________________, сіздің балаңыз
(өтініш беруші Т.А.Ә)
(баланың Т.А.Ә) мектепке дейінгі балалар ұйымына жолдама беруден
бас тартылдыңыз.
Бас тарту себебі_________________________________________________
(бас тарту себебі)
Басшы ___________________________
басшының Т.А.Ә.)
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/387 қаулысымен
бекiтiлген
«Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтамалар беру»
мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы түсініктер.
1. Осы «Қамқоршылық және қорғаншылық бойынша анықтамалар беру»
регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі түсініктер пайдаланылады:
1) тұтынушы - жеке тұлға;
2) уәкілетті орган - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi.
2. Жалпы ережелер
2. Осы регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4 тармағына сәйкес әзірленді.

3) роли: пулы и дорожки;
4) артефакты: данные, группы и текстовые аннотации.
Элементы этих четырҰх категорий позволяют строить диаграммы бизнес процессов. Для повышения выразительности модели спецификация разрешает создавать новые типы объектов потока управления и артефактов, которые должны быть приведены в разделе «Примечания».
Приложение 7 к регламенту
электронной государственной
услуги «Регистрация детей
дошкольного возраста (до 7 лет)
для направления в детские
дошкольные организации»
Форма анкеты для определения показателей
электронной государственной услуги:
«качество» и «доступность»
____________________________________________________________
(наименование услуги)
1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
Приложение 8 к регламенту
электронной государственной
услуги «Регистрация детей
дошкольного возраста (до 7 лет)
для направления в детские
дошкольные организации»
Экранная форма заявления на электронную государственную услугу
Начальник отдела образования:
_____________________________
(ФИО начальника)
Заявитель:___________________
(ФИО заявителя)
Адрес:____________________
(адрес заявителя)
Телефон:____________________
(контактный телефон заявителя)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу предоставить место моей (му) дочери (сыну)
_______________________________________________________в детском саду
(ФИО ребенка и дата рождения)
К заявлению прилагаются документы:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Приложение 9 к регламенту
электронной государственной
услуги «Регистрация детей
дошкольного возраста
(до 7 лет) для направления
в детские дошкольные организации»
Выходная форма положительного ответа (направление в ДДО) на электронную государственную услугу
Примечание: Родителям необходимо прибыть в дошкольное учреждение зарегистрировать направление в течение месяца
Форма уведомления (регистрационного талона), предоставляемого потребителю при постановке ребенка в очередь для направления в ДДО
Выходная форма отрицательного ответа (отказ) на электронную государственную услугу, предоставляемого потребителю
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 19 октября 2011 года
№ А-9/387
Регламент государственной услуги
«Выдача справок по опеке и попечительству»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте " Выдача справок по опеке и попечительству " (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель - физическое лицо;
2) уполномоченный орган – отдел образования района (города областного значения).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».

3. Мемлекеттiк қызмет уәкілетті орган немесе халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрi — орталық) арқылы көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы «Неке және отбасы туралы» Заңының 100-116 баптары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасының қамқорлық және қорғаншылық органдары, патронат туралы Қаулыларын және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке қою Ережелерін бекіту туралы» № 1346 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» № 140 қаулысы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» № 745 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны қамқоршылық және қорғаншылық бойынша анықтамалар
беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауап беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне
қойылатын талаптар.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы регламенттің 1 және 2 қосымшаларында көрсетілген.
9. Орталықтағы және уәкілетті органдағы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзiмi 5 жұмыс күнін құрайды (құжаттарды қабылдаған және берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
өтініш иесіне көрсетілетін мемлекеттік қызмет алуға дейінгі күтудің барынша мүмкін мерзiмi 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің барынша мүмкін мерзiмi өтініш берген күні- 30 минуттан аспайды.
10. Уәкілетті органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негізі:
1) уәкілетті органға жүгінгенде - осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттың біреуінің ұсынылмауы;
2) Орталыққа жүгінгенде – уәкілетті орган осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттар пакетінің толық ұсынылмауында құжаттар пакетін алған күннен кейін бір жұмыс күнінің барысында оларды Орталыққа бас тартудың жазбаша негіздемесімен қоса қайтару болып табылады.
Орталық құжаттар пакетін алғаннан кейін тұтынушыны бір жұмыс күнінің ішінде хабардар етеді және бас тарту себебі туралы уәкілетті органның жазбаша негіздемесін береді.

3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом или через Центры обслуживания населения (далее - Центр).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании статей 100-116 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года «О браке и семье», постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года № 1346 «Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей», постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140 «Об утверждении стандартов оказания государственных услуг Министерства образования и науки Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» и постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки по опеке и попечительству (далее - справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе, адреса и график работы, которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги) составляют 5 рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте, в день обращения заявителя составляет - не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги уполномоченным органом является:
1) при обращении в уполномоченный орган - непредставление потребителем одного из документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента;
2) при обращении в Центр - уполномоченный орган при представлении неполного пакета документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента, в течение одного рабочего дня после получения пакета документов возвращает их в Центр с письменным обоснованием причин отказа.
После получения пакета документов Центр информирует потребителя в течение одного рабочего дня и выдает письменное обоснование уполномоченного органа о причине отказа.

11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсетулердің нәтижелерін беру мерзіміне дейін мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:
1) тұтынушы Орталыққа немесе уәкілетті органға қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) Орталық өтінішті тіркейді және оны уәкілетті органға тапсырады;
3) уәкілетті орган Орталықтың немесе тұтынушыдан өтінішті тікелей берген жағдайда ұсынған өтінішін қарастыруды жүзеге асырады, дәлелді бас тарту дайындайды немесе хабарлама ресімдейді, мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін орталыққа жібереді немесе өтінішті уәкілетті органға берген жағдайда тұтынушыға береді;
4) Орталық тұтынушыға хабарлама береді немесе дәлелді бас тартуды береді;
12. Орталықта және уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың мейлінше саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызметтердің
(өзара қызметтердің) тәртібін сипаттау
13. Орталықта құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша орталықтың инспекторының аты-жөні, әкесінің аты және лауазымы көрсетілген «терезелер» арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органда құжаттарды қабылдау осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлары бойынша уәкілетті органның жауапты атқарушысы арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органға құжаттар тапсырылған соң тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған барлық құжаттарды алу жөнінде қолхат беріледі.
Орталыққа құжаттарды тапсырған соң тұтынушыға:
сұрау салудың қабылданған нөмiрi мен күнi;
сұрау салынған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттардың берiлген күнi мен орны;
құжаттарды ресiмдеу үшiн өтiнiштi қабылдаған орталық инспекторының тегi, аты, әкесiнiң атын көрсетумен тиісті құжаттарды қабылдағаны жөнінде қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Орталыққа немесе уәкілетті органға мынадай құжаттарды тапсырулары қажет:
қорғаншылық (қамқоршылық) белгілеу туралы жергілікті атқарушылық органдар шешімінің көшірмесі;
қамқоршының (қорғаншының) жеке басын куәландыратын құжатының түпнұсқасы мен көшірмесі;
баланың жеке тұлғасын куәландыратын құжаттың түпнұсқасы мен көшірмесі;
мекен-жай анықтамасы (Тұрғын үй департаментінің ақпараттық хабарламасы);
Құжаттар салыстырып тексеру үшiн көшiрме және түпнұсқа түрiнде берiледi, кейiн құжаттың түпнұсқасы тұтынушыға қайтарылады.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:

11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление о выдаче справки в Центр или уполномоченный орган;
2) Центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган осуществляет регистрацию, рассмотрение представленного заявления из Центра или от потребителя при подаче заявления напрямую, подготавливает мотивированный отказ или оформляет справку, направляет результат оказания государственной услуги в Центр или выдает потребителю в случае подачи заявления в уполномоченный орган;
4) Центр выдает потребителю справку либо мотивированный отказ.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в Центре осуществляется посредством "окон", на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях «окон», а также указывается фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через ответственного исполнителя уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту.
После сдачи документов в уполномоченный орган потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
После сдачи документов в Центр потребителю выдается расписка о приеме соответствующих документов, с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названия приложенных документов;
даты (время) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет в Центр или уполномоченный орган:
копия решения местных исполнительных органов о назначении опеки (попечительства);
оригиналы и копии удостоверений личности опекуна (попечителя);
оригинал и копия документа, удостоверяющий личность ребенка;
справки с места жительства (информационная справка Департамента жилья);
Оригиналы документов предоставляются для сверки с копиями, после сверки оригиналы документов возвращаются потребителю.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):

4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Азаматтық Кодексінің 22-24 баптары, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 13 бабы, 3 тармағы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы «Неке және отбасы туралы» Заңының 58,114 баптары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» № 140 қаулысы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» № 745 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны зейнетақы қорларына, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Жол полициясы комитетiнiң аумақтық бөлiмшелерiне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресiмдеу үшiн анықтамалар беру (әрі қарай-анықтама) немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауап беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне
қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы регламенттің 1 және 2 қосымшаларында көрсетілген.
9. Орталықтағы және уәкілетті органдағы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзiмi 5 жұмыс күнін құрайды (құжаттарды қабылдаған және берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
өтініш иесіне көрсетілетін мемлекеттік қызмет алуға дейінгі күтудің барынша мүмкін мерзiмi 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің барынша мүмкін мерзiмi өтініш берген күні- 30 минуттан аспайды.
10. Уәкілетті органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негізі:
1) уәкілетті органға жүгінгенде - осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттың біреуінің ұсынылмауы;
2) Орталыққа жүгінгенде – уәкілетті орган осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттар пакетінің толық ұсынылмауында құжаттар пакетін алған күннен кейін бір жұмыс күнінің барысында оларды Орталыққа бас тартудың жазбаша негіздемесімен қоса қайтару болып табылады.
Орталық құжаттар пакетін алғаннан кейін тұтынушыны бір жұмыс күнінің ішінде хабардар етеді және бас тарту себебі туралы уәкілетті органның жазбаша негіздемесін береді.

4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании статей 2224 Гражданского Кодекса Республики Казахстан; пункта 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", статей 58,  114Закона Республики Казахстан "О браке и семье", постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140 «Об утверждении стандартов оказания государственных услуг Министерства образования и науки Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» и постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям (далее - справка) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания
государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе, адреса и график работы, которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе:
срок оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляет 5 рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя составляет - не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги уполномоченным органом является:
1) при обращении в уполномоченный орган - непредставление потребителем одного из документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента;
2) при обращении в Центр - уполномоченный орган при представлении неполного пакета документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента, в течение одного рабочего дня после получения пакета документов возвращает их в Центр с письменным обоснованием причин отказа.
После получения пакета документов Центр информирует потребителя в течение одного рабочего дня и выдает письменное обоснование уполномоченного органа о причине отказа.

11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсетулердің нәтижелерін беру мерзіміне дейін мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:
1) тұтынушы Орталыққа немесе уәкілетті органға қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) Орталық өтінішті тіркейді және оны уәкілетті органға тапсырады;
3) уәкілетті орган Орталықтың немесе тұтынушыдан өтінішті тікелей берген жағдайда ұсынған өтінішін қарастыруды жүзеге асырады, дәлелді бас тарту дайындайды немесе хабарлама ресімдейді, мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін орталыққа жібереді немесе өтінішті уәкілетті органға берген жағдайда тұтынушыға береді;
4) Орталық тұтынушыға хабарлама береді немесе дәлелді бас тартуды береді;
12. Орталықта және уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың мейлінше саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызметтердің
(өзара қызметтердің) тәртібін сипаттау
13. Орталықта құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша орталықтың инспекторының аты-жөні, әкесінің аты және лауызымы көрсетілген «терезелер» арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органда құжаттарды қабылдау осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлары бойынша уәкілетті органның жауапты атқарушысы арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органға құжаттар тапсырылған соң тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған барлық құжаттарды алу жөнінде қолхат беріледі.
Орталыққа құжаттарды тапсырған соң тұтынушыға:
сұрау салудың қабылданған нөмiрi мен күнi;
сұрау салынған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттардың берiлген күнi мен орны;
құжаттарды ресiмдеу үшiн өтiнiштi қабылдаған орталық инспекторының тегi, аты, әкесiнiң атын көрсетумен тиісті құжаттарды қабылдағаны жөнінде қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Орталыққа немесе уәкілетті органға мынадай құжаттарды тапсырулары қажет:
осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мұраны алуға кәмелеттік жасқа толмаған балалардың ата-аналарының, оларды ауыстыратын тұлғалардың (қамқоршы (қорғаншы), патронатты тәрбиешілер) өтініші;
кәмелеттік жасқа толмаған балалардың ата-аналарының, заңды өкiлдерiнің (қамқоршы (қорғаншы), патронатты тәрбиешілер) кепілді тұрғын үй ұсыну туралы, жақын туыстарынан банк алдындағы міндеттерін тиісті түрде орындамаған жағдайда кепілді тұрғын үй ұсыну туралы нотариалды бекітілген өтініші;
жылжымалы мүлікке (пәтер, үй, жер учаскесі, және т.б. (келісім-шарт, мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, мүлікке техникалық төлқұжат, азаматтарды тіркеу кітабы (үй кітапшасы) құжаттардың; жақын туыстарынан ата-аналық міндеттерін тиісті түрде орындамаған жағдайда кепілді тұрғын үй ұсыну туралы нотариалды бекітілген өтініштің түпнұсқалары мен көшірмелері;
кәмелетке толмағанға қатысты ата-анасының (анасы немесе әкесi) бiрiн немесе заңды өкiлдерiн (қамқоршы (қорғаншы), патронатты тәрбиешілер) куәландыратын құжатының түпнұсқасы мен көшірмесі;
баланың (балалардың) туу туралы куәлiгiнің түпнұсқалары мен көшірмелері;
неке туралы куәліктің түпнұсқасы және көшірмесі;
өзге де құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері (неке шартын бұзу туралы, қайтыс болғаны туралы куәлік, некеде тұрмағандығын растайтын құжат, № 4 нұсқа бойынша анықтама (бала некеден тыс туған жағдайда);
жұбайлардың бірі болмаған жағдайда оның атынан мәмілені жасауға нотариуспен бекітілген сенімхат.
Құжаттар салыстырып тексеру үшiн көшiрме және түпнұсқа түрiнде берiледi, кейiн құжаттың түпнұсқасы тұтынушыға қайтарылады.
Анықтаманы ресімдеу кезінде Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы «Неке және отбасы туралы» Заңының 54 бабына сәйкес 10 және одан асқан балалардың (18 жасқа дейінгі) қатысуы қажет.

11. Этапы оказания государственной услуги с момента до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление о выдаче справки в Центр или уполномоченный орган;
2) Центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган осуществляет рассмотрение представленного заявления из Центра или от потребителя при подаче заявления напрямую, подготавливает мотивированный отказ или оформляет справку, направляет результат оказания государственной услуги в Центр или выдает потребителю в случае подачи заявления в уполномоченный орган;
4) Центр выдает потребителю справку либо мотивированный отказ.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в Центре осуществляется посредством «окон», на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях «окон», а также указываются фамилия, имя, отчество и должность инспектора центра согласно приложения 1 к настоящему Регламенту.
Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через ответственного исполнителя уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту.
После сдачи документов в уполномоченный орган потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
После сдачи документов в Центр потребителю выдается расписка о приеме соответствующих документов, с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названия приложенных документов;
даты (время) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет в Центр или уполномоченный орган:
1) заявление от обоих родителей (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели) несовершеннолетних детей, согласно приложению 3 к настоящему Регламенту;
2) нотариально заверенное заявление от обоих родителей (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели) о предоставлении гарантированного жилья, нотариально заверенное заявление от близких родственников о предоставлении гарантированного жилья в случае ненадлежащего исполнения обязательств перед банком;
3) оригиналы и копии документов на недвижимое имущество (квартира, дом, дача, земельный участок и т.д. (договор, свидетельство о государственной регистрации прав на недвижимость, технический паспорт на имущество, книга регистрации граждан (домовая книга);
4) оригиналы и копии удостоверений личности обоих родителей (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели), по отношению к несовершеннолетнему;
5) оригиналы и копии свидетельств о рождении ребенка (детей);
6) оригинал и копия свидетельства о браке;
7) оригиналы и копии других документов (свидетельство о расторжении брака, о смерти, документ, подтверждающий, что в браке не состоял(-а); справка по форме № 4 (в случае рождения ребенка вне брака)
8) доверенность от имени отсутствующего супруга(-и), заверенная нотариусом на совершение оформления сделки.
Оригиналы документов предоставляются для сверки с копиями, которые после возвращаются потребителю.
При оформлении справки требуется личное присутствие детей от 10 лет и старше (до 18 лет) согласно статье 54 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года «О браке и семье».

4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы «Неке және отбасы туралы» Заңының 114 бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасының қамқорлық және қорғаншылық органдары, патронат туралы Қаулыларын және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке қою Ережелерін бекіту туралы» № 1346 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» № 140 қаулысы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» № 745 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны зейнетақы қорларына, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгi Жол полициясы комитетiнiң аумақтық бөлiмшелерiне
кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресiмдеу үшiн анықтамалар
беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауап беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне
қойылатын талаптар.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы регламенттің 1 және 2 қосымшаларында көрсетілген.
9. Орталықтағы және уәкілетті органдағы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзiмi 5 жұмыс күнін құрайды (құжаттарды қабылдаған және берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
өтініш иесіне көрсетілетін мемлекеттік қызмет алуға дейінгі күтудің барынша мүмкін мерзiмi 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің барынша мүмкін мерзiмi өтініш берген күні- 30 минуттан аспайды.
10. Уәкілетті органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негізі:
1) уәкілетті органға жүгінгенде - осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттың біреуінің ұсынылмауы;
2) Орталыққа жүгінгенде – уәкілетті орган осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттар пакетінің толық ұсынылмауында құжаттар пакетін алған күннен кейін бір жұмыс күнінің барысында оларды Орталыққа бас тартудың жазбаша негіздемесімен қоса қайтару болып табылады.
Орталық құжаттар пакетін алғаннан кейін тұтынушыны бір жұмыс күнінің ішінде хабардар етеді және бас тарту себебі туралы уәкілетті органның жазбаша негіздемесін береді.

4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании статьи 114 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года «О браке и семье», постановления Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1999 года № 1346 «Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей», постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140 «Об утверждении стандартов оказания государственных услуг Министерства образования и науки Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» и постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки на получение пенсионных накоплений, справки согласия в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел на осуществление действий с имуществом, принадлежащим несовершеннолетним (далее - справка) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе, адреса и график работы, которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 14 настоящего Регламента (день приема и день выдачи документов не входят в срок оказания государственной услуги), составляют 5 рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя составляет - не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя составляет – не более 30 минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги уполномоченным органом является:
1) при обращении в уполномоченный орган - непредставление потребителем одного из документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента;
2) при обращении в Центр - уполномоченный орган при представлении неполного пакета документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента, в течение одного рабочего дня после получения пакета документов возвращает их в Центр с письменным обоснованием причин отказа.
После получения пакета документов Центр информирует потребителя в течение одного рабочего дня и выдает письменное обоснование уполномоченного органа о причине отказа.

4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Азаматтық Кодексінің 22-24 баптары, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 13 бабы, 3 тармағы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы «Неке және отбасы туралы» Заңының 58,114 баптары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» № 140 қаулысы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» № 745 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны кәмелеттік жасқа толмаған балаларға тиесілі (әрі қарай-анықтама) тұрғын үйді кепілдікке қойып несие рәсімдеу үшін банктерге рұқсат беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауап беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне
қойылатын талаптар.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы регламенттің 1 және 2-қосымшаларында көрсетілген.
9. Орталықтағы немесе уәкілетті органдағы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзiмi бес жұмыс күнін құрайды (құжаттарды қабылдаған және берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
өтініш иесіне көрсетілетін мемлекеттік қызмет алуға дейінгі күтудің барынша мүмкін мерзiмi 30 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің барынша мүмкін мерзiмi өтініш берген күні- 30 минуттан аспайды.
10. Уәкілетті органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негізі:
1) уәкілетті органға жүгінгенде - осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттың біреуінің ұсынылмауы;
2) Орталыққа жүгінгенде – уәкілетті орган осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттар пакетінің толық ұсынылмауында құжаттар пакетін алған күннен кейін бір жұмыс күнінің барысында оларды Орталыққа бас тартудың жазбаша негіздемесімен қоса қайтару болып табылады.
Орталық құжаттар пакетін алғаннан кейін тұтынушыны бір жұмыс күнінің ішінде хабардар етеді және бас тарту себебі туралы уәкілетті органның жазбаша негіздемесін береді.

4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании статей 2224 Гражданского Кодекса Республики Казахстан, пункта 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях, статей 58114 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года «О браке и семье», постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140 «Об утверждении стандартов оказания государственных услуг Министерства образования и науки Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» и постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результатом оказания государственной услуги является выдача разрешения в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему (далее - справка) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания
государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе, адреса и график работы, которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 14 настоящего Регламента (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляют 5 рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя составляет - не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги уполномоченным органом является:
1) при обращении в уполномоченный орган - непредставление потребителем одного из документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента;
2) при обращении в Центр - уполномоченный орган при представлении неполного пакета документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента, в течение одного рабочего дня после получения пакета документов возвращает их в Центр с письменным обоснованием причин отказа.
После получения пакета документов Центр информирует потребителя в течение одного рабочего дня и выдает письменное обоснование уполномоченного органа о причине отказа.

11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсетулердің нәтижелерін беру мерзіміне дейін мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:
1) тұтынушы Орталыққа немесе уәкілетті органға қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) Орталық өтінішті тіркейді және оны уәкілетті органға тапсырады;
3) уәкілетті орган Орталықтың немесе тұтынушыдан өтінішті тікелей берген жағдайда ұсынған өтінішін қарастыруды жүзеге асырады, дәлелді бас тарту дайындайды немесе хабарлама ресімдейді, мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін орталыққа жібереді немесе өтінішті уәкілетті органға берген жағдайда тұтынушыға береді;
4) Орталық тұтынушыға хабарлама береді немесе дәлелді бас тартуды береді;
12. Орталықта және уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың мейлінше саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызметтердің
(өзара қызметтердің) тәртібін сипаттау.
13. Орталықта құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша орталықтың инспекторының аты-жөні, әкесінің аты және лауызымы көрсетілген «терезелер» арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органда құжаттарды қабылдау осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлары бойынша уәкілетті органның жауапты атқарушысы арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органға құжаттар тапсырылған соң тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған барлық құжаттарды алу жөнінде қолхат беріледі.
Орталыққа құжаттарды тапсырған соң тұтынушыға:
сұрау салудың қабылданған нөмiрi мен күнi;
сұрау салынған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттардың берiлген күнi мен орны;
құжаттарды ресiмдеу үшiн өтiнiштi қабылдаған орталық инспекторының тегi, аты, әкесiнiң атын көрсетумен тиісті құжаттарды қабылдағаны жөнінде қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Орталыққа немесе уәкілетті органға мынадай құжаттарды тапсырулары қажет:
осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес кәмелеттік жасқа толмаған балалардың ата-аналарының, оларды ауыстыратын тұлғалардың (қамқоршы (қорғаншы), патронатты тәрбиешілер) өтініші;
кәмелеттік жасқа толмаған балалардың ата-аналарының, заңды өкiлдерiнің (қамқоршы (қорғаншы), патронатты тәрбиешілер) кепілді тұрғын үй ұсыну туралы, жақын туыстарынан банк алдындағы міндеттерін тиісті түрде орындамаған жағдайда кепілді тұрғын үй ұсыну туралы нотариалды бекітілген өтініші;
жылжымалы мүлікке (пәтер, үй, жер учаскесі, және т.б. (келісім-шарт, мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, мүлікке техникалық төлқұжат, азаматтарды тіркеу кітабы (үй кітапшасы) құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері;
кәмелетке толмағанға қатысты ата-анасының (анасы немесе әкесi) бiрiн немесе заңды өкiлдерiн (қамқоршы (қорғаншы), патронатты тәрбиешілер) куәландыратын құжаттарының түпнұсқалары және көшірмелері;
баланың (балалардың) туу туралы куәлiгiнің түпнұсқасы және көшірмесі;
неке туралы куәліктің түпнұсқасы және көшірмесі;
өзге де құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері (неке шартын бұзу туралы, қайтыс болғаны туралы куәлік, некеде тұрмағандығын растайтын құжат, № 4 нұсқа бойынша анықтама (бала некеден тыс туған жағдайда);
жұбайлардың бірі болмаған жағдайда оның атынан мәмілені жасауға нотариуспен бекітілген сенімхат.
Құжаттар салыстырып тексеру үшiн көшiрме және түпнұсқа түрiнде берiледi, кейiн құжаттың түпнұсқасы тұтынушыға қайтарылады.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы «Неке және отбасы туралы» Заңының 54 бабына сәйкес анықтаманы ресімдеу кезінде 10 жастағы және одан да үлкен жастағы (18 жасқа дейінгі) балалардың қатысуы талап етіледі.

11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление о выдаче разрешения в Центр или уполномоченный орган;
2) Центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган осуществляет рассмотрение представленного заявления из Центра или от потребителя при подаче заявления напрямую, подготавливает мотивированный отказ или оформляет справку, направляет результат оказания государственной услуги в Центр или выдает потребителю в случае подачи заявления в уполномоченный орган;
4) Центр выдает потребителю справку либо мотивированный отказ.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в Центре осуществляется посредством "окон", на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях «окон», а также указываются фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через ответственного исполнителя уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту.
После сдачи документов в уполномоченный орган потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
После сдачи документов в Центр потребителю выдается расписка о приеме соответствующих документов, с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названия приложенных документов;
даты (время) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет в Центр или уполномоченный орган:
заявление от обоих родителей (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели), несовершеннолетних детей, согласно приложения 3 к настоящему Регламенту;
нотариально заверенное заявление от обоих родителей (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели) о предоставлении гарантированного жилья, нотариально заверенное заявление от близких родственников о предоставлении гарантированного жилья в случае ненадлежащего исполнения обязательств перед банком;
оригиналы и копии документов на недвижимое имущество (квартира, дом, дача, земельный участок и т.д. (договор, свидетельство о государственной регистрации прав на недвижимость, технический паспорт на имущество, книга регистрации граждан (домовая книга);
оригиналы и копии удостоверений личности обоих родителей (супругов) или лиц, их заменяющих (опекуны (попечители), патронатные воспитатели) по отношению к несовершеннолетнему;
оригиналы и копии свидетельств о рождении ребенка (детей);
оригинал и копия свидетельства о браке;
оригиналы и копии других документов (свидетельство о расторжении брака, о смерти, документ, подтверждающий, что в браке не состоял(-а); справка по форме № 4 (в случае рождения ребенка вне брака);
доверенность от имени отсутствующего супруга(-и), заверенная нотариусом на совершение оформления сделки.
Оригиналы документов предоставляются для сверки с копиями, после сверки оригиналы документов возвращаются потребителю.
При оформлении справки требуется личное присутствие детей от 10 лет и старше (до 18 лет) согласно статьи 54 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года «О браке и семье».

4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Азаматтық Кодексінің 22-24 баптары, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 13-бабы 3-тармағы, «Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы Заңының 58114-баптары Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» № 140 қаулысы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» № 745 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны Тұрғын үй меншік иесі болып табылатын кәмелеттік жасқа толмаған балалардың мүддесін қозғайтын мәмлелер үшін қамқоршылық және қорғаншылық органдарынан анықтама (бұдан әрi — анықтама) беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауап беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне
қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы регламенттің 1 және 2-қосымшаларында көрсетілген.
9. Орталықтағы немесе уәкілетті органдағы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзiмi 5 жұмыс күнін құрайды (құжаттарды қабылдаған және берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
өтініш иесіне көрсетілетін мемлекеттік қызмет алуға дейінгі күтудің барынша мүмкін мерзiмi 30 минуттан аспайды мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің барынша мүмкін мерзiмi өтініш берген күні- 30 минуттан аспайды;
10. Уәкілетті органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негізі:
1) уәкілетті органға жүгінгенде - осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттың біреуінің ұсынылмауы;
2) Орталыққа жүгінгенде – уәкілетті орган осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттар пакетінің толық ұсынылмауында құжаттар пакетін алған күннен кейін бір жұмыс күнінің барысында оларды Орталыққа бас тартудың жазбаша негіздемесімен қоса қайтару болып табылады.
Орталық құжаттар пакетін алғаннан кейін тұтынушыны бір жұмыс күнінің ішінде хабардар етеді және бас тарту себебі туралы уәкілетті органның жазбаша негіздемесін береді.

4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании статей 2224 Гражданского Кодекса Республики Казахстан, пункта 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях, статей 58114 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года «О браке и семье», постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140 «Об утверждении стандартов оказания государственных услуг Министерства образования и науки Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» и постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки органов опеки и попечительства для оформления сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища (далее - справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания
государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе, адреса и график работы, которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента (день приема и день сдачи выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляют 5 рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя составляет - не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги уполномоченным органом является:
1) при обращении в уполномоченный орган - непредставление потребителем одного из документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента;
2) при обращении в Центр - уполномоченный орган при представлении неполного пакета документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента, в течение одного рабочего дня после получения пакета документов возвращает их в Центр с письменным обоснованием причин отказа.
После получения пакета документов Центр информирует потребителя в течение одного рабочего дня и выдает письменное обоснование уполномоченного органа о причине отказа.

11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсетулердің нәтижелерін беру мерзіміне дейін мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:
1) тұтынушы Орталыққа немесе уәкілетті органға қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) Орталық өтінішті тіркейді және оны уәкілетті органға тапсырады;
3) уәкілетті орган Орталықтың немесе тұтынушыдан өтінішті тікелей берген жағдайда ұсынған өтінішін қарастыруды жүзеге асырады, дәлелді бас тарту дайындайды немесе хабарлама ресімдейді, мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін орталыққа жібереді немесе өтінішті уәкілетті органға берген жағдайда тұтынушыға береді;
4) Орталық тұтынушыға хабарлама береді немесе дәлелді бас тартуды береді.
12. Орталықта және уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың мейлінше саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызметтердің
(өзара қызметтердің) тәртібін сипаттау
13. Орталықта құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша орталықтың инспекторының аты-жөні, әкесінің аты және лауазымы көрсетілген «терезелер» арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органда құжаттарды қабылдау осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлары бойынша уәкілетті органның жауапты атқарушысы арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органға құжаттар тапсырылған соң тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған барлық құжаттарды алу жөнінде қолхат беріледі.
Орталыққа құжаттарды тапсырған соң тұтынушыға:
сұрау салудың қабылданған нөмiрi мен күнi;
сұрау салынған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттардың берiлген күнi мен орны;
құжаттарды ресiмдеу үшiн өтiнiштi қабылдаған орталық инспекторының тегi, аты, әкесiнiң атын көрсетумен тиісті құжаттарды қабылдағаны жөнінде қолхат беріледі.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Орталыққа немесе уәкілетті органға мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес кәмелеттік жасқа толмаған балалардың ата-аналарының, оларды ауыстыратын тұлғалардың (қамқоршы (қорғаншы), патронатты тәрбиешілер) өтініші;
тұтынушының жеке куәлігінің түпнұсқасы және көшірмесі;
баланың (балалардың) тууы туралы куәлігі;
пәтерге (пәтерге келісім-шарт, мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, мүлікке техникалық төлқұжат, азаматтарды тіркеу кітабы (үй кітапшасы) құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері;
кәмелеттік жасқа толмаған балалардың ата-аналарының, заңды өкiлдерiнің (қамқоршы (қорғаншы), патронатты тәрбиешілер) кепілді тұрғын үй ұсыну туралы, жақын туыстарынан банк алдындағы міндеттерін тиісті түрде орындамаған жағдайда кепілді тұрғын үй ұсыну туралы нотариалды бекітілген өтініші;
тұтынушының неке туралы куәліктің түпнұсқасы және көшірмесі;
өзге де құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері (неке шартын бұзу туралы, қайтыс болғаны туралы куәлік, некеде тұрмағандығын растайтын құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері;
үй меншік иесі болып табылатын кәмелет жасқа толмаған балаға тұрғын үйін кепілдікке қоюға рұқсат беру туралы банктен хат (үй меншік иесі болып табылатын кәмелет жасқа толмаған балаға тұрғын үйін кепілдікке қоюға несие берген жағдайда).
Құжаттар салыстырып тексеру үшiн көшiрме және түпнұсқа түрiнде берiледi, кейiн құжаттың түпнұсқасы тұтынушыға қайтарылады.
Анықтаманы рәсімдеу барысында «Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 жектоқсандағы Заңының 54-бабына сәйкес анықтаманы ресімдеу кезінде 10 жастағы және одан да үлкен жастағы (18 жасқа дейінгі) балалардың қатысуы талап етіледі.

11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление о выдаче справки в Центр или уполномоченный орган;
2) Центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган осуществляет регистрацию, рассмотрение представленного заявления из Центра или от потребителя при подаче заявления напрямую, подготавливает мотивированный отказ или оформляет справку, направляет результат оказания государственной услуги в Центр или выдает потребителю в случае подачи заявления в уполномоченный орган;
4) Центр выдает потребителю справку либо мотивированный отказ.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13. Прием документов в Центре осуществляется посредством "окон", на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях «окон», а также указываются фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через ответственного исполнителя уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту.
После сдачи документов в уполномоченный орган потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
После сдачи документов в Центр потребителю выдается расписка о приеме соответствующих документов, с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названия приложенных документов;
даты (время) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет в Центр или уполномоченный орган:
заявление от опекунов (попечителей), патронатных воспитателей несовершеннолетних детей, согласно приложения 3 к настоящему Регламенту;
оригинал и копия удостоверения личности потребителя;
свидетельство о рождении ребенка (детей);
оригиналы и копии документов на квартиру (договор, свидетельство о государственной регистрации прав на недвижимость, технический паспорт на квартиру, книга регистрации граждан (домовая книга);
нотариально заверенное заявление от опекунов (попечителей), патронатных воспитателей о предоставлении гарантированного жилья, нотариально заверенное заявление от близких родственников о предоставлении гарантированного жилья в случае ненадлежащего исполнения обязательств перед банком;
оригинал и копия свидетельства о браке потребителя;
оригиналы и копии других документов (свидетельство о расторжении брака, о смерти, документ, подтверждающий, что в браке не состоял(-а);
письмо из банка о выдаче справки на разрешение залога жилья, принадлежащего несовершеннолетнему (в случае предоставления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему).
Оригиналы документов предоставляются для сверки с копиями, после сверки оригиналы документов возвращаются потребителю.
При оформлении справки требуется личное присутствие детей от 10 лет и старше (до 18 лет) согласно статье 54 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года «О браке и семье».